Prokuroras nesutinka su A. Ulvido išteisinimu dėl paauglių tvirkinimo

Kauno apygardos prokuroras apskundė išteisinamąjį nuosprendį paauglių tvirkinimu kaltintam Algimantui Ulvidui.

„Prokuroro skundas gautas balandžio 21 dieną“ – BNS pirmadienį sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

Balandžio 3 dieną šis teismas vyrą visiškai išteisino, paskelbęs, kad nukentėjusios paklaustos dėl savo amžiaus melavo, todėl kaltinamasis negalėjo žinoti, kad jos yra jaunesnės nei 16 metų.

Tyrimui vadovavęs prokuroras teismo prašė skirti vyrui subendrintą bausmę pagal keturis epizodus dėl penkių jaunesnių nei 16 metų mergaičių tvirkinimo.

Už panašius nusikaltimus jau anksčiau teistam vyrui kaltintojas prašė skirti dvejus metus ir dešimt mėnesių laisvės atėmimo ir skelbiant nuosprendį jį suimti teismo salėje.

Kitoje baudžiamojoje byloje vyras kaltinimas įvykdęs 33 nusikalstamas veikas, susijusias su jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimu. Šioje byloje yra 25 nukentėjusieji ir 193 liudytojai.

Balandžio 7 dieną teismas, išnagrinėjęs prokuroro prašymą pakeisti kaltinamajam paskirtą kardomąją priemonę į griežtesnę – namų areštą arba intensyvią priežiūrą – prašymą patenkino iš dalies. Rašytinį pasižadėjimą neišvykti pakeitė į namų areštą.

Sprendimas kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės priimtas reaguojant į visuomenės susidomėjimą ir remiantis Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate vasarį gautu pranešimu.

Pranešime buvo nurodyta, jog Kaune, Pramonės prospekte, pastebėtas automobilis „Ford“, kurio vairuotojas A. Ulvidas atvyko į degalinę kartu su nepilnamete, gimusia 2007 metais.

Stop kadras, Vilmanto Raupelio nuotr.

Kaunietis jau anksčiau buvo nuteistas už mergaičių tvirkinimą – jis buvo teisiamas už tai, kad nuogas šokdavo paauglėms. Vyras tvirtino, kad mergaitės jį susirasdavo pačios.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Na jei

Na jei portretas
Vienam pedusiai ranką kažkas sulaužė, šitam reikia abi rankas sulaužyti, kad negalėtų kelnių nusimauti.

Laura Laurytė

Laura Laurytė portretas
Geros mergaitės su juo nevažinėja.

Paf

Paf portretas
Manau tos malalietkos irgi nėra šventos. Pimpalo ištroškusios šliundros greičiausiai
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių