Toliau triuškinama Kamuolinių gauja: sulaikytas ir prieš 20 metų išsisukęs K. Kanarskas

  • Teksto dydis:

Policijos pareigūnai per plataus masto operaciją sulaikė dar dešimt asmenų, siejamų su Kamuolinių gauja, penktadienį pranešė Policijos departamentas.

Pasak jo, po daugiau nei metus trunkančio tyrimo kratos atliktos įvairiuose šalies miestuose, įtariamųjų gyvenamosiose patalpose, automobiliuose.

Bendradarbiaujant su Kalėjimų departamento pareigūnais kratos buvo atliekamos ir įkalinimo įstaigose: Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje bei Vilniaus pataisos namuose.

„Tyrime nustatyta daugiau nei dešimt įtariamųjų, tiriama daugiau nei 20 jų padarytų nusikalstamų veikų, susijusių su neteisėtu disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų, neteisėtu disponavimo šaunamaisiais ginklais.  Pranešimai apie įtarimus pareikšti asmenims, kurie siejami su „Kamuolio“ nusikalstama grupuote“, – teigiama pranešime spaudai.

Pasak policijos, vienas iš pagrindinių sulaikytų įtariamųjų prieš 20 metų buvo išteisintas rezonansinėje Vilmos Dadurkaitės išžaginimo ir nužudymo byloje. Portalo kauno.diena.lt žiniomis, šis asmuo yra Klaidas Kanarskas.

Tyrime nustatyta daugiau nei dešimt įtariamųjų, tiriama daugiau nei 20 jų padarytų nusikalstamų veikų.

Kitas įtariamasis šiame tyrime, Jonas Snieška, dėl kraupaus nusikaltimo, įvykdyto prieš 20 metų, buvo sulaikytas 2021 metų rugpjūtį po sudėtingos ir ilgalaikės tarptautinės Jungtinės Karalystės pareigūnų ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų operacijos, koordinuojant Lietuvos specialiajam atašė Jungtinėje Karalystėje. Jis šiuo metu laukia ekstradicijos būti perduotas į Lietuvą tolimesniam baudžiamajam persekiojimui.

Jonas Sniečka/Policijos nuotr.

Atliekant ikiteisminį tyrimą surinkta pakankamai duomenų, kad izoliuoti bei nuteisti asmenys, atliekantys bausmes įkalinimo įstaigose, neatsisako savo kriminalinės veiklos ir toliau vykdo nusikaltimus, teigiama pranešime.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokurorai.

Ne per seniausiai teismui perduota didelės apimties byla, kurioje įtarimai dėl įvairių labai sunkių ir sunkių nusikaltimų pareikšti 60-čiai asmenų, veikusių ginkluotame nusikalstamame susivienijime, kuris žinomas „Kamuolių“ pavadinimu“. Apeliacinis teismas prieš dvi savaites nusprendė, kad  šią bylą nagrinės Kauno apygardos teismas. Tačiau šis jos dar nėra atvertęs.

Minėtoje byloje gaujos nariai kaltinami ginkluoto nusikalstamo susivienijimo organizavimu ir vadovavimu jam, nužudymu, pasikėsinimu nužudyti, mažiausiai septynių asmenų sveikatos sutrikdymu, neteisėtu laisvės atėmimu, turto prievartavimu ir kitais labai sunkiais ir sunkiais nusikaltimais, kurie pasižymėjo ypatingu žiaurumu ir fizinio smurto panaudojimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ernestas.

Ernestas. portretas
LR meluoja, kita gauja veisiasi.

Ačiū pareigūnams

Ačiū pareigūnams  portretas
Atsimenu šitą baisų nusikaltimą tą bruda reiktų sušaudyti slikstyne

GAUDO

GAUDO portretas
GAUDO,IR NIEKAIP NESUGAUDO,PILNA SLABOTKE TASKU,PANERIU GTV,STULGINSKIO GTV,VISUR APLINK,JUK DABAR GERIAUSIAS VERSLAS,DAUGIAU NIEKO NEBELIKO.DAUGIAU UZPAKALIUS PAKRUTINKITE GERBIAMIEJI IR BUS TVARKA.O DAR NARKOMANES I SEIMA BANDO PATEKTI,TOLIAU JAU NERA KUR,AR I SEIMA GALIMA PATEKTI NUO GATVES,NIEKAS NESIGILINA I TAVO BIOGRAFIJA...
VISI KOMENTARAI 20

Galerijos

Daugiau straipsnių