Baigiasi nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono sezonas

Nacionalinės ledo ritulio lygos I divizione liko sužaisti vieninteles reguliariojo sezono rungtynes Rytų konferencijoje. Jau dabar aiškios visos komandos, kurios tęs kovą dėl divizono apdovanojimų.

Trys konferencijų čempionai – Vilniaus OH, Kauno “Bizonai” ir Klaipėdos “Baltija” iškovojo tiesioginius kelialapius į finalinį ketvertą. Trys antrąsias vietas konferencijose užėmusios ekipos – Vilniaus “Vilkai”, Elektrėnų “Strangers SC” ir Šiaulių “Ledo linija” tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes ir išsiaiškins ketvirtąjį finalinio ketverto dalyvį.

Finalinis ketvertas įvyks balandžio 28 – 29 dienomis Klaipėdoje.

Vakaruose „Baltijai“ lygių vis dar neatsiranda

Tiesioginį bilietą į Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono finalinį ketvertą iškovojo Klaipėdos „Baltija“, paskutinėse konferencijos rungtynėse nepalikusi jokių vilčių Šiaulių „Ledo linijai“ ir nugalėjusi varžovus 7:4 (4:0, 2:2, 1:2).

„Baltija“ jau pirmajame kėlinyje pelnė 4 įvarčius be atsako ir užsitikrino ramų gyvenimą.

Šiauliečiai bandė kabintis antrajame kėlinyje ir sušvelnino skirtumą, o trečiajame ketvirtyje trumpam buvo atkūrusi intrigą, tačiau nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi „Baltija“ nugalėjo ir šiose rungtynėse.

Klaipėdiečiai iškovojo Vakarų konferencijos nugalėtojų titulą. „Ledo linija“ kovą dėl kelialapio į finalo ketvertą pratęs su Elektrėnų „Strangers SC“ ir Vilniaus „Vilkais“. Rato sistema šios ekipos išsiaiškins geriausią, kuri kausis finalo ketvertuke.

Po šios dvikovos buvo apdovanoti geriausi Vakarų konferencijos žaidėjai. Geriausiu vartininku pripažintas Justas Makarevičius (Klaipėdos „Toras“), geriausiu gynėju – Elvijs Trankalis (Šiaulių „Ledo linija“), geriausiu treneriu – Andrejus Šutovas (“Toras“), perspektyviausiu – Simonas Gorelis (Kretingos „Grifai“).  Geriausiu puolėju tapo 18 įvarčių pelnęs Vladimiras Parchomenka („Ledo linija“), naudingiausiu ledo ritulininku – Igoris Kuzminovas („Grifai“), kuris surinko 36 naudingumo balus.

„Baltija“ – „Ledo linija“ 7:4 (4:0, 2:2, 1:2).

„Baltija“: J.Merkutovas 2, A.Konovalovas, V.Vaičiulionis, M.Ušakovas, V.Strazdas, A.Novikas po 1 įvartį.

„Ledo linija“: L.Vėželis 2, E.Trankalis, V.Parchomenka po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Hockey punks“ ir „Vilkai“ sezoną baigė pergalėmis

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje Vilniau „Hockey punks“ paskutinėse sezono rungtynėse 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Vilniaus „Lokius“.

Sunkiose rungtynėse komandoms retai pavykdavo rasti landą varžovų gynyboje. Vos du įvarčius pelnę vilniečiai tai padarė tik pirmajame ir paskutiniajame kėliniuose.

„Hockey punks“ sezoną baigė, tačiau galutinės vietos dar nežino. Komandos likimas „Juodupės“ klubo rankose, kuris gali dar pakeisti išsidėstymą turnyrinėje lentelėje.

„Hockey punks“ – „Lokiai“ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0).

„Hockey punks“: G.Milašauskas, G.Liaudanskas po 1 įvartį.

Vilniaus „Vilkai“ 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) nugalėjo Vilniaus „Meteorą“ ir reguliarųjį sezoną baigė antroje vietoje.

„Vilkai“ ilgai nerado raktų varžovų vartams atrakinti, tačiau antrajame kėlinyje tai padarė tris kartus.

Paskutiniosiose 20 minučių abu klubai apsikeitė taikliais smūgiais.

„Vilkai“ iškovojo pergalę ir sezoną pratęs papildomame turnyre dėl teisęs žaisti finalo ketverte kartu su kitų dviejų konferencijų antrąsias vietas užėmusiomis ekipomis.

„Vilkai“ – „Meteoras“ 4:1 (0:0, 3:0, 1:1).

„Vilkai“: G.Tamašauskas, P.Nogtevas, V.Staugaitis, T.Suponevas po 1 įvartį.

„Meteoras“: R.Asovskis 1 įvartis.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus OH                 12 8 1 2  1  58:25   28

2. Vilniaus „Vilkai“           12 8 2 0  2  60:36   28

3. Vilniaus „Ice Wind“         12 6 0 0  6  56:45   18

4. Vilniaus „Hockey Punks“     12 6 0 0  6  66:55   18

5. Juodupės „Juodupė“          11 4 2 0  5  55:61   16

6. Vilniaus „Meteoras“         11 3 0 1  7  50:69   10

7. Vilniaus „Lokiai“           12 1 0 2  9  46:101   5