Detektyvas Šilainiuose: nelaimėlis – daugiabučio papėdėje, jo daiktai – medyje?

 • Teksto dydis:

Antradienio vakarą Šilainiuose, Baltijos gatvėje, iš trečio aukšto iškrito vyras. Pirminiais duomenimis, jo gyvybei pavojus negresia. Tačiau nelaimėliui gresia galima atsakomybė dėl iš medžio, esančio ties įvykio vieta, ugniagesių gelbėtojų, kuriuos išsikvietė nelaimės aplinkybes tirianti policija, nukeltų plastikinių paketų turinio. 

„Pranešimą, kad iš Baltijos gatvės 104-ojo namo trečio aukšto iškrito vyras, gavome 20.05 val. Pirminiais duomenimis, vyras išgyveno. Ar jis buvo blaivus ir kokiomis aplinkybėmis iškrito, kol kas nežinome“, – portalui kauno.diena.lt netrukus po šio įvykio sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas.

Jis informavo, kad 1987 metais gimęs nelaimėlis išvežtas į ligoninę.

„Jo gyvybei pavojus negresia“, – trečiadienio ryte portalui kauno.diena.lt teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Odeta Vaitkevičienė. Tačiau, pasiteiravus pašnekovės apie galimą šio įvykio ryšį su ugniagesių gelbėtojų radiniu ties jo vieta esančiame medyje, praėjus pusvalandžiui po nelaimės, O.Vaitkevičienė teigė, kad tai dar tikslinama.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinėje už praėjusią parą teigiama, kad antradienį 20.41 val. buvo užregistruotas policijos prašymas iškelti daiktus iš medžio, esančio šalia to paties Baltijos gatvės 104-ojo daugiabučio. Nurodytu adresu išsiųsta Šilainiuose įsikūrusios 5-osios komandos autocisterna. Jos ištraukiamomis kopėčiomis iš nurodyto medžio išimti trys plastikiniai paketai.

Kauno apskrities policijos atstovė O.Vaitkevičienė trečiadienio ryte ugniagesių gelbėtojų pranešimą tegalėjo papildyti tuo, kad tikslinant šio įvykio aplinkybes jo vietoje, gauta informacijos, jog nelaimėlis iškrito kartu su tam tikrais daiktais. Dėl ko ir buvo kviesti ugniagesiai gelbėtojai, kad padėtų surinkti įvykio vietoje galimai išsibarsčiusius su juo susijusius daiktus.

Tačiau, O.Vaitkevičienė teigė, kol kas negalinti patikslinti, ar nelaimė neįvyko iškritusiajam siekiant minėtų ugniagesių gelbėtojų iš medžio ištrauktų daiktų. O, kas buvo susukta į šiuos paketus, kol dėl jų turinio nepasisakė ekspertai, policijos atstovė pasakyti atsisakė. Trečiadienio ryte, pasak O.Vaitkevičienės, dar buvo neapklaustas ir pats nelaimėlis, kurio gyvybei, kaip dar antradienio vakare konstatavo medikai, pavojus negresia.

Baltijos gatvės 104-ąjį numerį turinčio penkiaaukščio gyventojai trečiadienio ryte portalui kauno.diena pasakojo, kad ties jų namu auga didoka obelis. Ir, kad antradienio vakaro nelaimė – jau ne pirma šiemet, kai iš jų namo iškrenta žmogus. Metų pradžioje iš ketvirto aukšto buvo iškritusi pusamžė nebylė, kuri taip pat išgyveno. Tada visi kalbėjo, kad ji iškrito, begaudydama katę.   NAUJAUSI KOMENTARAI

ponas

ponas portretas
nu bet jau komentatoriai...visi apsiruke ir kandidatai i psichuske

Anonimas

Anonimas portretas
Tikriuose antiliandzberginė literatūra ten buvo, kad bijo pasakyti. Pavyzdžiui, V. Petkevičiaus "Durnių laivas" arba " Durniškės".

Megejas

Megejas portretas
Raso kad rasytu o info tai kad iskrito, kiek ju dabar krenta ne naujiena, bet kokia cia paslaptis del paketu?matomai kokios kanapes kitaip praplesei ir matai, kam tie ekspertai...
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių