N. Venckienės sūnus: mama nusiteikusi tęsti kovą Lietuvoje

Julija

Julija portretas
Bet kiek cia bukaprociu muziku komentuoja, baisu darosi. Ar jus nesugebate info susirasti ir paskaityti apie prokuroru " darbelius " stoguojant MGB, apie kysius paemusius teisejus, apie korupcijaa kuri klesti visur. Venckiene visu jusu bukaprociu issigelbejimas , jei tik ji galetu padaryti tvarka Lietuvoje! Tokios kaip Venckiene turetu buti Generalinem Prokurorem, gal tada butu Lietuvos tvarka. Kokiu buku reikia buti, kad tiketi skleidziamu melu jog Kedys kazka zude, jod Usas pats paskendo baluteje. Skaitykit ne tik sudryti, bet ir tarptautine spauda arba patys ieskokit info jei sugebesit. Busit nustebinti.

teisinga

teisinga portretas
Gerai butu ,kad ta ONA sestu i kaliuze ,-kaip tai galyma linketi ,-tikra karve........

Teisybė

Teisybė portretas
Palaikome jus Neringa , nelygioje kovoje ...daug įvykių įrodė , kad Lietuvėlėje teisybės nerasta...Jūs Neringa ne viena ! Kas nori teisybės , kas pats teisingas , tas supranta , kokią kovą jūs kovojate ...Dieve laimink jūsų pradėtą kovą , sriprybės , sveikatos , rįžto ir teisybės ....ačiū jums už stiprybę .Būkit sveika ! Telaimina jus Dievas

Lina

Lina portretas
Tikras OVERLOKAS. Kodėl vaikas atiduotas motinai?Durnesnio klausymo negirdejau

Algis

Algis portretas
Kokia kova šį vaikų grobike gali tęsti? Nebent,kad nesestu, Aplamai gana daryti reklama šitai seiminelei.

Overlok

Overlok portretas
Man ydomu kodel taip lengvai Stankunaitei dukra atiduota. Kas yrode kad ji nekalta. Juk viskas prasidejo nuo mergaites, kuri gyveno su mama.Visi zinom kur visi liudininkai. Liudininku nera, mergaite gryzo pas mama. Ar tikri, kad paaukojo broli ji? Niekas bylos nemate tik ziniasklaida istisai netilo. Dabar visiems reikia atpirkimo ozio zmones kur jusu logika nuo ko viskas prasidejo. Kas per daug zino ju nebera kazkas viska uzglaiste kitom sokiruojanciom naujienom ir nuo ko viskas prasidejo uzmirsta. O niekas nepagalvojo kas laukia Venskienes? Gal prigers saukste ir ta byla bus baigta? Dar praeiti tures kiek laiko bet nenustebsiu ir dings Venskiene tik si syk ne i uzsieni.

jopt

jopt portretas
Dabar tautos daliai nebūs svarbu Alytaus užterštumo rodiklis ir žalos atlyginimas, pensijos, atlyginimai, auto taršos mokęstis, šildymo kainos, maisto produktų, kuro kainos....tik Neringa, tik ji.....

Dalia

Dalia portretas
Kam reikejo jos grizimo? Dabar spaudoje ir tv matysim tik jos veida,jau net bloga darosi.Argi reikia vel tu paciu nesamoniu?

Emma Barons

Emma Barons portretas
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - urlspro.com/diena

Geriausias darbo pasiūlymas

Geriausias darbo pasiūlymas portretas
Tai geriausias uždarbis. Pirmą mėnesį gavau 25386 USD už darbą 3 valandas per dieną. Aš pradėjau prieš keturis mėnesius ir iš karto namo pasiimdavau bent 5638–7364 USD per savaitę. Aš negaliu patikėti, kaaip lengva buvo, kai aš tai išbandžiau. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begalinis. Tai aš ir darau .....................>>>>>>>>>>>>>>>> w­­­w­­­w.C­­­a­­s­­­h­­F­­­l­­­o­­­w77.C­o­m

Algys

Algys portretas
Jau issikovojo gultus Panevezio moteru"viesbutyje"! Bet tiek zmoniu turejo nuzudyti,del savo karjeros,netgi broli paaukojo-cia ne moteris,o monstras!

Ir gerai.

Ir gerai. portretas
Mes taip pat dar nieko neužmiršom ir nusiteikę ją ginti. Tik pažiūrėsim kaip kas ją teis.

arvys

arvys portretas
kokia kova tu mazas idiote ta tavo mamka tes, su kuo ji kovos, su vejo malunais? Nejaugi toks jaunas, bet toks durnas esi ar tai aveldima ir jusu visos slykscios seimynos genuose???

valdžiagyviams-iškrypėliams

valdžiagyviams-iškrypėliams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

O kodėl jai tiek dėmesio?

O kodėl jai tiek dėmesio? portretas
Vėl purvasklaida darys infocirką, nustelbdama visus svarbesnius šalies įvykius? O gal tai konservų ėjimas žirgu prieš rinkimus?

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Mama tęs kovą kalėjime, pedofilų apsuptyje. CHE CHE CHE

ir

ir portretas
tie pidosungrybiai is runkel klases dar nebijo toliau loti taip isiteikdami kaip sunes savo /ponui/ Pydarui kuris si vyrusa pasiskolino is jav kur neribota laisve tokiems patiems bet ateina galas bet sie silnaprociai daunai nesupranta nes tai biorobotai velniu uzprogramuoti.........

A

A portretas
Tau kaimiete suvalkiete su galva viskas gerai?

KAIPGIS

KAIPGIS portretas
PASIRODO TAI VIENINTELĖ PASAULIO TEISUOLĖ.ARGI?

Emma Barons

Emma Barons portretas
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - urlspro.com/diena

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
,,cha,niekas ta apsidergusia -ziurke tikrai ne zudys [[spec tarnybos turi ka veikti ir be tos kvailes kvailinusios net savo giminaicius]]] ,,bet teisti uz akivaizdzius nusikaltimus --butina [[nors kaikam gal tai tik ligones vizijos,,,bet !! vizijos sukursciusios ziaures pasekmes]] --bausti butina. Gaila ,kad tokio amziaus sulaukusi piktdziugiskai shmeizia musu [ir lygtai ir savo.???.]]] Lietuva ,vyriausybe ,,vyrija !! prilygindama visus lietuvaicius pedofilais ,,ligone [[tarp visu tu apkvailintu atrodytu teta Skuciene padoriausia ir nevisai pritarianti...ji galetu ---"atsiverti" juk ji mato ---ko verti venckienes "-profesores atleiskite," triedalai..

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
..pedofilai,pedofilai…..visa tai ta biaurybe sugalvojo ,,kad susidoroti su L,Stankunaite,teisininku Furmanavicium ir visais prijaucianciais jaunai mamai,,ir tai tapo nusikaltimu vitrine,,,,dabar ,mat, pagiezinga asaba,,,Lietuvoje tes kova [politike ==su sik ta]],,apsivalyti jai laikas ir ATGAILAUTI atsiklaupus ir pries savo tevus ,kuriu gyvenimas ji paverte pragaru,,ir pries mergaite ,kurios psichika ji zalojo iskreipdama supratima apie virus ,,biaurybe..

Liudvika

Liudvika portretas
Reikia tikrai kovoti prieš tuos pedofilus,kurie žaloja ne tik mūsų vaikus,bet ir visus artimuosius ir kitus esančius sveiko proto žmonės.Argi katalikoškoje šalyje iškrypėliams vieta. Tikiu,kad Neringa kovos su tokiais iki galo ir jai mesti kaltinimai tai norėjimas įsiteikti tiems išsigymėliams. Venckienei ir Kedžiams linkiu stiprybės,mes palaikome jus 100 %.

...

... portretas
Virtuoziškai 'nusipelnę' pedofilai dvi juos aptarnaujančias mafijines grupuotes sukiršijo, anoje pusėj nėra teisių, o tikrieji pedofilai tik patenkinti rankas trina : "Te tauta tarpusavy riejas, te tik mūsų nekliudo"."

Išsižiojusi Levickyte

Išsižiojusi Levickyte portretas
Pasiieškok internete daugiau informacijos, ir neklaidink žmonių melage. Yra visa informacija dėl ko ji galės būt kaltinama.Labai norėčiau tamstą pavadint tukruoju vardu, bet šį syk pabūsiu protingesnis

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Lietuvoje siautėja teisinis nihilizmas. Yra teisėjų kurie senai privalėjo būti teisiami, deja tebeteisia kitus. Galąskim broliai dalgius.

manau

manau portretas
Kokią kovą, - su kuo ji kovos? Ji sušiko savo gyvenimą, gerai jeigu to būtų užtekę, bet ji sušiko ir savo tėvų, bei artimųjų gyvenimą, jos idiotišką, ego tenkinanti kova nusinešė jos brolio ir absoliučiai niekuo dėto žmogaus gyvenimus. Ji matai dar kovos, - dėl ko, vardan ko, su kuo? Dėl savo išgalvotos istorijos, dėl savo šizofrteniškų sapalionių?Jai tiesiog reikia gydytis,- o ne kovoti su savo iliuzijom.

verches

verches portretas
Ok laukiame Panevézyje, tratinsime ta zmogzude net klito-rius drebes

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
Kokie pikti žmonės komentuoja... Moteris kaip sugebėjo taip kovojo prieš pedofilų klaną. O dabar su ja susidoros...Siaubas kažkoks, gaila moters.

klausimas

klausimas portretas
ko venckienes bernas liko Amerikoje? Bijo gryzt i LT, nes atgal negales gryzt nelegalas. Garliaviskiai kalba, kad tas vaikas yra mergautinis. Ju motina pasigimde netekejusi budama merga

Anonimas

Anonimas portretas
Vajezus, kaip lietuvos baudziauninkai BIJO PEDOFILU sulindusiu i prokuratura, teismus, seima, prezidentura, TV ir zurnalistikoj. Ar ilgai jie siautes? Sorosines atmatos, gaudykit vaikus ant organu ir pedofilu malonumui. Geras biznis.

LT

LT portretas
Kad tik nenutiktu taip kad sugražinta į Lietuvą kažkaip sriubos lėkštėje prigėrė ar su duonos pluta užspringo ir užduso.Pas mus juk viskas įmanoma.

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas šioje istorijoje padėti tašką. Susikompromitavusi , bėgusi nuo teisingumo, teisėja turi būti nuteista už savo "darbelius". Dievuli, duok daugiau šviesos ir proto žmonių, pasiklydusių savo galvose [ palaikančių žudikų organizavimu, mergaitės pagrobimu ...]. Tegul jie pradeda normaliai mąstyti, blaiviai galvoti, remtis faktais ir įrodymais, o ne pletkais, simpatijom-antipatijom bei...sugalvotos pasakos įtvirtinimui, palaikymui...

Pasakysiu

Pasakysiu portretas
Trumpai drūtai pasikartosiu kad viskas prasidėjo nuo to kai Kedys pasiėmė dukrą iš darželio ir nebenorėjo atiduot jos mamai Stankūnaitei.Žutbut reikėjo kurt kažką kad dukra paliktų pas jo.Labai daug tokių vyrų kurie skirdamiesi nori įvairiais būdais atimt vaikus.O Venckienė padėjo broliukui.Ir dar neaišku ar nebuvo su nusikalstamom gaujom pats Kedys susidėjęs.Ir tuom viskas pasakyta.

Anonimas

Anonimas portretas
>Ulai ir kitiems ura šaukiantiems , klausimas KAS TOKIE NUSPRENDĖ, kad jūs [ šmeižikai, žudikai, mergaičių grobėjai...] - padorūs ? Gal tu mULE esi dievulis , viską matantis [ aišku, kur tau naudinga ] iš dangaus ?

Belekas

Belekas portretas
1.Faktas , kad ji turi būti teisiama už daug ką, bet pirmiausia už nužudymų organizavimą, šmeižtų organizavimą ir skleidimą, pagrobtos mergaitės negražinimą mamai ir jos mokymą meluoti tyrėjams. 2. Faktas, kad jos tėvai, sūnus ją gina...Na, ir dar tai sektai priklausantys , aršiausi bukagalviai. 3. Jei nusikalto, kas aiškiai matyti iš visos tos istorijos [ tai ne jos palaikytojų kurta ant "manymo"...], surinktų faktų, filmuotos medžiagos...Tai turi atsakyti. Gal dar kurį laiką pasispardys , kaip turinti teisinį išsilavinimą bei žinantį visus išsisukinėjimo kabliukus, bet tikrai tikiu, kad tai ilgai netruks. 4. Šiai istorijai reikia padėti tašką. Kad ir kokie susitepę teisininkai [ iš paskutinių matytų sulaikymų... ], bet žudyti juos niekam neduota. Be to , kaip ir visur, didžioji dauguma jų tvarkingi, teisingi, geri žmonės 5. Matau pagal procentus , tikrai daug ją palaiko. Labai norėčiau žinoti , kokiais faktais, o ne pletkais , šie žmonės ja tiki. Pagal juos ji gerutė, o nužudytieji ?

Ula

Ula portretas
Per tuos 6 metus daug kas pasikeitė. Ir prezidentas naujas, ir seimas kitas, ir Masiulis su brendžio dėžute vaikšto, ir premjeras nupliko , ir Žukauskas neteko darbo., ir teisėjams uždėti antrankiai ....Liko nepakitusi raudonpaltė ir plikis. Tiesa šturmo kooordinatorius tapo policijos galva.Sėkmės Neringai, kurią palaiko padorioji visuomenės dalis,kovoti su vėjo malūnais

to zita

to zita portretas
Iš kur tu atsiradau tokia aiškiaregė, kad gali tvirtinti jog pedofilijos nebuvo. Dešimt metų įvykiai dar yra daugelio atmintyje, tik ne tavo.

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
NU LAIMUTEKEDIENE IR PRANAS KEDYS DZIAUGESI DUKROS SUGRIZIMU BUS SAMPANAS TORTAS O O TETA SKUCIENE ISKEPS TORTA GRYSTA DUKRA PALEISTUVE PEDOFILE))))))

AK

AK portretas
Išjunkite šitą kiršinimą viešojoje erdvėje. Ačiū.

Varguolis

Varguolis portretas
Sunau palaikyk Mama, nes kiti išsigande tyli

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
kodel tas karolis nepasako kaip jis puserei deimantei sparde i uzpakali

zita

zita portretas
Kodel nepasisako mergaite,juk jau pilnamete,trmpai ir aiskiai pasakytu...tuo labiau jei jokios pedofilijos nebuvo...o dabar tik visokie plepalai sklinda - kad jos gyvos nebera....kad nuo vaistu tapo neigali....visiskai prarado atminti...ir pan.

Kirvis

Kirvis portretas
Lietuvos teisejai galutinai uzkapos teisinguma

Vitalija

Vitalija portretas
Gerbiamas Karoli, esmė ne tavo mamos nusiteikime, o tame, kad tiesa šioje pedofilijos byloje nereikalinga. Ten kur interesai, kur mirtys, ten labai nešvaru. Tu vien žvilgterėk į šio straipsnio nuotrauką - ji jau neigiamą atspalvį Tavo mamos adresu neša, o tu jaunas žmogus dar tiesos trokšti kas, žinoma, labai gražu iš tavo pusės, bet tavo mama Lietuvoje jau oficialiai pasmerkta. Ir nors nė vienas iš mūsų neturime teisės teisti nei p. Stankūnaitės nei p. Venckienės (nes nė vienas žmogus nežino tikrovės ir jau nebesužinos), tačiau tavo mamos argumentai ir elgsena viso proceso metu įrodė, kad tavo mama ne be reikalo kovojo ir yra verta pagarbos.

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Isitikinau Lietuvos teisetvarka valdo zulikeliai ir zulikai .parode ir rodo Kauno policijos skandalas Garliavos Skvernelio puolimas ir dar......!

taigi

taigi portretas
Nesuprantu,ko čia pešatės.Gal pagaliau vienaip ar kitaip baigsis ši istorija,kuri tesiasi jau dešimt metų.Bus sudėti visi taškai ant i,nereiks vieniems kitų vadinti violetiniais ar pedofilais.

Nusiteikusi kovingai

Nusiteikusi kovingai portretas
Tegul tęsia kovą iki apsiši.., bet Amerikos sąlygomis - sėdėdama sustiprinto režimo kalėjime.

Atsakas

Atsakas portretas
Valdžia taip pat ruošiasi kovai, stiprina savo jėgas. Tik ką generaliniu komisaru paskirtas pagrindinis Garliavos šturmo organizatorius Požėla.

Regina Budginaitė

Regina Budginaitė portretas
Parskraidinama tam, kad sužinotų tiesą, nes užsienyje ne viską gali sužinoti, nes žinios kitaip pateikiamos. Kaip Lietuvoje apie Brexit ar pan. Parskraidina, nes turbūt nori pridengti dar didesnį kitam asmeniui padarytą nusikaltimą.

Tam suglumes,|||||||||||||||||||

Tam suglumes,||||||||||||||||||| portretas
Gili uzuojauta...............dar smegenu transplontacijos medicina nepasieke.Tad gluminkis toliau.///////////////

TEISININKAS ANTANAS

TEISININKAS ANTANAS portretas
LIETUVOS SAUGUMAS VENSKIENE NUZUDYS ,KAIP NUZUDE POCIUNA

Kažin

Kažin portretas
Antakalnio AMB ar ramus?

pries vagis-barygas

pries vagis-barygas portretas
na ka Ji grizta,pagaliau raudonsnukiams komunistu vagims jau pilnos kelnes,o kur dar soroso liberalkomjaunuoliai..i Vilniu i mitingus,mes nepasiduosime vagiu klanui

AK

AK portretas
Kažkada JAV teigė "Jūs laikykitės mes ateisime išvaduoti". Bet neatėjo tuo metu. Dabar sako: mes gražinsime , o jūs ruoškit vietą. Gražino. Tai matote koks progresas.

ASAS

ASAS portretas
Na patvoriniai jau nerimsta komentaruose. jau stovit pakelese?

suglumes

suglumes portretas
visi laikrasciau uze kad ji gina savo dukterecia nuo pedofilu...Dabar gavosi atvirksciai ,,,,pasirodo ji pedofile...Nieko nesuprantu..

tam asmuo ||||||||||||||||||||||||||||

tam asmuo |||||||||||||||||||||||||||| portretas
Arba durnas,arba prisirukes.Uzjauciu.////////////////////////

asmuo

asmuo portretas
Venskieneimedali reikiaduot populiariausiasdekadoszmogus, per sienas praeina per arsta iskrenda i cikaga, seimo zvaigzde

Nezinau,||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Nezinau,|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| portretas
kokiu buku reikia but,kad tiket Vencienes kaltumu,arba but pedu.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
....„mama nusiteikusi tęsti kovą Lietuvoje”..... O, ką ji daugiau gali daryti? Užspeista į kampą žiurkė irgi priešinasi.

O su kuo ar dėl ko

O su kuo ar dėl ko portretas
ji kovoja, bent pati žino? Aš tos kovos nesuprantu. Krūvos lavonų, tarptautiniu mastu pilamas mėšlas, o esmė? Kur rezultatas dėl ko tai?

na

na portretas
šios bylos likimas bus testas visai teisėsaugai, kuris parodys, ar Lietuva turi stuburą, ar jisai yra visai sutrupintas.Juk ir pačiam bukiausiam turėtų badyti akis baltais siūlais sukurpta byla. Teisėjai, kurie dar turite stiprybės, drąsos ir tvirtybės, imkitės šios bylos iš esmės ir parodykite, kad Lietuvoje vis dar galima surasti teisybę ir tikėti teisėsaugos nešališkumu.

saunu //////////////

saunu ////////////// portretas
Linkime sekmes ir DRĄSOS,Neringai.|||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Taip

Taip portretas
Pargabeno į Lietuvą ,kad nužudyti ,greitai bus paskelbtas nelaimingas atsitikimas

klaiku

klaiku portretas
Venckienė - specialiųjų tarnybų žaidimų auka, iš kurios ir toliau tyčiojamasi. Ir amerikiečiai čia įsivėlę.Daug saugumiečių įvairiomis aplinkybėmis galą gavo po Garliavos įvykių, tačiau tai niekaip neatlygins, pirmiausiai Deimantei, sugriauto gyvenimo ir patirtų kančių. Ką jau bekalbėti apie Orintą ir aklą Ivanauską. Verta atkreipti dėmesį į buvusio Adamkaus patarėjo ir ambasadoriaus su ypatingais įgaliojimais Valterio Baliukonio likimą. Labai jau daug bendrų vardiklių su Garliavos istorija išlenda, tarsi lygiagrečiai rutuliojasi istorija. Kodėl Garliavos istorija nepasinaudojo Kremliaus propagandistai - irgi nepaprastai įdomus klausimas.

Tokiom Onom

Tokiom Onom portretas
Kitam linkėdama,žiūrėk ,kad pačiai netektų paragauti kalinio duonos. Kaip ten tavo kaime sako : ,,Neišsižadėk terbos,lazdos ir kalėjimo,,?

Blinda

Blinda portretas
Visus iskrypelius-pedofilus-zmogzudzius i dienos sviesa!

nuomone

nuomone portretas
dabar zurnalistai tures darbo rasyti apie venckiene gal ramybeje paliks Skverneli ir Prezidenta tai siuo metu neturi apie ka rasyti tai valdzia uzkliuva zurnalistams dabar bus nauja zvaigzde

Ona

Ona portretas
Taip jai ir reikia tegu paragauja kalinio duonos

Susigrąžinot

Susigrąžinot portretas
problemą ...

Dar vis

Dar vis portretas
Gauni saibas uz komentarus. ..

ALGIS

ALGIS portretas
Galės testi tarp zekų .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių