Skaičiavo, kiek sveikųjų automobilius stato neįgaliesiems skirtose vietose

 • Teksto dydis:

Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai patikrino 55 prie prekybos centrų esančias automobilių stovėjimo aikšteles. Reidų metu buvo tikrinami neįgaliesiems skirtose vietose pastatyti automobiliai.

Patikrinimų metu buvo nustatytas 21 administracinės teisės pažeidimas. Vairuotojų pasiteisinimai buvo įvairūs - jie neva nepastebėjo ženklo, labai skubėjo ir pan. Neįgalių asmenų automobilių statymo kortelė suteikia teisę neįgaliesiems, vairuojantiems lengvuosius automobilius, sustoti (stovėti) neįgaliesiems skirtose stovėjimo vietose arba vietose, kuriose jiems sustoti (stovėti) nedraudžia Kelių eismo taisyklės.

Dokumentas, patvirtinantis teisę naudoti skiriamąjį ženklą „Neįgalusis", yra neįgaliojo pažymėjimas, kurį privalu turėti kelionės metu. Transporto priemonės, kurią vairuoja teisę naudoti skiriamąjį ženklą „Neįgalusis" turintys neįgalieji arba juos vežantys asmenys, priekis ir galas turi būti pažymėti šiuo ženklu.

Kadangi teisės pažeidimai buvo nustatyti dienos metu, neatmestina, kad dar dažniau jie gali būti vykdomi po darbo vairuotojams atvažiavus apsipirkti į miesto prekybos centrus. Todėl ketinama padėti neįgaliesiems naudotis galimybe statyti automobilius į jiems skirtas automobilių statymo vietas Kauno mieste, ir bendrus su policija reidus bei patikrinimus organizuoti savaitgaliais bei vakaro metu.

Automobilių vairuotojams už sustojimą ar stovėjimą vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia sustoti ar stovėti (išskyrus šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytus sustojimo ir stovėjimo tvarkos pažeidimus), taip pat sustojimą ar stovėjimą nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

va

va portretas
Dazniau tokiu skaiciavimu reikia ypac po darbo.

VA

VA portretas
Kiek ten tos viesosios tvarkos, 3 masinos po miesta vazineja. Paleistu miesto valdzia bent 50 zmoniu i gatves tai bent rezultatas pasimatytu. Ir biudzetas papilnetu. Dabar ir cia bando tvarkytis ir cia, bet aiskiai pajegumu truksta. 10 zmoniu mieste stebuklu nepadarys. Nors aplamai tendencijos geros. Veikla sveikintina ir toliau taip.

vietinistargovcas

vietinistargovcas portretas
VISAIS sestadieniais-sekmadieniais po zenklais"sustoti"ir "stoveti"draudziama prie ALEKSOTO TURGAUS ,PASIKEISDAMI stovi ne vienas SHIMTAS automobiliu!!!P.S.:PER KELIS MENESIUS galima surinkti ibiudzeta MI-LI-JO-NUS LITU PENSIJOMS GRAZINTI!!!ar nors vienas cia buvo kada nubaustas,a?
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių