Quantcast

Rūmų bendruomenės klubas UAB „Acheta“

  • Teksto dydis:

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubas aplankė dar vieną rūmų narį, įdomiu ir išskirtiniu produktu išsiskiriančią UAB „Acheta“. Bendrovė augina maistinius svirplius ir gamina iš jų sveikus, daug baltymų turinčius produktus, kurie pasižymi labai dideliu baltymų kiekiu (net iki 65 %), juose nėra glitimo, o taip pat didelis kiekis skaidulinių medžiagų bei geležies. Tai idealūs užkandžiai sportuojantiems ar ieškantiems būdų kaip maitintis sveikiau.

UAB „Acheta“ yra rūmų narys nuo 2021 metų gegužės, tad renginio metu įmonės direktoriui Donatui Glušauskui buvo įteiktas naujo nario pažymėjimas bei padėka.

Tradiciškai visus rūmų narius vienijančiame rūmų bendruomenės klube prisistatė nauji nariai, jiems buvo įteikti pažymėjimai. Pažymėjimai įteikti trylikai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių: Lietuvos sveikatos mokslų ir Lietuvos sporto universitetams, UAB Goodpoint, UAB Seifai, UAB Programa Statybai, MB Freimona, UAB „Motus vita“, UAB „Baltijos vertimai“, UAB „Nando“, UAB „Scoding“, UAB „Woodbioma“, UAB „Sparkota“, uždarajai akcinei bendrovei „BARDRA“.


Šiame straipsnyje: PPA

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių