Petrašiūnų pėsčiųjų perėjoje partrenkta moteris

Hmmm

Hmmm portretas
Kokiu greiciu turejo psichas vaziuoti kad taip suzaloti zmogu bukle sunki kaulai luze. Tokiam kausui kuris taip laksto atimt visam laikui teises. Gal tryda sueme kad taip leke.

Taip toliau

Taip toliau portretas
Traiškytojai Kaune-pagarboje,jų niekas negaudo nes jie sanitarai,naikina silpnuosius ir juos gina policija....beje pirmaujame europoje pagal mirtis perėjose.

babule

babule portretas
kai dabar tokie laikai kiekvienas durnius sedi uz vairo ir jauciasi labai jau krutas, o pestieji tai visi tokie runkeliniai, nes eina per pesciuju perejas, o reikia eiti ten kur tau reikia, jei nesimato masinu per kilometra, tada tie dunduliai netures ka nukalti pesciuju perejose, tegul kala vienas kita, Nes niekas ju nebaudzia, ypac jei pensininka nukala, tai dar padekoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Tie kuria cia kleverzoja nesamones tikriausiai niekad pesciomis nevaiksto. Jau tuoj tiem pestiesiams reikes skraidyti. Net perejos pereiti neimanoma visi debiloidai labai skuba.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokio velnio pacukai, ar patsankes su mobiliakais laksto kaip isproteja. Net elementariu eismo taisykliu nezino. Siandien vienas durnius ivaziuodamas i rata pypino kad ratu vaziuojantis jo nepraleidzia. Debilu, asilu, nekulturingu vairuotoju, salele

VAIRUOTOJAS

VAIRUOTOJAS portretas
PIESTEJI-JŪSŲ STABDŽIAI GERESNI IR IEINANT PER PEREJA PAŽIUREKITE IŠ KUR VAŽIUOJA AUTOMOBILIUS IR KOKIU GREIČIU- O PASKIAU EIK IR IŠJUNK MOBILIAKA IR IŠ AUSU IŠTRAUK MIKROFONA-AČIU UŽ DEMESI MUMS VAIRUOTOJAMS,

Nuomone

Nuomone portretas
Vienas aklas,kitas glusas,tada atsitinka pesciuju partrenkimai.Kokio velnio lysti i vaz.dali,jeigu taves nepraleidzia atvaziuojantis automobilis,saugiai pereiti per pesciuju pereja.Cia turbut tokios varzybos,kuris mandresnis? O pasekmes, voliojimasis ant gatves su sulauzytais kaulais,bet vistiek jautiesi nugaletojas,nes ten buvo pesciuju pereja. :)

Anonimas

Anonimas portretas
Baisu kas darosi musu gatvese. Telefonas yra pats didziausias vairuotoju priesas, bet ir pestieji isikalkit i galvas kad per pesciuju pereja galima eiti tik tada kai isitikinot ar jus mato vairuotojai .

...,

..., portretas
Tipo jei blaivas tai nekaltas?gali bobules traiškyti nes blaivus.

nuomone

nuomone portretas
moteris be galvos? Kas per foto? Nesamone

Baisu kas darosii

Baisu kas darosii portretas
Nu bl bl šviesios dienos metu nematyti? Tai ką galima veikti???? Kiaušius kasėsi arba telefone sėdi.Telefono iš rankų nepaleidžia dun....du..kų laikai atėjo.

Pestysis

Pestysis portretas
Bloga matyt begalvius vairuotojus kurie perejose zmones numusineja,gal telefona stebi vaziuodamas,nekarta teko matyti.

Vair..

Vair.. portretas
Pėstieji nesaugo save ir vairuotojai nusikaltėliai.Važiuojant ne vieną matau su telefonu už vairo.Bloga matyti tokius begalvius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių