Atėnuose - nepalanki „Panathinaikos“ pergalė „Žalgiriui“ (top10)

Kauno „Žalgiriui“ ne itin palankią pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (6/3) klubas, kuris savo aikštelėje75:62 (19:21, 19:17, 18:13, 19:11) įveikė vieną E grupės lyderių Stambulo „Anadolu Efes“ (7/2) komandą.

Po šių rungtynių Graikijos vicečempionai išlaikė dviejų pergalių atotrūkį nuo kauniečių, o iki antrojo etapo pabaigos lieka vos penki turai. Negana to, „Žalgiris“ su Atėnų komanda turi neigiamą tarpusavio rungtynių balansą.

Šių rungtynių ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Keremas Tunčeri tolimu metimu atstatė pusiausvyrą (56:56), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu 13:0 ir po Marcuso Bankso, J.Mačiulio bei Michaelo Bramoso tritaškių serijos išsprendė šio susitikimo baigtį – 69:56.

24 minutes aikštelėje praleidęs J.Mačiulis pelnė 8 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/5, baudos 3/4) taškus, atkovojo 6 kamuolius, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: R.Ukičius (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir D.Diamantidis (tritaškiai 3/8) – po 13, S.Schortsanitis (dvitaškiai 5/7) ir M.Bramosas – po 11, M.Banksas 9, J.Mačiulis 8.

„Anadolu Efes“: D.Savanovičius 21 (dvitaškiai 5/8), J.Farmaras 10 (dvitaškiai 2/7, tritaškiai 1/5, 7 rez. perd., 7 išprov. praž.), S.Erdenas 7.

CSKA užtikrintai nugalėjo

Užtikrintą pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės rungtynėse iškovojo Maskvos CSKA komanda (6/3), namie 80:65 (20:16, 24:17, 19:21, 17:11) nugalėjusi Berlyno „Alba“ klubą (1/8).

Nugalėtojams Nenadas Krstičius pelnė 20, Andrejus Voroncevičius (6 atk. kam.), Sonny Weemsas ir Vladimiras Micovas – po 10 taškų.

Pralaimėjusiems 11 taškų surinko DaShaunas Woodas (5 rez. perd.), po 10 – Nihadas Djedovičius ir Deonas Thompsonas.

Baikite nesąmones

Baikite nesąmones portretas
Palankus rezultatas, nepalankus rezultatas - baikite kvailinti žmones, "Žalgiris" šiame sezone dar tikrai gali padaryti vieną dalyką, sužaisti garbingai likusias rungtynes. Pradžia jau padaryta. Belieka tęsti pergalių kelią. Tada fanai bus patenkinti ir visi varžovų rungtynių rezultatai bus tiktai palankūs. Apie ambiciją pakovoti dėl Eurolygos nugalėtojų ar prizininkų vardo galėsime pagalvoti ruošdamiesi kitam sezonui.