Quantcast

Vidurnakčio gaisras Šilainiuose: visureigis virto ugnies fakelu, įtariamas padegimas

  • Teksto dydis:

Trečiadienį prieš pat vidurnaktį Kaune, Šilainiuose, kilo gaisras. Policija aiškinasi, kas galėjo padegti visureigį „Land Rover Range Rover“.

Kaip informuoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimas apie gaisrą Jotvingių g., daugiabučio kieme, gautas vasario 28 d. kelios minutės iki vidurnakčio.

Atvykus paaiškėjo, kad ugnies fakelu virto 2003 m. pagamintas visureigis „Land Rover Range Rover“. Anot ugniagesių, išdegė visureigio variklio skyrius ir salonas, termiškai paveiktas šalia stovėjusio automobilio bamperis ir galiniai žibintai.

Susisiekus su Kauno policijos atstovais, patikslinta, kad minėtas automobilis sudegė visiškai. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

 

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dūmas

Dūmas  portretas
TAi kad jis nelabai kurdavosi, pastovei ilgai sukdavo starteri, ir purksdavo priemones kad uzsikurtu

svinius

svinius portretas
DUXAI DUXUS DEGINA

....../

....../ portretas
Ne rusai agresyvūs ,o mes lietuviai ,ŽVALGANTIS PO LIETUVOS TERITORIJĄ ... tai faktas . Ne Putinas agresorius ,o LANDSBERGIŲ KOMANDA PATI DIDŽIAUSIA PASAULYJE agresorė . pavaduotojas OHNANAS-- ŠVEDŲ ŠNIPAS LIETUVOJE... Pateikiu faktą : Landsbergių gauja planuoja mūsų karius pasiųsti į UKRAINOS ŽEMES PRADĖTI KARĄ SU RUSAIS... ,,TIPO INSTRUKTORIAIS , PASIMOKYTI... tik nekariauti...,, Tokiu atveju RUSIJA įgauna TEISĘ nuotoliniu atstumu į Lietuvos teritoriją mėtyti BOMBAS ir NEGALĖSIM APKALTINTI ,kad rusai užpuolė mus , nes mes būsim užpuolę Rusiją... NEREIKIA MAKARONŲ IR DURNIAIS MUS LAIKYTI...Prasidėjus karui Lietuvos teritorijoje NATO TURI TEISĘ NEGINTI MUS, nes neneša atsakomybės už mūsų VANAGŲ SAVIVALĘ , nes mūsų kariai priklauso NATO. NATO vadovybė aiškiai pasakė ,kad su Rusija nekariaus....Žvelgiant į faktus LIETUVOJE : PUTINAS AR LANDSBERGIŲ ŠAIKA -MŪSŲ VANAGAI YRA AGRESYVŪS ? PER KIEK LAIKO PAŠALINSIT STRAIPSNĮ , CENZŪRA ?
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių