Viename Eigulių daugiabutyje daugiau nei metus naudojant acetoną ir skiediklį gaminti kvaišalai

Grįžti į straipsnį

Kovniškiai nupjaustabybiai

Kovniškiai nupjaustabybiai portretas
Nespėja mokykloms teikti morganos čmailės produkcijos armonautikos būsenai pajusti. Seniau landsgrybis sakė , kad būtų gerai, jog visi emigrantai auksiniuose grabuose grįžtų, dabar gauja Darom radarom akcija Čiulpk greitai veltui yra paskleista ant mokyklinių vaikų. Daug išplauks vien kuprinėmis Nemunu ir Nerim.

tomas

tomas portretas
tai kodel kvaisalu baryga - maxima dar neuzdarita? ten gi net vaikas gali nupirkti acetono kvaisalu

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kreitkitės i TV3 pagalba, i laidą SROVĖS, tik pajudinus televizijai ir išviešinus narkotikų gaminimą kazkuriam laikui turesire ramybę, tikrai geras budas viesinti per yelevizija pabandykite nesigailesite, mes esame kviete mums labai greitai padare tvarka.

Tai, kad

Tai, kad portretas
Gerai sužiūrėjus, Eiguliuose kas antram daugiabutyje pardavinėjama, platinama ši "produkcija", o kai kuriuose po balkonais mėtosi panaudoti švirkštai. Ir kas ten jų primėto...?

Tokie pagalbos telefonai

Tokie pagalbos telefonai portretas
Kreipkitės į dabartinių valdančiųjų UAB arba tiesiai į laisvės partiją pas Morgana, ten viską padalins į mažas dozes ir dekriminilizuos konservatorių pagalba.

Kokie pagalbos telefonai????????????????????

Kokie pagalbos telefonai???????????????????? portretas
Gal kas žino į ką kreiptis, turint tokius kaimynus? Rajone policija nereaguoja, nes kvapo vertinimas yra subjektyvus, o chemines medžiagas tiriančios laboratorijos nėra. Pro ventiliaciją į butus specifinio kvapo garai veržiasi ištisas paras. Kaimynai gamintojų visi bijo ir tyli. Persikelti kitur gyventi būtų galima, bet ir pakeitęs gyvenamąją vietą gali gali kaip priedą gauti tokius pačius kaimynus. Informacija apie tai, į ką reikėtų kreiptis pagalbos, būtų pati vertingiausia.

Vilnius

Vilnius portretas
Mat kaip. Tai tikriausiai mano kaimynai po mano butu irgi gamina tuos narkotikus, nes bent 1-2 kart per savaite staiga bute uzuodziame kazkoki rugsties kvapa. Virs musu nieks negyvena, bet po mumis tai jaunimelis, nekeliantis pasitikejimo. Bet baisu net pasiteirauti, kad paskui laiptineje nenukokosintu uz nepatogius klausimus.

Vat

Vat portretas
JEIGU DALINTUMETES VISA INFORMACIJA VIESAI,TU ISGAMU BUTU MAZIAU,BET JUK NE,TIPO MANES TAI NELIECIA,LIECIA IR DAR KAIP...TAI JUSU VAIKU,ANUKU ATEITIS.IDOMU SU TUO VAIKU,KURIS DINGES VILNIUJE,NESUSIJE NARKOTIKAI,GAL PABANDE,IR KAZKUR NUSIGAINIOJO,DAUG ZMONIU PADEDA IESKOTI,VIENYNGI,KAD TAIP SU PREKYBA NARKOTIKAIS VISI SUSIVIENYTU,NELEISKIME ZUDYTI SAVO VAIKU!!!

To Tegu

To Tegu portretas
Niekas nieko blogo nesako kad gamina. Va tik kad mokescius slepia. O ir kokybe abejotina. Tad jei paemus i valstybes kontrole ir tokius vaistus kaip amfetaminas bei leidius kontroliuojamai juos pirkti/parduoti/gaminti/vartoti, biudzetas is karto pasipildytu pinigais. Bet va, mes, homosovietikai, norime kontroliuoti kaip kiti savo namuose laisvalaiki leidzia.

tik

tik portretas
terminas /gaminame/ cia netinka nes tai gatava produkc ija kvaisintis nusipirkai ir uostyk kol apkvaisi tik matai siuo terminu galima patraukt BA kas ir daroma ===

Tegu

Tegu portretas
gamina ka tik nori! Ar kas vercia vartoti bruda!?

kaunietis

kaunietis portretas
Tai čia kuriame name?

Q

Q portretas
Dauguma tautiečiu namine temoka gaminti [ir tai ne visi] redakcija galėtu supažindinti su kaišalu receptais , ž naujovės traukia tauta

Klausimas

Klausimas portretas
Klausykite, o kiek dabar kainuoja gramas amfetamino Vilniuje? Kartais labai padeda paimti, kai reikia kartais 12 ir daugiau valandu dirbti reikiant butinai uzbaigti projekta kita. Partininkai, parasykite man amfo dabartine kaina prasau.

KOKIE

KOKIE portretas
15-20...SULEIST PER UZPAKALI TA ACETONA,LAI PUNA.ISGAMOS,DILEREI,NEDYRBANTIS NIEKUR...KIEK DAR TOKIU SKYLIU,BET PAREIGUNAI DYRBA,ACIU. GYRDEJAU TARP LIGONIU KALBAS,VIENA TASKA UZDARO,DAR KELI ATSIDARO,BET MANAU ATEIS TOKIA DIENA,KAI SITIE ISGAMOS BIJOS NET SAVO SESELIO.IR VILIJAMPOLE REIKTU PASUKUOTI,KAZKUR STULGINSKIO GTV YRA TASKU,AR APLINK,NES VAIKSTO ZOMBIAI,REKAUJA APSISNIOKSTE.

tukas

tukas portretas
Kad beveik laisvai gamina narkotikus žmogėnai tai valstybės silpnumas kovoje su nusikaltėliais Būtina griežtinti už narkotikų gamybą ir platinimą griežtinti bausmes iki 20 metų bet ne mažiau tokie niekšeliai tegul trūnyje kalėjime bet ne nuodija jaunimą.

Įvykių stebėtoja

Įvykių stebėtoja portretas
Gal taip uždirbinėja lėšas šeimų maršui ?

Vilnietis

Vilnietis portretas
KONSERVATNYKAI su MURGANOMIS ruošiasi legalizavimui.

Anonimas

Anonimas portretas
Daugiabutis vienas irgi bandė rūsyje gaminti kvaišalus..Pasakiau kad NEBŪTŲ acetono kvapas kitaip dings jis pats..MANO UŽUOMINĄ SUPRATO.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nejuokinkit, acetono kvapas jaučiasi per toli, ir kaimynai ir praeinantys visi jaitė4 ir žinojo tik kaip visada pas mus, svarbu manęs neliečia, nes su narkomanais nera ko juokauta, dar butą gali padegti iš keršto.

Saulius

Saulius portretas
Vargšai konservatorių "darbininkai" viską bando versti Kauno merui, gal atsakykit kas siekia legalizuoti narkotikus...

siabas

siabas portretas
matijoska kraboska salina rinkiminius konkurentus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių