Kaune stipriai sumuštas kelių mėnesių kūdikis, tėvas suimtas trims mėnesiams

  • Teksto dydis:

Kauno apylinkės teismas pirmadienį leido trims mėnesiams suimti 23–ejų kaunietį, jis įtariamas smurtavęs ir sunkiai sužalojęs savo kūdikį.

„Įtariamasis anksčiau devynis kartus teistas. Viena baudžiamoji byla šiuo metu nagrinėjama Kauno apylinkės teisme. Įtariama, kad šį nusikaltimą jis padarė bausmės atlikimo metu. Todėl tai leidžia daryti prielaidą, kad įtariamasis, būdamas laisvėje, gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo“, – teismo pranešime cituojama prokuroro prašymą išnagrinėjusi teisėja Birutė Drozdienė.

Teismas pranešė, kad H. N. įtariamas būdamas apsvaigęs nuo alkoholio sekmadienį apie vidurnaktį rankomis ir kojomis sudavęs savo vos kelių mėnesių sūnui į įvairias kūno vietas.

Kūdikiui sunkiai sutrikdyta sveikata.

Kauno klinikų atstovė Eglė Audickaitė BNS pirmadienį sakė, kad kūdikio būklė stabili, jo gyvybei pavojus negresia.

Policija anksčiau skelbė, kad kūdikis į ligoninę atgabentas dėl galvos sumušimo. Iš pradžių teigta, kad neblaivus vyras jį išmetė iš rankų.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Ania

Ania portretas
Nereikia vaiku palikinet ir valkiotis naktim. Jokia tvarkinga mama tokiu maziuku nepaliktu. O ligoninej mama buvo nes buvo primusta begeriant. Siaipsau gal nedauze.

Anonimas

Anonimas portretas
Motina nebuvo tokia kokia jūs sakot arba cianais smeizet ji savo vaikus mylėjo ir rupinuosi ir niekada nėra vaikams trenkus ir niekada jei ji ten būtų buvusi o ne ligoninei taip nebūtų į vykę tai kad žmonės nesmeiskit jei nežinoti kaip yra istikruju

Anonimas

Anonimas portretas
Jūs neivienas nežinoti tiesos tai prašau nerašyti nesąmonių apie motina mes pareiškimą visiems kaltinimus kad smeizet nezinoja nieko
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių