Žiauriai sumušta dvimetė pabudo iš komos, bet yra ir blogų žinių

  • Teksto dydis:

Žiauriai sumuštos mažosios raseiniškės istorijoje – šviesus poslinkis. Dvimetės pacientės būklė taisosi, patvirtino Kauno klinikos.

„Mergaitė vis dar gydoma Kauno klinikose. Ji perkelta iš Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus į skyrių tolesniam gydymui“, – penktadienį portalui kauno.diena.lt patvirtino Kauno klinikų vyriausioji specialistė Jovita Gudelevičiūtė.

Nors blogiausia – jau praeityje, tv3 portalo šaltinių duomenimis, sumušimas paliko žymę visam gyvenimui – vienas mergaitės inkstas nefunkcionuoja.

Motina veržiasi į laisvę

Šiaulių apygardos teismas nepaleido į laisvę savo dvimetės dukters sunkaus sveikatos sutrikdymo byloje įtariamos 19-metės Raseinių gyventojos.

Pernai gruodžio pabaigoje Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjas nusprendė, kad moteris gali būti suimta mėnesiui.

Ji perkelta iš Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus į skyrių tolesniam gydymui.

Šią teismo nutartį apskundė įtariamosios gynėja, ji prašė panaikinti nutartį dėl suėmimo, advokatė mano, kad byloje nenurodyti duomenys, kaip jos ginamoji gali trukdyti procesui.

„Pirmadienį advokatės skundas buvo atmestas, konstatuota, kad suėmimas paskirtas pagrįstai“, – BNS ketvirtadienį sakė Šiaulių apygardos teismo atstovas Vytautas Jončas. Ši nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Šiaulių apygardos teismas paskelbė, kad įtariamoji, siekdama išvengti bausmės gali bėgti, slėptis nuo tyrimo ar teismo, pirmos instancijos teismas pagrįstai konstatavo, kad pagrįstai manoma, jog įtariamoji gali siekti paveikti liudytojus, sunaikinti daiktus ar dokumentus, turinčius reikšmės nagrinėjant bylą teisme ir taip trukdyti procesui.

„Teismas pabrėžė, kad šioje stadijoje nėra pagrindo skirti švelnesnę už suėmimą kardomąją priemonę, nes nė viena jų ar jų kompleksas nebus pakankamas užtikrinti įstatyme numatytiems tikslams“, – BNS sakė V. Jončas.

Žiaurūs sumušimai

Gruodžio pabaigoje kartu su motina buvo suimtas ir jos 22-ejų draugas, pastarasis prokuratūros prašymu suimtas dviem mėnesiams.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas sunkiai sužalojo ar susargdino mažametį, numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

Asociatyvi E. Ovčarenko / BNS nuotr.

2020 metais gimusi Raseinių gyventoja iš pradžių buvo nuvežta į vietos ligoninę, paskui pervežta į Kauno klinikas, Reanimacijos skyrių.

„Tokio atvejo seniai neturėjome“, – netrukus po žiauraus įvykio portalui kauno.diena.lt teigė Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. dr. Rimantas Kėvalas.

Policijos duomenimis, mažametė į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės. Kaip yra nurodžiusi Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė, mergaitė į ligoninę paguldyta dėl pilvo traumos, tačiau vėliau nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Pasak jos, vaiko sužalojimas galėjo įvykti namuose, artimųjų rate.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovauja, jį koordinuoja ir organizuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyrius.NAUJAUSI KOMENTARAI

kas čia dabar

kas čia dabar portretas
Kodėl tą išgamą ,antžmogę vadina institucijos MAMA, ar pablūdot-yra žodžiai,,išgimdytoja,išperėtoja'' ir tai jai per geri. Nustokit tyčiotis iš motinų ir tokiai brudei leisti taip vadintis. Turėtų būti oficialiai panaikinamas tokios motinos vardas.

Joo

Joo portretas
Lanzbyyrgių režmas sulaikė įtariamąją tik todėl kad neturi kompetencijos iš karto surinkti įrodymus.

Monstrė

Monstrė portretas
Jokio pasigailėjimo šiai" motinai". Fiziologinis orgazmų poreikis jai buvo didesnis už meilę savo mažučiams vaikams. Sadistė, iškrypėlė. Mantuko žudiko Kontemio chebra.
VISI KOMENTARAI 31

Galerijos

Daugiau straipsnių