Siaubas užkandinėje „Liuks kebabai“: vyras švaistėsi peiliais (vaizdo įrašas)

  • Teksto dydis:

Į portalo kauno.diena.lt redakciją skaitytojas atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas garsiai rėkiantis ir peiliais besišvaistantis vyras.  

Anot skaitytojo, incidentas buvo užfiksuotas pirmadienio vakarą netoli kultūros centro „Girstutis“ esančioje užkandinėje „Liuks kebabai“.

Vaizdo įraše matyti, kaip rėkiantis vyras švaistosi dviem dideliais peiliais. Suvaldyti situaciją bando apsaugos darbuotojas. 

„Apsaugos darbuotojas buvo bejėgis“, – užsiminė skaitytojas. 

 

 

Vaizdo įraše vyro šauksmus suprasti sunku, tačiau girdisi padriki žodžiai. „Gelbėkit, – mosuodamas peiliais rėkia vyras. – Pagailėkit, aš jūsų maldauju. Nešaudykit.“ 

Kauno policijos atstovas portalui kauno.diena.lt teigė, kad pranešimas apie incidentą Kovo 11-osios gatvėje 22 buvo gautas pirmadienį, apie 22 val. „Pranešta apie neadekvatų, triukšmaujantį, trukdantį dirbti, šūkaujantį vyrą. Jis išdaužė daiktus. Vyras buvo sulaikytas. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – sakė policijos atstovas. 

Portalas susisiekė ir su užkandinės savininke. „Džiaugiuosi, kad niekas nenukentėjo: nei pats vaikinas, nei darbuotojai, nei klientai. Šis jaunas vyras gailisi, žada už nuostolius atlyginti, atsiprašė darbuotojų, – sakė užkandinės savininkė Jolita Linauskė ir pridėjo. – Niekas nenukentėjo, suklysti gali kiekvienas, visiems gali tokia situacija pasitaikyti, nesinori griauti jaunam žmogui gyvenimo.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Atsakymas Aklam

Atsakymas Aklam  portretas
Tai vaziuok nx i ta Amerika ir gyvenk jai dziaugiesi žmoniu šausymais Urode

Baudėjas

Baudėjas portretas
Ereliai apsitorčina paskui velniauja. Sudegint tokius.

Aklas

Aklas portretas
Amerikoj tai butu nusautas .
VISI KOMENTARAI 36

Galerijos

Daugiau straipsnių