Prokuratūra skelbia: ikiteisminis tyrimas dėl N. Venckienės veiksmų baigtas

1 amendment

1 amendment portretas
Kokai kisi gavot sprendimas toks koks nacia tekalingas!

Jiems

Jiems portretas
Patiems nejuokinga šita klounada?

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Kartoju dar karta savo dainos zodzius.Jeigu sudini teisejai sudini ir ju teismai sudina ir Lietuvele su tokiais valfdzios tarnais.Toki teismas turejau patikrinkite teismo medziaga patys isitikinsite prokurorai ir teisejai!

Anonimas

Anonimas portretas
Video įrašai delfyje primena,kad teisėja,turėdana neliečiamybę,buvo užpulta savo namuose,sugadintas namų turtas,prieš ją panaudotas smurtas,o dukterėčią,klykiančią ir besispardančią išneša jos motina Stankūnaitė ir advokatas Černiauskas.Kedienė basa išbėga iš paskos.Kas davė įsakymą 240 policininkų susidoroti su teisėja Venckiene?Kiek žinoma tai buvo moldavo kgbisto sūnus A.Melianas,tuo metu vadovavęsVRM.Susidorojimas tęsiasi... pasaulis stebi,o prezidentas mėgaujasi išvykomis.

Anonimas

Anonimas portretas
komet ..debil

...

... portretas
Niekaip negalima paneigt kad Venckienė sudarė sutartį su prokurorais, ir dabar liudys prieš savus, ir dėl to ji bus teisiama tik dėl smulkmenos... kaip žinom, tai įprasta JAV praktika.

aukso medalio vertas komentaras:

aukso medalio vertas komentaras: portretas
"Jurbarko bandytas laukia teismo laisveje, o moteris, pliaukstelejusi pareigunui, siunciama i cype! GEDA , supuvusi teisesauga."

Denas

Denas portretas
Kostiumuotus pedo....filus an lauzo

O aš manau , kad

O aš manau , kad portretas
Venckienę reikia grąžinti į Ameriką , nes jai grįžus į Lietuvą kostiumuoti ponai vėl pradėjo nusišnekėti )))

Nuomone

Nuomone portretas
Ziniasklaida ,nusibodot.Isijungi zinias Venskiene,Isijungi portla Venskiene do Venskiene.Nekirsinkit zmoniu.Turi teisti pagal nusikaltimus Lietuvai,o ne Amerikos siulimais.

mūsų vardas

mūsų vardas portretas
protingi žmonės kvailų komentarų nerašo.

Teta neringa

Teta neringa portretas
pedofilų žudikė, Kaunas valdo. Kur violetiniai gangai?

Jonas..

Jonas.. portretas
Dabar galvos du men.,kaip cia sukurpti byla....reikia kad zurnalistai sektu situacija gali visko buti.........

Žinote,

Žinote, portretas
man atėjo į galvą mintis, kad N. Venckienei pedofilai ir juos pateisinantys gali jai smogti skaudžiausiai per jos sūnų. Reikia Karoliui apsaugos.

Pedofilai jauciasi visagaliai

Pedofilai jauciasi visagaliai portretas
Sita byla siuta baltais siulais. Kur dingo zvejys mates kaip buvo atveztas Kedys ir numestas, kiti liudininkai. Kodel Kedys buvo nuzudytas . Kad ant jo galetu pakabinti visas zudynes. Dabar nori viska sukrauti ant Neringos. Nebebus liudininku ir nebebus problemu.

Pensininke

Pensininke portretas
Neadekvacioje teisesaugos darbo veikloje turetu zodi tarti juos ISMOKSLINUSIUS PROFESORIUS ir kitus DESTYTOJUS. Negi jie kurti ir akli, kad leidzia savo buvusiems studentams NUSISNEKETI ir leisti vykti nesamonems valstybeje. Tai gal destytojai dirba ne uz "aciu", Politikai neturi kistis i teisesaugos darba, bet ka daryti kad ta teisesauga yra neadekvati, anot Kryzeviciaus, supuliavusi? Dauguma zmoniu mato tikraja TIESA, kurios nemato pirmieji trys valstybes vadovai.

JUSTINA

JUSTINA portretas
DAR KARTA IRODO KAD KAUNAS PEDOFILU MIESTAS.KAUNIECIAI JUS NEUZSTOJETE TEISEJOS VENCKIENES PAVIESINUS PEDOFILUS,KAUNIECIAI>>>>GLOBOJA PEDOFILUS?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ko tu čia draskaisi iškrypeli. GINKITE VAIKUS NUO IŠKRYPELIŲ

???

??? portretas
Ei jus.Jei tokie viska zinantis,tai ko neivardijat tuos pedofilus? Laimos seuo pedofile? Furmonavicius pedofilas.Bijokite Dievo.Patiem tie visi kaltinimai gryz su kaupu.Pazystu zmogu kuris augo su Furmonaviciu kaime ir prie mergu ejo kartu.Sako galva duodu nukirsti ,kad Furmonavicius ne pedofilas.Tai kodek uzkliuvo Venskienei? Nemylejo jos? Tai reikejo nuzudyti?

Nu bet

Nu bet portretas
Ko čia nusišnekat su tais pedofilais.Kur įrodymai , skelbkit pavardėm jei tiek gerai žinot ir su žvakėm stovėjot ir tiek gerai žinot , aiškiaregiai mat atsirado.Puikiai žinau kas yra pedofilai nes vaikystėj teko susidurt su tokiais ir mano laimei buvau išgelbėta pačiu laiku.Bet čia tolima praeitis.Visad buvo ir bus tų pedofilų.Bet būtent kur čia buvo ir kas tie pedofilai.Kažkur čia kitur šuo pakastas ir vėliau ar ankščiau viskas išaiškės.

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Dainuoju ir Valiukas ir Pasylis abu dangsto pedofilus!

tom

tom portretas
praėjo aukso dienos šiai istorijai, dabar mažai kam tai įdomu

kl

kl portretas
KODĖL BE ANTRANKIŲ SUIMTOJI? KAI TEISĖJUS IR ADVOKATUS SUĖMĖ, KURIE NIEKUR NEBĖGO IR NESISLAPSTĖ, TAI ANTRANKIUS DĖJO. BEJE ŠALIKAI NUTEISTOSIOS IR ADVOKATĖS SUTARTINAI IŠ VIOLETINIŲ TAPO ŽYDRAIS.GAL DABAR ŽYDRŲJŲ PARTIJA BUS? vieną spalvą nuvalkiojo, dabar kitos ėmėsi?..

Anonimas

Anonimas portretas
Geda skaityti melagingus pedofilu sukurtus kaltinimus. Manau ir plana pedofilai kaip Venckiene nuzudyti jau turi tik laiko klausimas. Taip LIetuvoje elgiamasi su teisingai besielgianciais zmonemis. Pedofai gales toliau isnaudoti nekaltus vaikus

.......

....... portretas
matote , prokurorai yra prezidento ,,valdyme .,, ) Noriu tikėti , kad Venckienei kol įvyks teismas , bus saugiau nei laisvėje .

Algiui

Algiui portretas
Kalbama, kad Milinio žudiką rado ir pasodino 15 metų. Neva ten buvo kažkokios narkomafijos "razborkės". Su Garliava tai nieko bendro neturi. Jeigu būtų bendro turėję, tai Milinio žudiko teismas būtų paverstas panašiu spektakliu su gausybe "žiniasklaidos".

Algis

Algis portretas
Suimtas turi būti prokuroras, o ne N. Venckienė, nes prokuroras įvykdė baudžiamąjį nusikaltimą - neatliko tarnybos pareigų (BK 229 str.) t, y, neišaiškino, kas nužudė J. Furmanavičių, Milinį, Usą, Kedį. Lietuvos BK 229 straipsnis už pareigų neatlikimą numato laisvės atėmimą.

o

o portretas
viso to virsuneleje /ruspaslaptis/ ir /nepriciom?/su visa vakarupedofil kompanija?........

Pasitikslinau

Pasitikslinau portretas
istorija prasidėjo 2008 m kada Kedys ėmė rašyti skundus , o mergaitė motinai perduota 2012 m gegužę ....Lietuvą ,,valdo,, konservatoriai + liberalai ? Siaubas .....ir vėl kiršinimas ?

Na matote ,

Na matote , portretas
aš manau kol tarp mūsų vaikšto galimi žudikai : vienas paskendo baloje , kitas žolėmis užspringo , tas ponios uždarymas gali būti jai labai naudingas saugumo atžvilgiu . Man lieka neaišku tik viena - nuo ko tiek metų ,už biudžeto pinigus , saugoma Stankūnaitė ? Kodėl seneliai negali matytis su anūke ? Pedofilijos nebuvo ? Kaltinimų nėra ? Ką galvojo tuo metu buvę valdžioje , jei po visų teismų Venckienė paprašys kompensacijų ? Kelinti buvo metai 2012 m ? Konservatoriai valdo ? Venckienė pabėgo 2013 m ? Klaiku .....kada pagalvoji kiek žalos pridaryta ....

įspūdinga!

įspūdinga! portretas
Vatnikas "Artūras" pratrydo džiaugsmu. :)

Kreivos lotyniškai yra kuuurvoss

Kreivos lotyniškai yra kuuurvoss portretas
Prokurvos irgi nori būti TV žvaigždėm. Teisėjas Purvainis?!!! Iš pakampių ir vagiinų prieangių pradėjo lysti visokios mandaavošškės ir gnyydoss, dabar jos Snukiaknygėje skatina patyčių kultūrą,- vaikiai skaitykit ir mokinkitės kaip reikia spardyti gulintį, įkišti jį į smirdančią daboklę, nors prokuratūra jau paskelbė, kad ikiteisminį tyrimą baigė,- bet tegul pasėdi kol paskirs teismo datą,- paskui galės prisiteisti iš mūsų kompensaciją, nes realios laisvės atėmimo bausmės negaus,- reiškia nebus iš ko išskaičiuoti du mėnesius daboklės. O KGBistė Grybošenko miega pūkiniuos pataluos, o Manekenas darys remontą Durniškėse, o žvairas mentas bus palaidotas, o Karbamidas bus nušautas...

operatyviai

operatyviai portretas
Vangiai gaisrą Alytuje gesinus susikaupusi perteklinė energija ištryško Venckienės byloje. Milicijos komdivu operatyviai paskirtas Garliavos antpuolio vadas, Venckienės byla užbaigta. Dabar belieka, kad kompiuteris operatyviai ir visiškai atsitiktinai bylą paskirtų teisėjui Cininui. Tiesa, gali ir Kondratjevui, nors niekas nežino, kur dabar randasi šis žmogžudys. O "kontrabandos (Vilius) Karalius" palauks, nes juk ir milicininkai nori pakeliauti po egzotiškus kraštus jo ieškodami. :)

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Na, nerandu žodžių. Prokuroras pasiūlė uždaryti į kalėjimą ir ją uždarė. Visų pirma Stankūnaite uždarykite, o ne saugokite išlaikytinę pedofilų, bet saugo tai iš mūsų pinigų, tegul pedofilai ją saugo ir sponsoriuoja. Prokuroras, čia mano nuomonė, kažin ar suvokia ką daro. Nekaltą žmogų sodina (juk ji neužmušė, nepavogė nieko) man tai gėda dėl tokių Lietuvoje vykstančių dalykų. Gaila, kad žmonės išrinko tokį prezidentą, kuris niekur nenori kištis (tiktai su antrąją puse važinėtis ir pamatyti pasaulį) ir gelbėti nekaltus žmones

Aš portretas
Kaip dėl taršos Klaipėdos mieste apie klaunų gatvės problemas tegų rašo Kauno diena

Tikra komėdija

Tikra komėdija portretas
Lietuvoje cirkas......kaip su Uspaskichu.....Kur antrankiai....šitoks nusikaltėlis atvažiavo....

Tas

Tas portretas
Man tai juoka kelia pedofilu klanas iš kur tai ištraukėt ar matėt ar kas irodė kodėl netikit kad tėvas pedofilas ir užspringo čiulpdamas .

Gražu mūs Lietuvoje

Gražu mūs Lietuvoje portretas
Teismo pirmininkas Purvas?!!! Iš pakampių ir vagiinų prieangių pradėjo lysti visokios mandaavošškės ir gnyydoss, dabar jos Snukiaknygėje skatina patyčių kultūrą,- vaikiai skaitykit ir mokinkitės kaip reikia spardyti gulintį, įkišti jį į smirdančią daboklę, nors prokuratūra jau paskelbė, kad ikiteisminį tyrimą baigė,- bet tegul pasėdi kol paskirs teismo datą,- paskui galės prisiteisti iš mūsų kompensaciją, nes realios laisvės atėmimo bausmės negaus,- reiškia nebus iš ko išskaičiuoti du mėnesius daboklės. O KGBistė Grybošenko miega pūkiniuos pataluos, o Manekenas darys remontą Durniškėse, o žvairas mentas bus palaidotas, o Karbamidas bus nušautas...

Anonimas

Anonimas portretas
Glusas tu Artūrai per visą pilvą.

To Artūras

To Artūras portretas
O tu visus ivikius pats matei,kad jau toks uztikrintas?Ar tavo kiauroje galvoje nekyla klausimas kodel zmogui buvo pareiksti 39 kaltinimai,ir liko tik 4 visiskai nereiksmingi?Kodel toks noras parsiusti is USA zmogu,kuris realiai gal net nebus nuteistas realia laisves atemimo bausme?Ir kodel ,kaip sakai tokios seimos,nepareiksti kaltinimai del rimtu smurtiniu ar lytiniu nusikaltimu,ir nusikaltimu pries mazamete ??? Na bet tavo galveleje tokie klausimai gi nekyla,nes gi per tv girdejai kad kaltas zmogus...

Anonimas

Anonimas portretas
Vai,vai kas dedasi...o tai ar negali būti mač-revanš?Suformuoti nuomonę gali tik tikri faktai,o tas pudrinimas tik dar labiau patvirtina spėjimus,kad pedofilų klanas nori jaustis nebaudžiamas.

Artūras

Artūras portretas
Žino kad daug negaus, tai šypsosi, Motina-pedofilė nuteista, žudikas rastas apsimyžęs negyvas jau nieko nepasakys!

cha

cha portretas
Sodinti ir dar kartą sodinti !!!!!

Karma

Karma portretas
Ar N. Venskiene jau padave pareiskima del pedofilu bylos atnaujinimo? Ar bus apklausiamos nukentejusios mergaites?

Antanas Baras

Antanas Baras portretas
Tokia demokratijos'' nuostata,ka noriu ta teisiu.

Anonimas

Anonimas portretas
VISKAS VYKDOMA PAGAL TRUMPABYBIU PEDOFILU SUREZISUOTA STENARIJU.

na tai tyrimai baigti.....

na tai tyrimai baigti..... portretas
o kodel Venskiene uzdare y kalejima dar dviem menesiams...??? o zudikai vaiksto laisveje su antkojais ?????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių