Tragiškos muštynės pakaunėje: nužudymu įtariamas žilagalvis izoliuotas nuo visuomenės

 • Teksto dydis:

Tiriant žmogžudystės Vilkijos apylinkių Jaučakių kaime aplinkybes, Kauno apylinkės teismas leido trims mėnesiams suimti šiuo nusikaltimu įtariamą 63-ejų A.R. iš Batniavos seniūnijos Bubių kaimo. Nepaisant to, kad jis savo kaltės nepripažįsta.

Nors Policijos departamentas vakar pranešė, kad dėl žmogžudyste pasibaigusių muštynių Jaučakiuose į areštinę buvo uždaryti du asmenys, ši informacija nebuvo tiksli. Iš tikrųjų netrukus po įvykio 48 valandoms buvo sulaikytas tik šis šiandien į teismą atvežtas žilagalvis.

Tačiau, vakar po pietų areštinėje atsidūrė ir pagal amžių jam į dukras tinkanti 37-erių metų moteris iš to paties Bubių kaimo, įtariama A.R. kurstymu ar net nusikaltimo, kuris šiandien jam inkriminuojamas, organizavimu.

A.R. jau yra teistas, tačiau  senokai. Jo teistumas jau išnykęs.

Batniavos seniūnijos darbuotojai, atpažinę A.R. iš nuotraukos, kaip asmenį, gyvenantį jų kaimynystėje, portalui kauno.diena.lt teigė, kad jiems šis Bubių gyventojas jokių problemų nekėlė.

Šiandien į teismą A.R. atvežtas su antrankiais bei apsaugine kauke. Ir elgėsi labai ramiai. Ir iš pažiūros net sunkai ėjo – vos užlipo laipteliais, kuriais sulaikytieji įvedami į teismo pastatą. 

Kaip įtariama A.R. auka tapęs 60-metis buvo Jaučakių kaime esančioje sodininkų bendrijoje – pas artimuosius vasarą leidęs kaunietis. O kartu su juo nukentėjęs asmuo, kuris, kaip jau rašyta, ir pranešė apie šį įvykį, – jo jaunesnysis brolis. Greitosios medikams pristačius pastarąjį į gydymo įstaigą, jis iš ten pabėgo. Tačiau vėliau rastas grįžęs į namus minėtuose soduose.

Tragiškai pasibaigusios muštynės įvyko prie jo namų. Nors įvykio vietoje mėtėsi ir kastuvas, teisėsaugininkai teigia, kad velionio kūne jo padarytų sužalojimų nėra. Pirminiais duomenimis, 60-metis negyvai užtalžytas kumščiais bei kojomis.

Anot teisėsaugininkų, su šiomis tragiškai pasibaigusiomis muštynėmis siejama ne viena užstalė. Dėl ko suprasti jų priežastį – sunku. „Blaivių ten nebuvo“, – linkę teigti pareigūnai.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio prokuroro Virginijaus Sokolovo prašymą suimti A.R. maksimaliam leistinam trijų mėnesių terminui nagrinėjusi teisėja Lina Lesinskienė tenkino jį pilnai.  

Ar bus kreiptasi į teismą ir dėl minėtos 37-erių metų moters suėmimo, dar sprendžiama. Viskas priklausys nuo jos pozicijos bendraujant su ikiteisminį tyrimą atliekančiais pareigūnais, kurie kol kas neatmeta, kad prancūzai, nutikus neįprastam įvykiui, sakydavę: „Ieškokite moters!“, buvo teisūs.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na chrien

Na chrien portretas
Senas skrabalais, o smegenų ne už grašį. Seniai pragertos. Dujų kameroje vietą...

Pagiriamasis žodis redaktoriams

Pagiriamasis žodis redaktoriams portretas
Šaunuoliai KD redaktoriai, gerai, kad klaideles pataisote.

ar

ar portretas
Bent zino del ko kilo mustynes ar cia paskutine pagerimo dalis pasimusti ar net uzmusti
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių