Sulaikyti „sodininkyste“ įtariami kauniečiai: gresia dideli nemalonumai

  • Teksto dydis:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai trečiadienį sulaikė kauniečius B. N. ir A. Ž. – jie galimai augino didelį kiekį narkotinių kanapių.

Pareigūnai taip pat sulaikė ir G. K., kuris galimai neteisėtai iš jų nusipirko šios nelegalios produkcijos, penktadienį pranešė ikiteisminiam tyrimui dėl narkotinių medžiagų neteisėto auginimo ir platinimo vadovaujanti Kauno apygardos prokuratūra.

Per kratas rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos ir jų pakavimui reikalingi daiktai – iš viso 46 kanapių augalai, du jau nuskinti augalai bei vartojimui paruoštos kanapės.

Įtariama, kad B. N., veikdamas kartu su A. Ž., savo gyvenamojo namo patalpose augino didelį kiekį kanapių – ne mažiau kaip 38 vienetus augalų. Bendrininkai narkotines medžiagas augino ne tik B. N. namuose, bet ir A. Ž. priklausančiame garaže. Palapinėse buvo rasti ir paimti aštuoni augalų stiebai.

Manoma, kad B. N., turėdamas tikslą parduoti ar kitaip platinti narkotines medžiagas, antradienį įtariamajam G. K. už 50 eurų galimai pardavė pakuotę su  kanapėmis.

Kauno policijos nuotr.

A. Ž. įtariamas ir dėl to, jog neteisėtai įgijo ir laikė dvi pakuotes grybų, su, kaip įtariama, psichotropinėmis medžiagomis bei tris pakuotes su kanapėmis.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl neteisėto aguonų ar kanapių auginimo (265 str. 1 d.), neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (259 str. 1 d.) bei dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (260 str. 1 d.).

Siekiant užtikrinti įtariamųjų dalyvavimą procese, visiems asmenims paskirtos kardomosios priemonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Naisių mėšlo kuopėjas

Naisių mėšlo kuopėjas portretas
Karbauskio žalių valstiečių partijos nariai ? Veikla atitinka partijos pavadinimą juk .

zalieji sodininkai visai visai nepergyvena

zalieji sodininkai visai visai nepergyvena portretas
nes jie turi gimines drawgus ir partiecius seime cia ir zalieji...ir narkomanai...

Mičiurinas

Mičiurinas portretas
Aš irgi auginu 64 kerus bulvių daržo lysvėje ir 18 kanistrose.Pastarasias mulčiuoju,o anas kai apkaupsiu,irgi žadu gazone nupjauta žole apdėti.Pažėsiu meluoja internete per jutūbę ar ne.Tipo ravėt nereikia ir didelės užauga.Pernai iš tų apie 60 štukų daugiau prikasiau nei iš vieno aro pasodintų sode.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių