Narkotikus į pataisos namus siuntusi moteris 8 metus pati praleis už grotų

 • Teksto dydis:

Kauno apygardos teismas paliko galioti narkotines medžiagas į įkalinimo įstaigą siuntusiai moteriai skirtą aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę, penktadienį pranešė Generalinė prokuratūra.

Pranešime nurodoma, jog bylos duomenimis, 2021 metų kovo 17 dieną nuteistoji į Marijampolės pataisos namus išsiuntė siuntą, joje kartu su kitais daiktais buvo ir du sintetiniais kanabinodais impregnuoti lapai.

„Pareigūnams tikrinant gautą siuntą, joje rasti lapai sukėlė įtarimą, nes ant jų matėsi įvairios dėmės“, – nurodo prokuratūra.

Pirmosios instancijos Marijampolės apylinkės Vilkaviškio rūmų teismo nuosprendžiu moteris S. S. buvo pripažinta kalta dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, jai paskirta aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaltinamoji ne tik laikė psichotropines medžiagas, su tikslu jas platinti, bet ir ėmėsi realių veiksmų šį tikslą įgyvendinti.

Su šiuo nuosprendžiu nesutikusi nuteistoji pateikė apeliacinį skundą ir prašė pirmosios instancijos teismo nuosprendį panaikinti ir ją išteisinti, o šio prašymo netenkinus – pakeisti nuosprendžio dalį dėl jai paskirtos laisvės atėmimo bausmės.

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija trečiadienio nutartimi atkreipė dėmesį į tai, kad kaltinamoji veikdama tyčia, įvykdė nusikaltimą, priskiriamą sunkių nusikaltimų kategorijai.

„Kaltinamoji ne tik laikė psichotropines medžiagas, su tikslu jas platinti, bet ir ėmėsi realių veiksmų šį tikslą įgyvendinti – psichotropines medžiagas išsiuntė į pataisos namus“, – teigiama pranešime.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūra, jį atliko Kalėjimų departamentas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vytiokas

Vytiokas portretas
Narkomaneliai is zonos pfigavo moterj kad issiustu siuntini kuri niekk net nenutuoke kad popierius nupurkstas narkotikais ech ta musu lietuvele sodina nekaltus zmones aiskintis kas kur kaip ka padare is tikrujj net nenori svarbu nuteisti nekaltus zmones aukas kuriomis buvo pasinaudota kaip irankiu kuri net nenutuoke apie kazkokius narkotikus graudu su tokia teisesauga musu salyje pacius reik sodinti uz aplaiduma o moteriai gyvenimas sugadintas visam laikui.

Durnė

Durnė portretas
galvojjo perims versla iš kaje jimu departa mento.

lm

lm portretas
korumpuotu sudu salis, kaip rusynas, bulbashynas ir x xolynas. kiek gavo mentas operatyvininkas kur vadinamoj pravieniskiu mafijos byloj talkininkavo gabenant heroina i zona? ziopla boba uz zole nuteist, tai patys pirmi, nes supyko, kad ne per juos kvaisalai i zona patenka
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių