Trūksta žodžių: troleibusas sankryžą kirto degant raudonai, vos nekliudė dviratininko

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
Na jiems galima taip išeina,policija pro pirštus žiūri į tokius dalykus esu matęs ne kartą kad pralekia per raudoną net nestateli

Saša

Saša portretas
Kaune 9troliko ir 3 autobuso vairuotojai važiuoja kaip apsinarkašinę.Ar juos kas tikrina?

Aš portretas
Šią savaitę 3 kartus mačiau toje sankryžoje degant raudonui šviesoforo signalui troleibusą važiuojant . Tai gal Kauno policija skiria tam dėmesio kol dar nėra skaudžių pasekmių , juk keleivius vežą.

Anonimas

Anonimas portretas
KALČIAUSI savivaldybės transporto skyriaus "diletantai" sudarinėjantys grafikus. Jie DARO TUOS GRAFIKUS TAIP, kad vairuotojas turėtų lėkti, nes vėluoja į atstovėjimą tarp ratų [ reikia ir į tuliką, ir pagal įstatymą kas valandą darbuotojui turi būti suteikta 10 min "parūkymui"...], klerkai nenori mokėti už darbą , tai VISADA [ ar beveik visada ] vairuotojai į pietus , kurie neapmokami, vėluoja. Kaip sakant , už vėlavimo minutes nemoka, likęs laikas pietums - priklauso nemokėti.Taip ir SUKA NUO VAIRUOTOJŲ jų uždarbį. Jei pridėsime dar rytinį pasiruošimą [ duoda 5 apmokamas minutes, kuitiesi nuo kelionės lapo paėmimo, troleibuso suradimo aikštėje ir pasiruošimo iki išvykimo dar kokias 10-15 minučių], kai reikia - priversti ateiti į darbą anksčiau...Tokio nesiskaitymo su savo darbuotojais [ kurie jiems taip pat uždirba atlyginimus ] administracija neturėtų naudoti.

Karosas

Karosas portretas
Bobotu pas seneli skubejo ,todel ir važiavo per raudona.

Karosas

Karosas portretas
Vairavo troleibusa bobute ,apie80 metu .

Chi

Chi portretas
Tai patys eikit vairuoti trolikus. Pažiūrėsiu kaip važinėsit po kelių mėn. Lygiai taip pat. Kita vertus trulike registratoriu reikia-pamatysit kaip jiems užkišinėja, nepraleidžia, o visi nori kad pagal grafika atvažiuotų.

Marija

Marija portretas
Važiavau trolebusu per piką nuo Saulėtekio st iki Laisvės al. Tą maršrutą įveikėme maždaug per valandą, nes Taikos pr. užkimštas, per kelio remontus. Judėjom lėtai, kaip sraigės. Gatvė perpildyta mašinų. Dar pagalvojau sėdėdama, kad už tokį darbą troleibusų vairuotojai turėtų gerą premiją ir medalį duoti, nes dirba ypač ekxtremaliom sąlygom.

Žalias

Žalias portretas
Kaune dar liko kas viešuoju transportu važinėja?

E

E portretas
Patiems per tuos registratorius reik isdauzyt snukius ziuri tegul save kaip vairuoja kaziolai tegul ideda kaip patys vazineja!! Gnydos.....!!!!

Kroksul

Kroksul portretas
ziauru

taip tikrai

taip tikrai portretas
moteris uz vairo, kaip zvaigzde- tu ja matai, o ji taves- ne.

Ko

Ko portretas
Kasdien 6.30min.vaziuoju pro tą sankryža tai pažeidimų kas dien ne vien troleibusų bet ir autobusų ir kitų vairuotojų kurie važiuoja kai p dega raudona šviesa.

Anonimas

Anonimas portretas
pedalas per sankryza vaziavo nenulipes nuo sedynes

Nu

Nu portretas
Tiesiog visi pasidarė operatoriai kipsai

Baba

Baba portretas
Dažnai važinėju visuomeninių transportu ir matau, kad ir autobusai ir troleibusai labai dažnai važiuoja degant raudonam signalui. Neretai į sankryžą įvažiuoja jau degant raudonai.

Anonimas

Anonimas portretas
Negerai, labai negerai elgėsi...Tačiau , ne tik troleibusistai, bet kuris vairuotojas gali pasakyti, kad važiuojant anksti ryte, vėlai vakare ,šviesoforai užsidega [ draužiamą , raudoną šviesą ]kaip tik ten kur važiuoja automobilis....Kitur nevažiuoja niekas , bet ...REIKIA PARODYTI, KAD DIRBA REGULIUOTOJAI ir bent ką nors užlaikyti prie sąnkryžos. Kai kuriose vietose jie užsidega [ žalia] sekundei, matyt įjungia ir iš karto išjungia... Tai pastebėjimai , niekuo nepateisinantys straipsnyje minimos "chuligankės"

Tai gal reikėjo paviešinti ir trol. Gar.nr.

Tai gal reikėjo paviešinti ir trol. Gar.nr. portretas
Reikia kad visi žinotu kokia ten asaba vairavo troleibusą, ar fifa, ar pensininkė virš 70 metų.

Eglė

Eglė portretas
Gal jį vairavo Jonas?

Ramunas

Ramunas portretas
Im Lithuanian citizen Ramunas Šulcas(BENEDIKT 17).Im living in city Utena.. My family is a criminal victim. Kuzma family , and Lebionka family and other gangsters robed from me my daughter in 2011 year 12 month.Her name and surname is Smilte (Švegždaitė) Šulcaite . She is a pedophil victim.I think bad gangsters must be punished.VSD (government security organisation)in lithuania protect Gangsters and bad people who is a terrorists , police officers are criminal guys.Corruption is a real big problem in Lithuania.Bad people returned me into a homelessman.Please help me if you can

Va taipp

Va taipp portretas
Atimti teises pusei metu ir perlaikyti teises.

Anonimas

Anonimas portretas
Moteris už vairo, ypač visuomeninio, tai uždelsto veikimo bomba.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių