Quantcast

Už pogrindinę alkoholio prekybą feisbuke – bauda

  • Teksto dydis:

Šį savaitgalį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento darbuotojais, Kauno apskrityje tikrino, kaip laikomasi nuo šių metų pradžios įsigaliojusių Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo pasikeitimų.

Prevencinės priemonės metu buvo tikrinamos ne tik tos vietos, kuriose prekiaujama alkoholiu, bet ir reaguota į socialiniuose tinkluose pasirodančius skelbimus apie nelegalią prekybą alkoholiniais gėrimais.

Vykdant policinę priemonę nustatytas 19-metis jaunuolis, socialinio tinklo "Facebook" pagalba vykdęs prekybą alkoholiu. Dėl to vaikinui gresia administracinė atsakomybė. Už alkoholinių gėrimų vartojimą ar turėjimą, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys ir 209 str. 1 d. už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo nustatyta tvarka pažeidimo gresia bauda iki 150 eurų.

Taip pat prevencinės priemonės metu atlikti patikrinimai prie penkiuose ūkio subjektų, prekiaujančių alkoholiniais gėrimais. Vienoje iš viešojo maitinimo įstaigų Šilainiuose nustatyta, kad nesiimama pakankamų priemonių, jog po 20 val. alkoholis nebūtų išnešamas iš viešojo maitinimo įstaigos. Dėl to pradėta administracinio nusižengimo teisena. Dviem vyrams šioje viešojo maitinimo įstaigoje įsigijusiems alkoholinių gėrimų ir jį išsinešusiems iš ten, dėl to buvo pradėtos administracinių nusižengimų teisenos.

Pareigūnai primena, kad viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų pirmadieniais-šeštadieniais nuo 20 val. iki 10 val. bei sekmadieniais nuo 15 val. iki 10 val. užtraukia baudą nuo 14 iki 30 eurų. Tokias prevencines priemones pareigūnai aktyviai vykdys ir toliau.NAUJAUSI KOMENTARAI

Praeivis

Praeivis portretas
O jei as neparduodu o nuomuoju stalo papuosimui irgi baus?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių