Penktadienis prasidėjo skaudžia nelaime: Šilainių perėjoje partrenkta jauna moteris

Grįžti į straipsnį

gyventoja,

gyventoja, portretas
Pirma ne vienintelis, ryte aleksote moterei pervaziavo peda einant pereja, paskui Silainuiose vel perejoje partrekta moteris, jus ka ten visai sedat uz vairo ir svajojate!!!!

Tyrimui gelbeju- Lietuvos policija

Tyrimui gelbeju- Lietuvos policija portretas
Pirmiausia tai- pescioji jau buvo izengus i pesciuju pereje, ir jai liko max 5 zinganiai perreiti visi placiaja gatve. Pabreziu! Ji ejo, is paskos ejo dar keli zmogeliukai- tai! Nes normalu- jiems dege zalias pesciuju sviesaforas!”vairuotoja” ( 58m.) kaip ir galima butu teigti , kad turi stazo.. vel gi.. stazas, reakcija.. tai nesusiejama! Vairuotoja galimai ne tik vairavo.. galimai “tupejo” telefone, galimai pasilenke paimt ant zemes nukritusi lupdazi.. Faktas! Vairuotoja ileke i posuki tokiu greiciu.. kad net nesugebejo sustabdyti.. Rytas.. galimai tas kelias jai - kasdieninis.. t.y. galimai ji kiekviena ryta vyksta, pvz gal i darba, gal pramogaut.. Taigi, sis kelias- tikrai jai yra zinomas ir kad sviesaforas turi papildoma zalia rodykle.. ir vaziuot galima tik tada kai dega zalia rodykle i desinia. Kad uz posukio yra pesciuju pereja.. kad reik ivaziuot i posuki mazinant greiti. Na manau nera ka sakyt! Beda! Pamoka galbut jai ivyko… galbut tai bus pamoka ir kitiems- skubantiems!

Patikslinimas!!

Patikslinimas!! portretas
Zalia dege tik tiesiai ir i kaire!!!!! Vairuotoja suko i desinia.. jai nedege zalia!!!! Ji neturejo teises sukti i desinia- turejo sulaukti kada uzsidegs papildoma zalua rodykle sviesafore!!!! Kalta vairuotoja!!

Paaiskinimas “protingiesiems”

Paaiskinimas “protingiesiems” portretas
Vairuotoja 100% kalta! Nes ji neturejo teises sukti i desinia!! Nes jai nedege papildoma zalia RODYkLE sviesaforo!! Dege sviesaforas zalias tik tiems jas vaziuoja tiesiai arba i desinia!! Sioje vietoje yra papildomas rodykle sviesaforo!!!!! Piestieji ( ju buvo daug!!! Tuo metu!!!) ejo jiems defant zaliam zmogeliukui!!!! Vairuotoja net nestabdzius ileke i posuki… baudziamoji jai!!! Teisiu atemimas!!! Zmones kurie kaltina sioje situacijoje pesciaja- nueikit atpildo i baznycia!!! Gaila tokiu buku zmoniu besmegeniu..”zinovu”

stiprybes vairuotojui

stiprybes vairuotojui portretas
Isivaizduoju kiek nemalonumu dabar tures vairuotojas kiek pergyvenimu tures visa seima del labai lengvabudisko pesciosios elgesio aisku kad pescioji pries pereidama vaziuojamaja gatves dali visiskai nekreipe demesio i atvaziuojanti automobili bet visu greiciu nere per gatve Manau kad kiekvienas supras kad pesciajam paprasciau sustoti ir isitikinti saugumu negu vairuotojui sustabdyti automobili pries is salikeles ,,ISNIRUSI'' pesciaji Labai nuosirdziai uzjauciu vairuotoja o pescioji sutiko ta ,,AKIMIRKA'' kurios ieskojo

Nėra

Nėra portretas
Konkrečiai ši perėja yra puikiai reguliuojama. Manau, kad pėsčioji, švelniai tariant, buvo neatidi.

ar vairuoja debilai?

ar vairuoja debilai? portretas
Ar vairuoja debilai? Juk kiekvienas , kuris žino KET, tai puikiai žino, kad artėjant prie perėjos reikia sulėtinti greitį, kad galėtum esant reikalui sustoti. KET yra nustatytas pėsčiųjų pirmumas perėjose ir be išimties visais atvejais vairuotojas privalo sustoti , kad praleisti pėsčiąjį.

vairuotojai nuolat pažeidžia KET

vairuotojai nuolat pažeidžia KET portretas
Vairuotojai nuolat pažeidžia KET reikalavimą, kuris draudžia įvažiuoti į pėsčiųjų perėją jei už jos yra grūstis ir tuo trukdytų pėstiesiems.Be to visais atvejais yra pėsčiųjų pirmenybė perėjose ir vairuotojas, artėdamas prie pėsčiųjų perėjos privalo sustoti ir praleisti pėsčiąjį. Čia nėra jokios kalbos, kad pėstysis gali trukdyti transporto priemonei, o kalbama , kad transporto priemonė visais atvejais privalo sustoti ir praleisti pėstyjį .Be to artėdama prie perėjos transporto priemonė privalo sulėtinti greitį, kad bet kada galėtų sustoti jei pasirodys pėstysis.

tam kuris pasivadino NESISTEBĖK

tam kuris pasivadino NESISTEBĖK portretas
Artėdamas prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos , vairuotojas privalo sulėtinti greitį arba sustoti, kad praleistų į bet kurią eismo juostą įėjusį pėsčiąjį. Pasirinkdamas važiavimo greitį , vairuotojas turi atžvelgti į važiavimo sąlygas , kad galėtų sustabdyti transporto priemone iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties.

Anonimas

Anonimas portretas
to **nustebes* Matomai nesuprato minties . juk kalbama apie neatsakinga pesciuju elgesi perejose . O kaip turi elgtis vairoutojai tai mes žinom ir be priminimu. Tarp kitko pesciuosius Kaune vairuotojai praleidzia gana gerai......

Nesistebėk

Nesistebėk portretas
" Įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems leidžiama tik po to, kai jie įvertina atstumą iki artėjančių transporto priemonių ir jų greitį ir įsitikina, kad tai saugu ir nebus trukdoma transporto priemonėms." Mašina yra didelė, sunki, metalinė (daugiausia). Atsitrenks - visai negyvas būsi.

Dviračių

Dviračių portretas
Takų nesugeba nuo sniego nuvalyti.Čiuožykla.

Nustebęs

Nustebęs portretas
Besipiktynantys vairuotojai – tai jūs turite prieš kiekvieną perėją SUMAŽINTI greitį ir ĮSITIKINTI, kad nėra ketinančių pereiti gatvę VAIKŲ ar suaugusių. Greičio sumažinimas ar net sustojimas (praleisti pėsčiąjį) vairuotojui „kainuoja“ kelias sekundes, ar jos vertos nervinimosi, keiksmų, gal net sveikatos/gyvybės kito žmogaus? Jokiu būdu. Kaune gyvenu metus ir pastebėjau, kad čia vairuotojai LABAI nenoriai pralaidžia pėsčiuosius. Užbėgant už akių parašau, kad automobilį vairuoju ne pirmą dešimtmetį.

Sūduviui

Sūduviui portretas
Patikslinsiu- vairuotoja bus teisėsaugos apkaltinta, nes toks kvailas požiūris Lietuvoje, kad perėjoje pėsčiasis karalius. Tai ir elgiasi kaip karaliai, nieko nežiūrėdami eina. Nors privalėtų ir pagal KET, ir savisaugos instinkto vedami įsitikinti, kad eiti saugu. Juk pėsčiasis gali sustoti akimirksniu, ko nepasakysi apie automobilį, kad ir koks profesionalus būtų jo vairuotojas.

gaila vairuotojo

gaila vairuotojo portretas
Aisku kaip visuomet buna pas mus Lietuvoje visada lieka kaltas vairuotojas nors pestysis priejes pereje net neapsidaires visu greiciu neria per pereja. Kada pagaliau baigsis sis BEPROTISKAS vairuotoju kaltinimas Slykstu ir kodel visuomet kaltinamas vairuotojas nors pestysis nesilaikydamas jokiu saugumo taisykliu staiga tau pries akis isnyra i pereja zmogysta Tokiu atveju koks bebutu profesionalas sustabdyti neimanoma taciau visuomet teisus lieka pestysis o kaltinamas vairuotojas Labai idomi situacija Egipte ten piestieji saugojasi masinu nes vairuotojas pila visu greiciu bet eismo nelaimiu nebuna Uzjauciu vairuotoja kiek dabar bus tasymu nes pestysis ko ieskojo ta ir rado bet nemalonumai vairuotojui

O ar įsitikino mergina savo saugumu eidama per perėją?

O ar įsitikino mergina savo saugumu eidama per perėją? portretas
O ar įsitikino mergina savo saugumu eidama per perėją?

Sūduvis

Sūduvis portretas
Žinoma kalta vairuotoja, bet ir pėstieji nemažiau kalti, juk sakoma kad prieš įžengiant į gatvę BŪTINA apsidairyti į abi puses ir tik įsitikinus saugumu žengti, o dabar net nestaptelėję nosies tiesuma neria nesvarbu ar saugu ar ne, Žinoma vairutojas visuomet kaltas o ar teisus pėsčiasis?.?.

V,L

V,L portretas
Žmones bukit žmonemis ir neikit per perejas kaip AVINAI . Kai patys saugosimes tai ir Dievas mus saugos - tai sena ir išmintinga patarle.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių