Neeilinis išbandymas Temidei: kokios bausmės sulauks nėščios pareigūnės užpuolikas?

kaimietis...

kaimietis... portretas
o kodel cia raudonas fonas komentaruose...

cf

cf portretas
kodel musu pareigunai nesusaudo tokiu?Bus matyt ir nuzudytu pareigunu greit,nes zveri tik mirties baime stabdo...

Hmmm

Hmmm portretas
Visai kaimieciai suizulejo. O sitam buduliui manau reiktu 15m duoti minimum kad uzsipuole moteri ir dar nescia. Uzsmaugciau toki gaidi.

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko nesuprantu - nėščia pareigūnė patrulė vyksta pijokų tramdyt .... nu geras Tokie ir preigūnai kad nesugeba normaliai apieškot sulaikytų o paskui patys nukenčia Žioplumui ribų nėra Sėkmės

Vienareiksmiai

Vienareiksmiai portretas
20 metu be teises iseiti anksciau.

Anonimas

Anonimas portretas
Jurbarko atveju nesunkus sveikatos sutrikdymas ir lygtynai, o čia vien kad peilį parodė ginkluotam ir paruoštam tokiems atvejui pareigūnui 9 metai...

Zekas

Zekas portretas
Apgailėtina,kai milicijoj dirba pinigų vergai.Ir šiaip,jeigu nesugebi apsigynt-eik gatves šluot,"policininke"..

ko

ko portretas
gero bus kaip su jurbarko banditu pateps paleis?...

P i k t a s

P i k t a s portretas
Aš sakiau ir sakysiu,ne merginoms policininkėms dirbti,eitų geriau seselėms,bet ne geriau prasitrynti 20 metų policijoje ir 40-45 metu eiti į penciją.

jojo

jojo portretas
jau 9 menesi nescia,ale vistiek vyko i iskvietima kad neprarastu darbo

vilius

vilius portretas
pasmus reta sąžiningu pareigunu,visi korumpuoti palaiko vagis ir žulikus.tai savotiška uniformuota mafija.dali ju jau niekas nepataisys,žvelgiu i juos su panieka

Konservas

Konservas portretas
Iš kur čia eilinį kartą kopūstas su tokia pat galva ir prarūgusio kopūsto kvapu?

tam --,,tikrai,,, -utilizuot , negalima ....

tam --,,tikrai,,, -utilizuot , negalima .... portretas
nes kaip taisykle didziausi nusikalteliai zudikai, narkodileriai ,iskrypeliai yra politiku ,prokuroru ,teiseju arba advokatu su policajais vaikai , anukai, arba artimiausi gimines...

tikrai

tikrai portretas
reikalinga mirties bausme. Kelis kartus teistas jau padoriu zmogumi nebus.Nejaugi prokurorai ir advokatai to nemato? Juos visus kartu su nusikalteliais utilizuot.

Anonimas

Anonimas portretas
utilizuot

Anonimas

Anonimas portretas
Morda bandito,toks jau užsigimė...,o tokiems namai tik kalėjimas ilgus metus.

TT

TT portretas
Sis straipnis dar karta parodo kad Lietuvoj taikomi dvejopi standartai,cia vienas isgsma tik tipo pasikesino y sveikata ar gyvybe,jau ruosiamasi baust uz zmogzudyste,kitas isgsma Jurbarke ciut neuzmuse mergaites,sunkiai suzalojo sveikata,gavo lygtinai tai bl...et istatymai visiem vienodi turi but.

A

A portretas
Koks beprotis sugalvojo moteris leist dirbt patrulem,nu niekaip nesuprantu,cia grynai vyriskas darbas jos tik etatus uzima ir is to jokios naudos,jom tik kabinetini darba dirbt.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nu, nu, nu... Čia jau akivaisdžiai pažeidžiamos žmogaus teisės. Nesvarbu, užpuolant nėsčią pareigūnę, ar šiaip paprastą civilį, - nėsčią moterį, įstatymai turi būti vienodi visiems, o ne su nenormaliomis išimtimis nes žmogus lygus žmogui ir įstatymai taip pat turi būti lygūs kėkvienam. Šiuo atveju reiškiasi jog labiau apsimoka smurtauti prieš paprastą civilį nei prieš pareigūną nes mažiau gausi tiurmos arba visai tiurmos negausi čia jau kaip labai įprasta bei populiaru lietuvoje apšokt aplink įstatymus Valso žingsneliu, tai kur jūsų logika, Runkeliai jūs besmegeniai.

o kokio velnio NESCIOS pareigunes

o kokio velnio NESCIOS pareigunes portretas
vyksta y nusikaltelio sulaikyma ??? ar norima siom veikom prisidengus isprovokuot nusikaltely ....o po to klykt ant viso pasaulio ,kad nusikaltellis uzpuole NESCIA PAREIGUNE....??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių