Savaitės lakstūno titulą dalijasi palenktyniauti miesto centre nusprendę „Audi“ vairuotojai

 • Teksto dydis:

Kauno pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, liepos 26 – rugpjūčio 1 dienomis toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 658 greičio viršijimo atvejus.

Penktadienį 23.25 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., kai leistinas greitis siekia 50 km/h greitį, užfiksuoti net du greičio mėgėjai. Automobilių „Audi“ vairuotojai nusprendė palenktyniauti: vienas vairuotojas Karaliaus Mindaugo pr. pralėkė 124 km/val. greičiu, kitas – 113 km/val. greičiu. Palenktyniauti nusprendusiems vairuotojams automatiniu būdu suformuoti ir išsiųsti protokolai su administraciniais nurodymais.

Savaitgalį, liepos 30 – rugpjūčio 1 dienomis, Kauno mieste buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus 1550 transporto priemonių išaiškinti šeši neblaivūs vairuotojai ir penki asmenys, neturintys teisės vairuoti.

Šeštadienį vienam neblaiviam vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,94 prom. Kitam pradedančiajam vairuotojui – 0,15 prom., sekmadienį tokių pažeidėjų buvo daugiau – trims vairuotojams taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,08 prom., 0,57 prom., 0,67 prom.

Dar vienas vairuotojas, kuris vairavo automobilį „Mercedes-Benz“, supratęs, jog pareigūnai tikrina vairuotojų blaivumą, nepakluso policijos pareigūnų raginimams sustoti, tačiau netrukus buvo sulaikytas. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,33 prom. Maža to, paaiškėjo, jog jis neturi teisęs vairuoti automobilį, nes ji buvo atimta.

Šeštadienio vakarą vykusio reido metu sustabdytas ir dar vienas automobilis, kurio vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, nes buvo atimta. Paaiškėjo, kad vyras Kauno mieste ne kartą viršijo leistiną greitį ir vengė atvykti į policiją, todėl pareigūnai surašė protokolus ne tik už vairavimą neturint tam teisės.

Iš viso per savaitę pareigūnai nustatė dešimt neblaivių vairuotojų ir aštuonis dviratininkus. Vienas jų – liepos 31 d. apie 15.45 val. sustabdytas Kėdainių r., Paežerių k. Dviratininkui (g. 1961 m.) nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,25 prom.

Taip pat per savaitę išaiškinti ir 32 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo penki eismo dalyviai (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 16), dar 379 sužeisti (pernai – 408).NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Gyvenu prie Taikos pr. ir S tudentų g. sankryžos , vidurnakčiais negalima kentėti nuo ''lenktynininkų'' mašinų ir motociklų motorų kriokimo, KRIOKIMO , kelių policija galėtų pabudėti ten ..

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Gal ir turi policija naktį miegoti, bet užtat, visą naktį nemiega pažeidėjai, Kalniečiuose prie McDonald's, triukšmas iki pat ryto, laksto kaip nuo B.... nutrūke

> to kažkodėl

> to kažkodėl portretas
šiap tai policija dirba visą parą. Taigi pastatei trikojį ir stovi netoliese, kaip kad dienomis jie tai daro. Ar tau atrodo, kad policija naktį irgi turi miegoti?
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių