Tarp automobilio ir motociklininko kelyje prasidėjęs „karas“ baigėsi kibimu į atlapus

 • Teksto dydis:

Pakaunėje tarp automobilio vairuotojo ir motociklininko prasidėjęs nepasidalijimo keliu „karas“ baigėsi kibimu į atlapus.

Vaizdo įrašu su minėta eismo situacija pirmadienį pasidalyta socialiniame tinkle „Facebook“ su prierašu: „Kuris kaltas?“

Čia matyti, kad kelyje Karmėlava-Kaunas paskui antrąja eismo juosta važiavusį automobilį „Audi A6“ važiavo ir motociklininkas. Jis greičiausiai tikėjosi būti praleistas, tačiau taip nenutiko. Todėl tarp vairuotojų prasidėjo principingas manevravimas.

Kai netrukus automobilis vis dėlto persirikiavo į pirmąją eismo juostą ir motociklas atsidūrė priekyje, pastarasis galėjo nieko netrukdomas nurūkti tolyn. Tačiau transporto priemonių „karas“ tęsėsi – automobiliui įvažiavus į antrąją eismo juostą šis motociklininką pavojingai manevruodamas aplenkė dar kartą. Už tai, tikėtina, kerštauti bandęs motociklininkas prisivijo transporto priemonę ir iš kojos spyrė į automobilio šoną.

Komentuodami matomą situaciją vieni internautai sakė, kad dėl to, kas nutiko minėtame kelio ruože, kaltas motociklininkas. Kiti įžvelgė abiejų vairuotojų kaltę. „Abu vienodi – kaip sakoma, duok durniui kelią“, – rašė prie įrašo socialiniame tinkle komentavęs vyras.

 

 

Kaip paaiškėjo, aptariamas įvykis fiksuotas sekmadienio, pavakarę ir, regis, vien pastaraisiais pavojingais vairavimo manevrais nesibaigė. Kauno apskrities pareigūnai pranešimo apie tai sulaukė balandžio 11 d. 17.40 val. Kaip informuota, netoli Savanorių prospekto Kaune motociklo vairuotojas trenkė automobilio „Audi A6“ vairuotojui ir pasišalino iš įvykio vietos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo.NAUJAUSI KOMENTARAI

.

. portretas
Motociklininkams įstatymo tvarka neleisti važiuoti lygiai su automobiliais greičiu.Nereikės lenktyniauti ir landžioti iš vienos juostos į kitą.Situacija.Motociklininkas nesilaiko atstumo.Prilipęs prie automobilio.Garsas triukšmingas,kaip netvarkingos techn.priemonės.Išvada.Drausminti motociklininkus. Jie dėl elgesio sukelia avarijas.

LV

LV portretas
Na eisma labiau trukde motociklas... Na gerai kad ne ant šiauro tiltuko - butu abu vandenyje tikriausiai. Tiesiog viena taisykle labai padeda - tave aplenkė antra karta jo visada stengiuosi nelenkti. Ir viskas gražu - jokiu problemu - na 10 ar 60 sek. prarasi nors miestas šviesoforas vėl visus sulygina.

al

al portretas
Dėl visuomenės saugumo pandemijos metu privalau pranešti, kad įmonėje UAB "Agmeka" Kauno filiale, dirba toks nuop-isa vadibininkas Aivaras Znamenskas, gim. 1987m., kuris, pažeidinėdamas pandemijos metu galiojančias taisykles ir dėl to kilus konfliktui, viešoje vietoje pradeda grasinti žmogui susidorojimu, kaip koks psichinis ligonis rėkia visokius keiksmažodžius girdint visiems aplinkiniams ir vaikams, ir galiausiai rėkdamas "tuoj aš tave apkrėsiu koronavirusu" - spjauna žmogui ant veido. A. Znamenskui už tokius veiksmus policija jau yra surašiusi Administracinio nusižengimo protokolą Nr. 24-ANR_P-1056-2020. Esami ir būsimi šios įmonės klientai, labai pasisaugokit šio neadekvataus išsigi-mėlio. Neįtikėtina, kaip įmonės vadovas dar laiko darbe tokį psichą grįžusį iš Anglijos.
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių