Pareigūnai sulaikė po naktinės pamainos grįžtantį „darbininką“

  • Teksto dydis:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai savaitės viduryje mieste pastebėjo ir sulaikė vyrą, kuris maišuose nešėsi vogtus statybinius įrankius, pranešė policija.

Anot komisariato, trečiadienį, šiek tiek po vidurnakčio, apie 00.15 val., pareigūnai Kaune, Breslaujos gatvėje pastebėjo asmenį, kuris kartu su savimi nešėsi du didelius maišus. Juose rasta dešimtis įvairių statybinių įrankių, kurių vertė siekė apie 1620 eurų.

41-erių vyras pareigūnams nurodė, kad dirba pagal verslo liudijimą ir įrankiai priklauso jam. Patikrinus informaciją, paaiškėjo, kad vyras niekur nedirba ir verslo liudijimo neturi. Tuomet vyras aiškino, kad statybinius įrankius rado.

Pasitelkus kinologus su šunimis, keturkojai pėdsekiai atvedė prie toje pačioje gatvėje esančios įmonės teritorijos, iš kurios galimai pasisavinti įrankiai. Vyras yra žinomas policijos pareigūnams už panašias nusikalstamas veikas.

Kauno pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vitalijus

Vitalijus portretas
Ira geru pareigunū šaunuoliai jūs ir toliau taip dyrbkite

Batrakas

Batrakas portretas
Kiek daug yra puikių verslų,pvz.vagystės! Labai didžiulė spraga ir landa teisėje su verslo liudijimo išdavimu!

Anonimas

Anonimas portretas
PRIVATIZUOJA TAI KAS DAR LIKO.....
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių