Tragedija Kaune: įtariama, kad vyras nužudė moterį ir nusižudė pats

Supratimas

Supratimas portretas
Gaila žmonių, gal baimė užvaldė dėl ateities.O gal visapusiška baimė užvaldė, dėl tų gazdinimų.Kažkodėl valdžia, ne vienas neserga ir nemiršta.Keista.O miršta tik paprasti mirtingieji.Gaila poros, nežinom kas buvo prieš jiems mirštant, kokia buvo jų emocinė būsena.Užuojauta ne tik artimiesiems, bet ir visiems, kurie pasiduoda tam viruso siaubui.Ismintis sako: kvaila bijoti to, kas neišvengiama.Nebijokit ir visiem linkiu susitaikyti su Dievu.Dabar tam tinkamas laikas......

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
SILPNESNIŲ NERVŲ IŠSIŽUDYS VIENI KITUS , O PENSININKUS IŠRAVĖS K O R O N A , SUMOJE IŠLOŠ VALDŽIA , KIEK PINIGŲ SUTAUPYS .

ALGIS

ALGIS portretas
MATOMAI DAPIELAVO VYRĄ , UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS .

protingieji kurmiai

protingieji kurmiai portretas
Ar ne per daug sutapimu paskutiniu metu, kazkas nuo tilto nusoko ,kazkas megino nusisaut i,dabar dviguba tragedija.Idomu kas tai itakoja pilnatis ar koronos karantinas.

...

... portretas
Šiuolaikiniai Romeo su Džiuljeta - KAS apie juos poemą sukurs??.. Bėda tik kad informacijos - jokios,čia TIK pretekstas tiems psich.grifams proga save pasireklamuot... nors naudos iš jų - tiek pat kiek ir iš pačios 'koronos'.

na

na portretas
ne iš gero gyvenimo įvyko tragedija tokių jaunų žmonių. Be darbo be pajamų gal dar bankams buvo skolingi...žiūrint kaip kas reaguoja, juk pati valdžia gąsdina, kad nedirbti galime iki rudens...o gal žmonės gyveno nuo algos iki algos...jums tai nuostabu..daug žmonių taip gyvena. Užuojauta artimiesiems.

ne

ne portretas
Visiems tas karantinas,kai kurie nelabai ir gaudosi kas kur vyksta,geriantys isitikine,kad ju nepaims jokia corona,stiprus alus viska uzmus,o gal ir taip,mano gyvenvietej tai taip ir mano,buriuojasi,dziauguasi pavasariu,aiskinasi santykius,skolinas 50 centu kai truksta,niekas labai nepasikeite,nesakau,kad cia buvo geriantys,gal kitos bedos

Arturas

Arturas portretas
Uzdrauskite prekyba alkoholiu, karantino metu! Zmones geria is neturejimo ka veikti, o po to visokiu nelaimiu pilna

ka gi

ka gi portretas
isiszudys silpnieji, nestabilios psichikos zmones. Tik pavojus tame, kad gali nukenteti nekalti zmones. Bet karantinas tikrai ne prie ko.

na

na portretas
Jau is bado kai kas cia raso tai tikrai nesizude,nera to bado pas mus juo labiau kai tu dar nei 50 neturi,cia kiti reikalai,juk ne pirmas kartas tai ivyksta,nemanau,kad ji norejo taip numirti nuo savo vyro,draugo rankos,galejo jau zudytis vienas pats jei atsibodo gyventi,kam dar ir kita temptis paskui save

Anonimas

Anonimas portretas
veryginės karantino pasėkmės

Ožys \\\\\.../////,

Ožys \\\\\.../////, portretas
"Gerovės" valstybę sukūrei.Ar ne taip, papania "prexzidente"???.Anūkėlis sėkmingai pratęs.---Taikosi.---Politiniai lavonai.

Kai

Kai portretas
sieloje ne Dievas, o velnias, tai ir per Priesvelyki zudyti norisi.

Pasisekė jiems

Pasisekė jiems portretas
neužsikrės virusu :))

Anonimas

Anonimas portretas
niekinis rašinėlis

Fg

Fg portretas
Svarbu remti visokius ...ir toliau skolintis

Anonimas

Anonimas portretas
Kam pranešinėti fakta, jeigu informacijos nulis?

Romualdas

Romualdas portretas
Kam čia aptarinėti šeimos tragedija .Užuojautos artimiesiems.

Tokie dar jauni

Tokie dar jauni portretas
Gaila žmonių, bet gal jie jau nebeturėjo iš ko pragyvent, tuo labiau jeigu tik už minimumą dirbo, nuo algos iki algos. Baisi tragedija. O jie dar vis loja apie renovacijas, kurios dar daugiau žmonių paliks be jokio pragyvenimo, nes reiks mokėt bankui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių