Po didžiulio gaisro Garliavoje – mokslininkų perspėjimai, atšauktos pamokos gimnazijoje

Grįžti į straipsnį

Bendruomenė

Bendruomenė portretas
Su vaikais tikrai keistai vyko. Viena mokykla išleido namo, kita po užraktu laikė ir dar tėvam atvykus ne taip lengvai vaikys atidavinėjo, darželis taip pat dirbo nors šios trys ugdymo ystaigos prie pat šios gamyklos. Baisu. Ne vieni metai šia gamykla skundžiasi gyventojai ir nieko nevyksta. Susitvarko prieš patikrinimus apie kuriuos kažkodėl yra pranešama išanksto o po patikrinimo vėl visas rajonas smirda. Tai gal tokias gamyklas senamiesčiuose statyti reikėtų juk jos nekenkia... O gal baikit žmones maustyt ir tvarkykit kad gamyklis tokio pobūdžio nebūtų tarp daugiabučių ir mokyklų...

Nausiedenc

Nausiedenc portretas
Kujne, garlEva - bus laisva ! Neringutė su tetute... :-DDD

Mama

Mama portretas
Ugdymo veikla nenutraukta ir vaikai užrakinti mokykloje, kad tėvai nepasiimtų iš pamokų, absurdas.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Šis fabrikas jau seniai nuodija žmones. Labai gaila kad visas nesudegė. Jie vakarais išleidžia nuodingus chemikalų garus. Kvapas labai keistas truputį salsteli.

oi

oi portretas
Žmones nuolat apmokestina už plastiko naudojimą, taršių automobilių naudojimą, o čia gamyklas stato iš plastiko gaminių ir kilus gaisrui visiems rekomenduoja užsidaryti namuose lyg po branduolinės bombos sprogimo. :)

Dėl vaikų

Dėl vaikų portretas
Nevyko ugdymas toje įstaigoje kuažiausiai Ten kur mažiausiai mokinių Lukšos gimnazijoje tai susdabdyta. Iš kitos pusės nors dėl tų vaikų rūpintasi. O Jonučių progimnazijoje (1500mokinių), kur tik tvora skiria, Eglutės darzelyje ir Obelėles darzelyje tik kelias skiria vyko uhdymo procesas.

nieko sau

nieko sau portretas
gamykla mieste...

Pakartosiu

Pakartosiu portretas
Tokių fabrikų, gamyboje naudojančių pavojingas sveikatai medžiagas, neturėtų būti tankiai apgyvendintose vietovėse, o ypač šalia mokyklų ir vaikų darželių.

susidaro įspūdis

susidaro įspūdis portretas
kad pavojingiausios įmonės pastatytos būtent arti tankiai gyvenamų vietovių. Kodėl niekam nerūpi žmonių gyvybė ir sveikata? Ar daug kyšių kažkam duota, kad tokios įmonės atsirastų? Liūdna ir pikta.

Aha

Aha portretas
Lyg už miesto žmonės negyvena..turi būti sugriežtinti reikalavimai tokioms įmonėms ir vykdoma pastovi patikra ir už pažeidimus dėt didelės baudas kad patys būtų suinteresuoti saugumu

iškeldinimas

iškeldinimas portretas
Tokios įmonės turi būti iškeldintos už miesto ribų, be jokių išlygų. Žmonių sveikata lygi 0 mūsų šalyje, nereikia nei raketų šaudymo, pristatyta gamyklų šalia gyvenamų namų, paskui stebimės, kodėl tokie nesveiki žmonės mūsų šalyje. Ar kas kontroliuoja tokius objektus?

pabaigoje tai juokai

pabaigoje tai juokai portretas
"Kitose mokyklose ugdymas nenutrauktas. Tiesiog užsidarė langus."

Tai

Tai portretas
Aplinkosaugininkai buvo uzimti akcija Lasisa ir Garaziukas gaude smulkius pazeidejus o cia reikia atskiru tikrintoju ir sudaryt tokiu pavojingu ir kensmingu imoniu sarasus ir juos tikrint kokie pazeidimai Grigeo , Alytuje padangos, Zalvario gaisras , Polistirenas ir taip toliau .

Pokkuj

Pokkuj portretas
Manau kad pokuij
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių