Net ir po 20 metų kunigo byloje dar liko mįslių (išskirtinė medžiaga)

Anonimas

Anonimas portretas
kodel neparase kad ji maise su iliodoru popovu-popu is daktaru

ot buvo laikai

ot buvo laikai portretas
tada nebuvo spalvotos fotografijos o zmones garbino gejus,statydavo jiems paminklus ir eidavo i eitynes.

!

! portretas
Turekit proto - duokit i a.a. isejusiam Zmogui ramybe

Giejus

Giejus portretas
nesuprantu vieno dalyko - kaip zmones namato ant jo veido netradicines orientacijos bruozu .

amonomui

amonomui portretas
tai kad ne dovanų gavo brangių paveikslų,o viena gyventoja turtinga moteris davė bažnyciai saugoti vertybes,pareikalavus grąžinti,pastebėjo klastotes.Dėl ko buvo pradėtas Kelmės prokuratūroje tyrimas.

Anonimas

Anonimas portretas
girdejau kad tytuvenuose jis paveikslus gavo kaip palikima is kolekcionieriaus mirstancio.kad jis paveldejo o paskui pats pradejo dar rinkt uzsikrete aistra paveikslams.kaun sobore patarnavo mano drauges sunus sake tevu ji laike vaikai.joks pedofilas nebuvo.ir pinigu vaikai uzsidirbdavo patarnaudami misioms.nereikia rasyt ko nezinote.isvis jei kunigai galetu zenytis kaip rusijoje popai butu viskas kitaip.jie tarnauja baznycioje dirba savo darba.o yra vyrai kaip visi.as uz tai kad nebutu celibato

to pažinojusiam

to pažinojusiam portretas
taip gerai pažinojai, kad konstatuoji, kad visada turėjo moteru? o jei tikėt ano meto gandais, tai jį moterys nedomino ...o vyrukai..

jojo

jojo portretas
Kazkaip keistai dirba musu tyrejai ir ju klaidos kartojasi. Dvi garsiausios Lietuvoje bylos kunigo Mikutaviciaus ir Drasiaus Kedzio dingimo ir paieskos ir abieju rezultatai vienodi ir abu buvo kaip nekeista neatpazinti. Kazkas matyt yra labai suinteresuotas tuo neatpazinimu.

Pažinojęs

Pažinojęs portretas
Ne kažką iš močiučių parinko, kaimuose meno vertybių rasti nėra lengva. Aktyviai spekuliavo vogtomis iš Rusijos muziejų vertybėmis. Jas perpardavinėdavo, gaudamas nemenką pelną. Visada turėjo moterų, mėgo prabangą, grubiai pažeisdavo Bažnyčios kanonus, apvaginėjo pačias bažnyčias (ypač Kauno soborą). Jaunystėje buvo idealistas, puikus kunigas, bet metams bėgant...Kunigystė jam tapo nešvariu verslu. Taip, buvo išsilavinęs, to nepaneigsi. Ir dėl to dar labiau apmaudu. Tačiau Dievas jam pasiuntė tokią baisią mirtį, kad jau tikriausiai atpirko savo kaltes. Tesiilsi.

Stasius

Stasius portretas
Kai kunigavo Babtuose pakviečiau jį mano mirštančiai močiutei,paskutiniam patepimui.Atsimenu tada jis manęs kitame kambaryje paklausė ar neturime kokių nors senų paveikslų. Kažkaip nustebau nesupratęs prie ko čia mano mirštanti močiutė, kunigo misija ir seni paveikslai?Tik vėliau Babtiškiai paaiškino man nesupratėliui, kad ponas klebonas kolekcionuoja meno kūrinius ir jų turi už keletą milijonų litų.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip ir pats kunigas buvo ir liko kaip MISLEEE;; ir draugyste vede [kaip matome ]] su nusikalteliais ...misle-zmogus ,,na, bet ne vyras ,,,nes kunigas ...na,o kad saldus ---tai dar----ne atviras misle

Saldesnio veidelio nesu gyvenime sutikus

Saldesnio veidelio nesu gyvenime sutikus portretas
gal specialistai apibudintu, bet nedrista.

Nusimines

Nusimines portretas
Gavo kaip palikima turtus Mikutaviciaus sesuo su sunum Sruogos gatveje,va kur zmones pinigu uzturejo :D Kartais kazkieno mirtis atnesa labai daug naudos :( O atrodo kunigas dievo tarnas

Aruns

Aruns portretas
Is kur pas kuniga gali buti tiek turto? Dovanojo babules baznyciai o ne jam :/ Apmokestint baznycia mokesciais reiktu jau seniai

Anonimas

Anonimas portretas
su kokiais padugnemis jis bendravo,tokia baisi mirtis ji istiko[o gal tai Dievo Pirstas----juk jis turejo pinigu ,kaip sieno ,,bet nesushelpe nei pensininku ,nei vaiku namu vargdieniu ---pinigus aukotus baznyciai ,jis leido savo pasitenkinimui;;kazkaip gedinga...as ir megstu meno kurinius ,bet tam yra muziejai….

sirdgela

sirdgela portretas
Geras geras, o man kunigas yra prisimelaves ir neivykdes savo kaip kunigo pareigos skaudziu momentu.

tam zelemunčikui

tam zelemunčikui portretas
Ko nežinai tai ir nepliurpk, neskleisk paskalų apie mirusį

Parašyta

Parašyta portretas
"jis buvo apsvaigintas eteriu ir pasmaugtas, po to................automobilio bagažinėje nuvežtas prie Nemuno, kur dar gyvas suvyniotas į vielos tinklą ir nuskandintas" pagal parašymą išeitų, kad buvo pasmaugtas, bet GYVAS... Nu duoda rašytojas :-)

JK

JK portretas
Beleckas jau laukia paleidimo,ką gi ,galima ir paleisti,kai pasdakys kur yra kiti paveikslai ir juos gražins,Valdžia čia aiškiai įsipainiojus,vežiojo pats saugumo šefas,paleido,bet Beleckas padarė savo darbą ir vėl gryžo prisiduoti.O apie pedofilus ir homius jie tikrai žino daug

Neterskit garbingo kunigo vardo

Neterskit garbingo kunigo vardo portretas
Paklausinekit Tytuvenu miesto gyventoju,kur gyveno kunigas Mikutavicius,tai ir suzinosit kas jam beveik viska padovanojo.Nieko ten nera vogto,nera tu vertybiu gautu nesvariu budu,o yra tik dovanotos kilmingu zmoniu dovanos.Tiesa jau senuju gyventoju tai ten jau daug kas ismite,taciau radus senuju tai papasakos viska,

petras

petras portretas
jokiu ten milijonu tie jo paveikslai ir kitkas nekainavo ir nekainuoja pabandykite parduoti koki nors paveiksla prazilsite kunigas galejo pinigus prasvilpti bet uzsieme tuo kas jam grazu tai tiek negraziai apie kuniga galvojantiems

ALGIS

ALGIS portretas
Štai Beleckas tuoj bus laisvas , nes atsėdėjo 20 m. , o tokiems , teismo sprendime turėtų būti įrašyta -'' BE TEISĖS ŠVELNINTI BAUSMĘ '' už ką dabar kovoja europos sąjungos funkcionieriai . Keista , Sierakauskui po 150m , Vanagui po 70m. nustatė , o čia kur praėję kelios dienos nesugeba , atlėpausiai , kitaip nepavadinsi .

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Neteiskime tai neteiskime,bet jis gi dievo tarnas supirkinėjo vogtus,arba apgaule išviliodavo iš žmonių,nežinnęiū kūrinio vertės.Jeigu toki tie Dievo tarnai,tai kokios tada jo tarnaitės?

NETEISKIME

NETEISKIME portretas
As manau,kad kiekvienas zmogus klysta,juk ir AtA kunigelis suklydo...jis pradejo kolekcinuoti brangius paveikslus,bet lyg tai zadejo palykti ar Lietuvai ar Baznyciai . Juk jis nieko nenusineses butu. Tiesiog zmones ji mylejo,dauguma pas Ji tuokdavos ir krykstydavo ir misias laikydavo,taip ir prisikaupe pinigeliu,kuriu uzteko ir paveikslams. Tiesiog piktoji dvasia apsedo ir sugunde,bet kitus zmogzudzius,tik pinigai,turtai,bet ir juos apsedo setonai..juk del pinigu,turtu zudyti,o dabar ilsetis Belangeje,manau jie gailisi ir visiems Dievas atleido.Toks gyvenimas,per tuos turtus ir pinigus nesvarius. Geriau tureti maziau ,bet laisve ir ramybe jausti gyvenime.Gaila visu,...

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Gal kas nors žinot kiek to kunigo paveikslų kolekcijoje buvo vogtų,o brangiausi gauti iš davatkų tikriausiai veltui,ar ne?

Pažinojusi

Pažinojusi portretas
Tai buvo nuostabus dvasininkas,tikrąja to žodžio prasme.Jis mirė kankinio mirtimi ir turėtų būti paskelbtas ŠVENTUOJU.Meldžiu jam dangaus karalystės.Žmonės,mažiau išvedžiokim ivairias polemikas,oi kaip aplinkui gyvena NEKALTI,kurių namai kaip pilys.Vargšai ,jie nemato savo akyse rąsto, o svetimoje mato krislą.

nuomonė

nuomonė portretas
Kunigo naudą velniai gaudo.....Tuo visas ir pasakyta.

tataigi

tataigi portretas
"Mįslės", "neaiškumai" ir t.t., tačiau amerikiečiai iš bylos mokosi:) Toliau dar gražiau..."Verta prisiminti, kaip, prieš keletą metų įsiplieskus Garliavos pedofilijos skandalui, V.Beleckas-Stupakovas vienai televizijos žurnalistei suokė fantastines istorijas apie Kauno pedofilų pasaulio užkulisius. Tada jis minėjo girdėjęs pasakojimų apie netradiciniais polinkiais pagarsėjusius Kauno žmones, kurie buvo glaudžiai susiję su teisėsaugos ir kriminalinio pasaulio asmenimis." Verta prisiminti, kad policijos pasakų rašytojas bei kiti žurnalistai niekada netyrė Kauno pedofilų pasaulio, tai iš kur autorius žino, kad tai fantastinės istorijos?:)

To Ona

To Ona portretas
Taigi tokios davatkos kaip tu prinesa. Buvusios kurdos . Dsbsr duodamos pinigelius kunigelisms mylimiems savo buvusias klsidas ispirkt nori.. Durni zmones esat -va kam... geriau i vsiiu namus obuoliu nupirktumet ir nuveztumet

Anonimas

Anonimas portretas
Buvo kolekcionierius antikvarinių daiktų,o čia jau labai dideli pinigėliai"vaikšto"Tas hobis ir suvedė su nusikaltėliais,jie kunigą nužudė dėl turto.Smerkti kunigą neetiška,ir žiauru...jis gi nebuvo pedofilas.

.......kauniete

.......kauniete portretas
kad ir kaip ji zmones mylejo ...bet ,kaip matom po "sv.mishiu" jis su vyrukais,su vyrukais!!! bizni "vare", o tai " slidus kelias"..manau ,kad jo perdeto "nuolankumo"ivaizdzio apkvailinti katalikai ir ejo ziureti to[ juos kvailinusio] zmogaus paskutiniu "akordu"..[atleisk manVieshpatie ,jei tu ESI!] zmogzudzius reikia naikinti su saknimis,,bet religinius vadovus uzdrausti,,,..o jei aukshtesni kataliku vadovai jo nemego,,,tai ir matome ,jog jie buvo teisus,, ilsekis ramybeje zmogau,nors kelias TAVO buvo nelygus.

kam

kam portretas
kunigui reikalinga antikvarine lova,jei jis turi gyventi asketiskai?susikirto dvieju aferistu keliai,zaidzianciu po skirtingomis kaukemis.cia lygios baigties nera,vienas krito.kas nuostabaus?keista tik,kad viena is ju pavadino ''neaiskaus plauko aferistas'',kitas gi-sventasis,prilaikantis turto uz 5liamus grynais,niekur nedeklaraves ir nesumokejes jokiu mokesciu..o gal klystu,gal yra VMI sistemoj?

Daz

Daz portretas
Dalis kolekcijos pas Vidmanta Gudzinska - Guza

.......

....... portretas
ZEL.jusu tiesa .Zudikams ,zinoma,turetu buti ==tolygi baigtis uz baisinga zveriskuma ,kankinimus,turetu buti vykdoma mirties bausme,,,atsisakiusi mirties bausmes Lietuvoje veisiasi blogis:zudikai,[o tie!! labai bijo tik mirties]. Neteko pazinoti zuvusiojo [nes religines bendruomenes taip pat yra "nukrypeeliu "sankaupa ,ishsigimusiu nusikalteliu fanatiku mishraine].Teisingai zmones pastebi :is kur pas "shventa"nuolanku Dievo tarna buvo sukaupta tiek pinigeliu ? O ir jo draugyste su nusikalstamo "pasaulio" asmenimis? tas vargdienis draugavo tik su MINIA zmoniu ir su nusikalteliais,,ir turejo nenumaldoma "trauka" turtui ,,nusikaltelius ,zinoma --- zudyti,kad kiti bijotu

Ona

Ona portretas
Nesuprantu is kur kunigelis galejo susikrauti tokius pasakiskus turtus.kazkodel niekam tas neidomu

Kaunietis

Kaunietis portretas
Senas posakis galioja.Kunigo nauda velniai gaudo...

Anonimas

Anonimas portretas
Gavo tas spekuliantas ką nusipelnė ir nėra jo čia ko gailėtis.

Neaiškumų daug

Neaiškumų daug portretas
Kunigo kolekcijoje nemažai eksponatų buvo iš Rusijos. Kunigo žudikų pavardės irgi rusiškos. Kažkokios neaiškios bet galingos užkulisinės jėgos trukdė ir visaip klaidino tyrimą. Panašu, kad rusų mafijos čiuptuvai neaplenkė Lietuvos.

Tu svetimo turto skaiciuotojau su dievo dovana

Tu svetimo turto skaiciuotojau su dievo dovana portretas
Jei turi dievo dovana, tai ji ir yra dievo d i e v o!!!!

Algys

Algys portretas
Dievas nubaude-tokius turtus is baznycios pavoge! Bobutes baznyciai is savo varganos pensijos aukodavo,o tas vagis savon kisenen viska susikisdavo!

Svetimo turto skaičiuotojams

Svetimo turto skaičiuotojams portretas
Jūs esate girdėję apie dėkingumą? Matyt prostitutės motinos jums to nepaaiškino. Žmonės atiduodavo brangiausius daigtus šventam žmogui kuris turėjo Dievo dovaną - pakelti dvasią.

Perskaiciau

Perskaiciau portretas
R.Janutienes knyga neseniai išleista ir Saugok mus nuo piktojo idomi

Durnyste kazkokia

Durnyste kazkokia portretas
Kunigas buvo sukaupes kolekcija uz 5 milijonus litu.... Dievo tarnas turėjo šitiek pinigų ir pirko antikvarinius daiktus, kai visi eiliniai tikintieji zinome, kad i graba nieko nenusinesi....... dar kokia skulptura jam pastatyta durnyste ir tiek...

kaunas

kaunas portretas
Kokie baisūs žmonės, šmeižia ir pavydi net mirusiam, nei jūs jį pažinojot, nei supratot apie ką straipsnis.

5 milijonai

5 milijonai portretas
baltarusisku rubliu buvusiu

telikas

telikas portretas
Is kur pas kuniga turto uz 5 mln litu? Man tai yra didziausio sios bylos mysle.

Jonas

Jonas portretas
Tai buvo aukšto intelekto ir labai jautrus žmogus, kas negalėjo susimokėt, mišias atlaikydavo ir taip. Tik jo nemėgo ir terorizavo bažnyčios hierarchai, bet žmonių buvo labai mylimas ir gerbiamas, tai matosi ir laidotuvių nuotraukose. Dabar tokių kunigų neliko, jei ir yra, tai bijo savo vadovybės.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi tie kunigai piratai jie nieko nedirba o dainų nori nes pas kurtas nori padidinti kieti vyrukai

Ilgas

Ilgas portretas
Kaip ir VISI kunigai! Vagis . Spekuliantas. Vaiku tvirkintojas.... Visi jie vienodi. Eikit . Aukokit pinigus. Nusipirls dar namu ir džipu....

vatikano

vatikano portretas
tarnams viskas leidziama pagal sionistine ideologija kur zydams viskas leidziama nes visi kiti gojai /tarnai/....

Anonimas

Anonimas portretas
Buvo visų gerbiamas ir mylimas kunigas.Kam neaišku ,tai pažiūrėkite į nuotraukas .Kunigą Mikutavičių į paskutinę kelionę palydėjo visa Lietuva.

Nu jo

Nu jo portretas
Toks ten kunigas ir buvo...

Kauniokas

Kauniokas portretas
Kaip pas katalikus tai normalu viskas)))

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Dievas yra gailestingas.Galvokim,kad jauniem sukvailintiem žudikam ir organizatoriui jis atleido.Tik ar jis atleido kunigėliui už turtus tuometinėje ubagų šalyje Lietuvoje ir jo veidmainystes bendraujant dėl turtų su komunistais,nemanau.

bylose

bylose portretas
visada lieka neaiskumu,ypac po nuteisimu.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks jis kunigas ? Spekuliantas kažkoks ir tiek...dėsningas ir galas.

liucp

liucp portretas
kunigo pareiga ganyti aveles, o ne bizniauti, todėl jo naudą velniai gaudo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių