Pievų detektyvas toliau narstomas teismuose

Grįžti į straipsnį

?

? portretas
Kada bus teisėjų atsakomybė už priimamus neteisėtus sprendimus?

antanas

antanas portretas
net baisu skaityti, o ką žmogui reikia išgyventi dėl tokių valdininkėlių visiško aplaidumo. Sėdi kabinetuose, dugnelio nepakeldami ir baudas rašinėja. Čia tai jau viršūnė. Ne tik kad anuliuokit baudą, bet dar ir labai atsiprašykit žmogaus. Tikriausiai po tas pievas važinėjosi tų pačių valdininkėlų atžalos.

Onė

Onė portretas
Aišku kad tie asilai apie žemės ūkį žino kaip kiaulė apie debesį.kovok žmogau,kitaip valdžios mafija suės su kaulais

Dina

Dina portretas
Visai teisingai , dabar Lietuvoje būna teisūs smurtautojai , pačiai teko įsitikinti. Juk smurtautojas ar nusikaltėlis nesikreipia į policiją,nekviecia jos jis ,jie tik aferistiškai ginasi ir šmeižia žmogų kuris kviečia policiją .

Euras

Euras portretas
Žinau. Bet kai tu esi teisus tai ir nenori mokėti. Už tai teko sumokėti. Ten korupcijos liūnas manau. Vilniui yra prabangi gatvė ( iš Janutienės laidos) kur užėmę prokurorai ir teisėjai. Tai daug ką pasako. Kad formuojadi valstubė valstybėje, kur tie klanai yra nejudomi. Taigi, išvada- LT demokratijos nėra. Tai klanų ir korupcijos pelkė. Man kaip šalies patriotui, ir doram piliečiui pamačius visa tai pasidarė baisu gyventi LT. Noriu iš čia išvažiuoti..

jonui

jonui portretas
reikia žinoti - Lietuvoje teisingumą vykdo eurai.

Jonas

Jonas portretas
Dažnai į teismus atveda agresoriai, smurtautojai, kurie siekia melagingai susidoroti su žmogum. Teismai jiems padeda. Buvo užpuolimai, agresija, policijos kvietimai melagingi. Dėl to išėjęs gyvenau kitam bute( kad nepasodintų). Atsirado melagingas ieškinys teisme kad už butą nemokėjau skola( kurį pats išpirkau). Paskui net baudžiamoj byloj jau prokurorė akcentavo oad buvo ieškinys man ( neva atsisakė). Nors įrodžiau kad gyvenau kitam bute. Mūsų teismai tokie kaip ufonautai pasirodė, kurie aklai tiki moterim ką sako, o vyro įrodymų ir faktų nemato. Aš pakraupęs buvau nuo tokių " teismų". Pasirodė kažkokia sovietinė KGB diktatūra. Taip, jūs teisingai supratote- agresorė sugebėjo nuteisti nekaltą. O į jos veikas teisėsauga nusispjovė- kaip nuo žąsies vanduo.

Nekaltai nuteitas

Nekaltai nuteitas portretas
O Lietuvoj teismai yra? Aš abejoju. Teismai turėtų atstovauti teisingumą, o ne suktus žmonių interesus, korupciją, feminizmą. Pas mus net kaltumą pagal lytį sugeba vertinti teismai. Nelinkiu nei vienam doram žmogui ten papulti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių