N. Venckienei – blogos žinios iš teismo

To mikas

To mikas portretas
Dsktare Bloznelyye patvirtino, kad plemas buvo

Kaip aš galiu

Kaip aš galiu portretas
didžiuotis savo šiuolaikine Tėvyne,kada ją valdo pedofilai ir pederastai,jų nurodymais kurpiamos šlykščios mankurtiškos bylos,kada visas laisvas pasaulis pasibaisėjęs LT "teisėsauga".Neringa,tu esi didvyrė.Stiprybės tau,neprarask tikėjimo.

mikas

mikas portretas
uso motina dar gyva jei turetu drasos pries mirti ir psasakyt teisybe su plemu ar ne su plemu gime sunus tai is karto viskas taptu aisku v vistiek mirt jau greit reiks reiketu pasakyt teisybe kad ramia sazine numirt

mika

mika portretas
jei mergaite gyva zinoma nesutars su tokia mes visi turryume nebojot ir padreikauaut mergsaites tokio izulumo dar ;lietuva nebuvo regejusi motka kuri vsaika pardavonejo uz pinigus o tie diewdai kaisiojo i burna savo c;rnus jei metgaite gyva kodel per interneta nesusiranda savo mylimu zmoniu juk jei ji gyva tai turbut lanko mokukla o gal neleidzia jai mokytis o be to juk ir nieko nezinom hal ir dabar pas motka atvyksta dedes su clenais staciais

Nerijus

Nerijus portretas
Neringa,Jūs didvyrė.Tuoj sisitiksit su mergaite,net neabejoju ir viskas bus visiems aišku Žinoma,jei jos menugalabys.

Janina

Janina portretas
Rašė,kad mergaitė dabar nesutaria su motina Auga ir viską supranta Greit susiras Neringą.Žinoma,jei dar liks gyva.

Ilka

Ilka portretas
Viena bandytų šaika,nėra teisingumo Lietuvoje ,didžiausia korupcija vyksta ,nekaltai moteriškiai uždėti antkojį ir 10000 pasisavino teisėsauga - tariamai pedofilai ,svarbiausiai neduoda apsiginti,tai gal dar antsnukį uždės,kad negalėtu iškloti tikra tiesą.

Faktas

Faktas portretas
AFERISTĖS Neringos Kedytės-Venckienės apgautų aukų skaičius juokingai didelis.

koks skirtumas..

koks skirtumas.. portretas
Ocho koks šiukšlynas komentuotoju?!...

Misha

Misha portretas
Misha vėl.. pagalvojau, kad atsiimu savo žodžius. Ne įtariamoji, tėvai - ne iškrypėliai, o brolis - ne žudikas. Suklaidino mane netinkamos žiniasklaidos netinkamas interpretavimas. Klestėkit, brangieji.

Misha

Misha portretas
Ar pasodins tą ĮTARIAMĄJĄ kas nors ar ne? Tėvai pripažinti iškrypėliai, brolis - maniakas žudikas. O šita..

Miela Neringa!

Miela Neringa! portretas
Miela Neringa!, stiprybės jums! Juk kenčiate už padugnes. Pažiūrėkite į Medjugorjės regėtojos Mirjanos kančias, kuri taip pat kenčia už padugnes. Tegu Mirjanos kentėjimai jus sustiprina., juolab, kad jūs kenčiate, ko gero, už patį dugną! Laikas trumpas, išsigimėlių valdžia - kaip mirksnis! Ištverkite, nes apie padugnes pasakyta :kai kuriems šis gyvenimas - tai paskutinė Dievo dovana

Monika

Monika portretas
Taigi gardusis valantinas ten pirmininkas! Jokios teisybes nelaukit... Ziauru

Julė

Julė portretas
Teismai netenka pasitikėjimo ,autoriteto taip elgdamiesi. Venskienė kalta tuo ,kad norėjo normaliai auginti savo brolio dukrą.Užaugus ji pati atsirink kur teisybė,kur ne ,ateis pas tetą ir daugiau gal bendraus kaip su motina. Teismai neturi ką veikti,tampo kelis metus už neaišku ką ir nei vienas nedrysta nutraukti tą nesamonę. Arba kas tiki tuo ,kad Ūsas ir Kedys savo mirtim mirė -čia gi mūsų teisėsaugos išvados,apsurdas. Nusikaltėlius gaudykit,atstokit nuo nekaltos normalios moters.

gedas

gedas portretas
neringa stiprybes tau.mano visa gimine tave palaiko.

kauniete

kauniete portretas
< pilietis> labai teisus,,Lietuvos SHmeizikei --atpilda,,kad augantis snarglius neuzsikrestu motinos "svaigimais apie Lietuvos vyrija

>Tam gerai

&gt;Tam gerai portretas
palaikau [ už ko nors...], nes TEN SĖDI visi nekalti...

Anonimas

Anonimas portretas
Paskaicius >>Vidas

Tam gerai

Tam gerai portretas
Gerai, bet jei tave teisinė sistema nekaltai pasodins, ir kalejime tau duos per pimpį,lieps uostyti zeku kojinės, busi aprengtas moteriškais drabužiais, tai tada nesiskųsk, kad gyveni blogoje, neteisinėje valstybeje. Viskas pagal nuopelnus.

gerai

gerai portretas
labai gerai , kad gyvenu teisinėje, gražioje šalyje , o ne kokioje , kaip Iranas, kur akmenimis užmėto gauja tamsuolių, prisiklausę savo "dievukų" pletkų ir tiesų. Tikrai gerai , kad ne šie, apačioje nepasitenkinimą teismu, besispjaudantys romos,rimos, bruniai,arūnai,virginijai valiai ar zenonai vykdo teismus ... SMAGU IR GERA jog to nėra ir teismą vykdo specialistai ir jį vykdo gerai, teisingai - NUSIKALTĖLIS TURI ŽINOTI , KAD BUS NUBAUSTAS...O pasakymas , kad "žinant kaip teismai žiūri į..." [ čia galima įdėti ne tik minimą nusikaltėlės pavardę , bet BET KURĮ KITĄ NUSIKALTĖLĮ...] ir LYG TAI priekaištauti , kad neteisingai nusprendė...DAUGELIO NESUGRAUDINA. Nusikaltai - atsakyk.

pilietis

pilietis portretas
LABAI DŽIUGI ŽINIA šiais , ne labai gerais laikais [ esant pandemijai ir karantinui ]. O ko kito galima buvo tikėtis , kai bėga nuo atsakomybės, žinodama savo kaltę, kai slapstosi užsienyje , kai po visų žudymų bei šmeižto organizavimo, pasitelkusi nesveikus buvusius žurnalistus ar seimo narius, toliau [ JAV ] šmeižiama mūsų šalis, kiršinami žmonės - saujalė ją palaikančių giminaičių su suklaidintais, patikėjusiais jos "nekaltumu" violetiniais murziais ir daugumos kitų šalies piliečių... Aš , teismo vietoje, būčiau DAR GRIEŽČIAU ją nubaudęs , nei nubaudė pirmasis teismas , palikdamas jos užstatą ir paėmęs dokumentus. Laikykimės žmonės karantino , kad nuo tokių brudų neužsikrėstumėm dar baisiasnėmis ligomis.

nesuprantu

nesuprantu portretas
Skaitau ir nesuprantu ko jus visi nepatenkinti , ko siekeme ta ir turime {LAISVE} .,nera kam pasiskusti. I BRIUSELI gi nebegsi - nesupras. { LAISVE priklauso nuo to kiek tu turi pinigu} Ir kokia gali buti LAISVE priklausant kitai sajungai?Va Anglai dabar LAISVI.

Vinstonas.

Vinstonas. portretas
O jurbarko byla nutilo? Maniau kad nukentėjusios šeima stengsis vistiek pasodinti ta prievartautoją už grotų, kur jam ir vieta.

Pedofilai nenurims

Pedofilai nenurims portretas
kol Venckienės nelikviduos.

Nesistebiu

Nesistebiu portretas
Jei būtų kitaip tai greičiau koronoviruso pandemija staiga PASITRAUKTŲ, nei teisėjų BUKUMAS ir IDIOTZMAS staiga genialumu taptų......

...

... portretas
"Karūną" Venckienei!!! (ir kitiems teisėjams).

ru

ru portretas
Uždarykite snukius žmones nepalaikancius venckienes aferų vadindami pedais vadindami,laikas jus isgaudyt ir įteikti bilietus kad pamoketumet į karo fondą už savo nesąmoningos praėjimus.

Roma

Roma portretas
Teisėjai, jeigu jūs pasodinsite n venckiene už nieka, o išteisinsite jurbarko gyvuly , iš šitos valstybės žmonės tiesiog išskris kilimais. Nes tokio neteisingumo nėra jokioje valstybėje. O jeigu nėra teisingumo, kam gyventi tokioje valstybėje, aš neturiu logikos. Žmonės protestuokite prieš tokią teismų savivalę. Stiprybės Neringai ir jos šeimai.

>bbd< \\\\\.../////

&gt;bbd&lt;  \\\\\...///// portretas
Bičiuli,pedai laimėjo MŪŠĮ,o ne KARĄ.---Du skirtingi dalykai,karas tęsiasi,PEDAI pralaimęs.

To pranašui

To pranašui portretas
Žinai, man giliai p kokios tautybes, bet jeigu padarei tokį nepateisinamą nusikaltimą turi būti pasodintas 10 metu kalėjimo. O jis paprasčiausiai išsigando, kad jei atsisės, turės skalbti jiems kojinės ir kitaip patarnauti. Todėl jis paprasčiausiai yra bailys. O bailiu aš nemėgstu

bbd

bbd portretas
pederastai teisejai laimejo si karta

rima

rima portretas
nusiraminkite,as tikiu kad jurbarko gyvulys sulauks atpildo.tikiuosi,kad teisingi zmones jurbarko gyvuly lieps pasodinti i gelezini narva ir demonstruoti visuomenei kaip gyvulio eksponata.o jurbarko museika ta matyt nujaucia.bet giliai sirdyje jis susitaikes su ta mintimi,kad uzdarytas narve bus traukiamas per jurbarka,ir linciuojamas piktu zmoniu.

Karolis€&

Karolis€&amp; portretas
Ko jus norit iš tų tėvų. Net pimpio sūnui negali nuplauti, tai ką kalbėt apie elgesio sutramdymą.

Pranašas \\\\\..../////

Pranašas  \\\\\....///// portretas
Žydų icikų likimas,kaip Kauno "verslininkų" Paškauskų.---Lygiai taip savo išgamą lepino,išsukinėjo iš nemalonių situacijų,---ko pasekoje abu savo gimdytojus N U Š O V Ė.---Laukit prakeikti icikai,tai įvyks su jumi, --- jūs to verti,nes begėdiškai,nusikalstamai ginat tą savo IŠSIGIMĖLĮ,---nes esat tokie patys.

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
Jeigu sudini teisejai sudini ir ju teismai tikrai sudina ir Lietuvele su tokiais valdzios tarnais! Paklausykit youtubej mano Teiseju marsa!Bus ramiau nes jie tikrai daugumoj Sudini!

Visiems komentatoriams

Visiems komentatoriams portretas
Klausykit, o kaip bus su jurbarko mušeikos byla? Negi paleisit. Kažkoks siaubas. Užuot vyriškai atsisėdęs į kalėjimą, jis apsiverkė ir prileido į pampersus. O tėvai užuot pasmerkė tokį gyvulišką sunų,stovėjo ji apkabine. Man aišku kad tas Jurbarko gyvuliukas nieko gyvenime jau nepasieks, nes už jį viską daro tėveliai. Nuprausia jį, apskalbia, keičia pampersus, nuvalo užpakalį, paseria, lova pakloja. Bet bent jau vyriškai būtų pasedejes kalejime. Būtų įrodęs kad turi lašelį vyriškumo, o dabar... Nežinau.

Anonimas

Anonimas portretas
NERINGA SEDEK RAMIAI PEDOFILAI JAU SAVO DARBA PADARE NIEKO NEPADARYSI TEISYBES NESURASI KORONA JIEMS ATSEIKES PAGAL NUOPELNUS..

Čiubaka

Čiubaka portretas
su teismais tai viskas ir taip aišku - jurbarkietis, masiulis, paleckis

pastaba

pastaba portretas
Vargšė Venckienė,ji juk nieko blogo nepadarė,o vat Naruševičiai,Stankūnai,Ūsai,Furmanavičiai,Miliai tai jau nusikaltę,nes per anksti neteko brangių žmonių - taip ponai Venckienės užtarėjai?Siaučia korona,tai tikriausia Dievo pirštas,tad susilaikykim nuo bet kokių komentarų

Partizanas 20 metų

Partizanas 20 metų portretas
Nebuvo įvykdyta sovietinių teisėsaugininkų liustracija , visų iki vieno,neįvesti tarejai ir ypatingas prokuroras, pernelyg suliberalizuotas baudžiamasis kodeksas, kai už sunkius nusikaltimus nepilnamečiai dėl amžiaus yra nebaudžiami-jurbarko gyvulio istorija yra pavyzdys, kai už gyvuliską nusikaltimą jis nesėdo į gardą ir ttt. Taip kad niekad geriau Lietuvoje jau nebus.

yla

yla portretas
Kada prasides komunisto - spijono teismas? Bijau, kad ir cia norima kazka nuslepti.

Ar ką nors keičia mano vardas, aaaa??????

Ar ką nors keičia mano vardas, aaaa?????? portretas
Baisu, kai gyveni valstybėj, kurioje teisingumas yra anekdoto sinonimas. Nepasodintas Jurbarko prievartautojas, užtat sodina, kuris apiplėšė tik degalinė, nepasodintas vyriškis, nužudęs Panevėžio gimnazistą, bet norima nuteisti nekalta vairuotoją, kuris pervalkoje netyčia partrenkė mergina, staigiai issokusia prieš masiną. Galiausiai nepasodintas e. Masiulis su visu koncernu ir visa partijos vadovybė, bet norima nuteisti venckiene, kuri mano akimis nieko blogo nepadarė. Tik gynė dukterecios interesus. Man pikta ant Lietuvos žmonių, kurie visiškai neprotestuoja prieš tokią proputiniška, protarybine, fašistine valdžia. Bent jau dėl Jurbarko mušeikos turėjot surengti protestą. Aš išvis galvojau kiek jis gaus : 5 ar 10 metu. O jis išvis nesėdo. Tokie teismai kelią isterišką juoką, ir liūdesį.

Agniete

Agniete portretas
Mane domina toks dalykas.Kodel Venckienę atidave Lietuvai,jei jos nusikaltimai tokie nereikšmingi? Manau,galejo leisti gyventi JAV.Arba yra kažkas daugiau,ko mes nežinome.

Arunas

Arunas portretas
Pakanka straisnio pavadinima perskaityti, kaip iš kart turinys tampa neįdomus. Žinant mūsų "teisinės" sistemos požiūrį į pačią Venskienę, kitokio strendimo gali net nesitikėti.

Balamutas

Balamutas portretas
Ne viską suprantu iš paskelbtų komentarų. Sakoma: - Netark Dievo vardo be reikalo. Kadangi Neringa kreipėsi ne tik į žmones bet ir į Dieviškuosius Teisėjus Tiesos ieškodama, tai kokia čia nepagarba Dievui ir toms Dievybėms? Gal čia rašo ir visokie Baltosios karštligės priepuolio suimti, kaip tas pensininkas, kuriam jau rodosi balti velniai ir visokios pabaisos prie tuščio butelio susirinkę.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Neringa,gal reikia marerijalinės paramos,kreipkis,su malonumu padėsim,nes Tu gini visų interesus.Ypatingai, kas turi mažamečius vaikus.

>Pencininkas< \\\\\.../////

&gt;Pencininkas&lt;  \\\\\...///// portretas
Dar vienas pedofilas,pakėlęs grabo dangtį TARĖ.---Tau pačiam, pabaisa Velnias jau kaitina katilą su smala.S liogxim parom,pede.

Virginijus

Virginijus portretas
Kuo argumentuojant teismas išteisino pagrindinį įtariamąjį Ūsą?

Teisingumo sistema savo blogio neįžiūri

Teisingumo sistema savo blogio neįžiūri portretas
" ... kardomosios priemonės yra proporcingos nusikaltimų, kurių padarymu kaltinama N.Venckienė, sunkumui bei pačios kaltinamosios elgesiui, nulėmusiam ilgą baudžiamojo proceso trukmę." Dėl ilgos proceso trukmės Venckienės neįmanoma neapkaltinti, tačiau ir čia Venckienė kalta. Bet labiausia liūdina tai, kad Neringa Venckienė iki šiol nepagalvoja, kad kreiptis į žmonės ieškant Tiesos yra nepagarba Dievui, todėl lai taip ir lieka, nepalaikysiu daugiau Jūsų, Neringa!

Klanas wutang

Klanas wutang portretas
Užmigdyt, kad neišaiškintų visos TEISYBĖS.

???

??? portretas
Toks tyčiojimasis iš žmogaus rodo,kad teisėjai yra aukščiau Dievo.Ką jie pasakė yra šventa. O ar jie visi yra dievai,tai klausimas.Vieni kyšininkai,kiti vidutiniokai,pažinčių pagalba įstoję ir šiaip taip gavę teisės diplomą....Bet jie visi,mat .teisėjai,jie dievai.Jų žodis paskutinis.Iki kokio absurdo nusirideno tie dievai,kad geltonojo korono metu ir toliau laiko su apykoja moterį, kad nepabėgtų per sieną į užsienį.Kur Masiulis???Kodėl nebaudžiama kurlianskinė gauja???

Pensininkas

Pensininkas portretas
Kokio velnio ta pabaisa dar čia veikia,lauk ją???

Vidas

Vidas portretas
Nenustebino. Tik maža mažuma visišku idiotu tiki Venckienes kaltę, dar mažiau pusprociu abejoja. Didžioji dauguma tiesiog ZINO kad Lietuva valdo pedofilai. Ir nėra teismo kurio pedofilai nevalgyti, ir nėra teisėjo kuris arba nebūtų pedofilams, arba nebūtų valdomas pedofilų. Tad net nesitikekit teisingu sprendimų Venckienes atžvilgiu.

Edita

Edita portretas
Būtų žandikaulį sulaužius, o ne delnu mostelėjus Stankunaitei, tai byla būtų baigta. Mosuot rankoms negalima, reik kaulus laužyti, tada nusikaltėlius išteisina, ir jokių apribojimų. Palyginkit tos mergaitės skausmus iš Jurbarko ir Stankunaites...

Zenonas

Zenonas portretas
Ne teismai, o budelių klanas.

Valius

Valius portretas
Sveiki, nesinori skaityti , šitiek kaip moteris privargo , iškentējo Dabar kada nuo viruso pandemijos miršta masiškai źmonės juk ir ji turi tėvus . Dar anksčiau galvojau , nėra Lietuvoje podfilų,tai po šito straipsnio visuomene supra YRA.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Karantinas visiems .

Kns

Kns portretas
Dezinfekcinio gal biski vietoj kavos ikalei?

Honor

Honor portretas
Oho kaip pidera... i ir pedofifai komentaruose galvas pakele, gamtos ir aborto liekanos.

turi akis ,bet nemato ,turi ausys,bet negirdi,

turi akis ,bet nemato ,turi ausys,bet negirdi, portretas
Dievas jau valo pasauli negi nematot,visi gausit savo porcija pagal savo darbelius,uz nekalta zmogu Venskienes asaras irgi atsakysit pries auksciausia teisma mirties valanda ,sito niekas neisvengs,galvokit ka darot,ka kalbat,uzviska atsakyti reikes,nei pinigai,nei klanas nepades,ten jau Dievo TEISMAS GALUTINIS,

I

I portretas
Kaip pedofilai valde visa teisesauga ir teismus taip ir valdo.

w

w portretas
teismuose klesti korupcija ir ypac teismuose, tikrus nusikaltelius isteisins arba bausme labai sumazins, o nekaltus (Venskiene) bilas prokurorai sufabrikos ir nuteis, tokia mano nuomone.

Pedofilija

Pedofilija portretas
Tiesiog naikindavo ir isslapstydavo dokumentus, atsakymai budavo, kad nezinom kur yra,teismu personalas spiudydsvo i akis, tyciodavosi. TAI VA DABAR kKorona teisia visus, nesirenka, bet turetu ta giltine piauti teisejus

Pedofilija

Pedofilija portretas
Dar nenusibodo pedofilijos klano vadovaujamiems teismams malti sudo apie venskienes nusikaltimus, kodel Korona nesiima pedofilu ir juos ginancius teisejus, tai Dievas supyko ant zmoniu, kad nesitvarko su valstybiniais nusikalteliais ,kurie ivardijami Temides tarnais ir baudzia visa zeme, juk pedofilija paplitusi vidame pasaulyje, kaip dabar Korona sukure saujale turtuoliu, o kencia visi zmones, taip saujele pedofilu vadovauja visoms valdzioms,o kencianciu, nukentejusiu vaiku niekas negina, negana to juos tremia is salies, Kedzio dukra suzlugdyta ir istremta, tai tremtis ir baisi, jai ir ten neduoda gyventi, vis primena apie jos baisia vaikyste, atskyre nuo ja mylinciu giminiu, seneliu, tetos.Ne kitoks likimas ir pedofilo kunigoV Karecko auku, jos irgi idtremto, psichologiskai suzlug dytos, jos ir beteises, visus sprendimus teismuose irgi priiminejo ju nenaudai, kai mama skyresi su tevu, pedofilu augintiniu, bei kai dukros notejo prisiteisti is tevo islaikymus, budamos studentes, tiesio

Ona

Ona portretas
Uzknyso tie žurnalistai.Kartoja tą patį per tą patį apie tos bobeles ir jos broliuko nuotikius.Visa Lietuva mintinai jos zino.Matyt daugiau parašo daugiau uzdirba

Petriukas

Petriukas portretas
Turi atsakyti už viską, mažiausiai 20 metų.

Iš Garliavos

Iš Garliavos portretas
Nuo kai kurių vapalionių bloga. Nei jie matė, nei jie žino. O Lietuvos pedofilai vieningi, moka apsiginti. Šaunuoliai! Todėl ir neįrodoma jų kaltė. Juk nepagautas - ne vagis! Bet lazda turi du galus!

Anonimas

Anonimas portretas
Zinios --normalios,,Tik perdaug ilgai[[ vitrines zudyniu "gimdytoja""]] valkiojasi tarp normaliu zmoniu. Visos zudynes -tai jos nesveikos vaizduotes "produktas",. ...jos tevai patys turetu ja anuliuoti. Verkia Stankunai,Naruseviciai,USO tevai Furmanaviciai, Stankunaite su dukrele,,,na ir Kedzio a/a tevai...

Anonimas

Anonimas portretas
Jurbarko išgama vaikšto laisvas jis gi tik suskaldė žandikaulį sužalojo traheją išmušė Dantis o morališkai kiėk mergaitė kankinosi O'Venskiėnė tai nusikaltėlė pedofilų priėšė Tai ims ją mūsų teisinguoliai teisėjai ir prokurorai Birutė Vyšnė

keiciasi

keiciasi portretas
Kad ir kaip nenoretu patiketi kai kurie, bet paskutinis Teisejas yra Dievas .Stiprybes gerbiama Neringa!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Taaaip! Jurbarkiečiui įstatymai, o ir teismai kiti.... Ir suprask žmogau koks čia jų abra- kadabra! Čia sudavė/ nesudavė per veidą, o čia žandikaulį sulaužė, reanimacijoje gulėjo ir t.t.Nesupratau! O dar ir neblaivus - girtas buvo! Dar labiau nesuprantu! Bet...

>Prisiminkite< \\\\\.../////

&gt;Prisiminkite&lt;  \\\\\...///// portretas
Auksinės mintys.Šiandien Jurbarko banditas sėdėyų 10 metų (nemažiau),nesityčiotų iš Venckiekės su apykojėm,pedofilai (visi) būtų nukenksminti,ir t.t.

Prisiminkite

Prisiminkite portretas
Kol nebus prisiekusiųjų , teismai bus p a r o d i j a

Ką gi

Ką gi portretas
Lietuvos teisėsaugos pūlinys linksta į gangreną....

H

H portretas
Kaip , teismai nesilaiko karantino .......

Invisible

Invisible portretas
Teisiniai amatininkai netgi nelaimės akivaizdoje sugeba teplioti savo šalį, negeras požymis.

cha manau cia prokurorai per savo pedo

cha manau cia prokurorai per savo pedo portretas
gaujos teisejus kersija Venskienei uz skunda JAV teisingumo rumams ,kad lietuvos teismas ir prokuratura nesilaiko savo ysipareigojimu , ir visus ,atrodo , likusius 4 kaltinimus is 36 kaltinimu ...vartalioja kaip blyna ant keptuves bandydami iskraipant zodzius sukurpt visiskai kita kaltinimu prasme....

taip

taip portretas
viruso epidemijos fone pidglobejai ir toliau vykdo socmagnum nurodymus ir turbut pats laikas i si procesa isikist Prezidentui jei toki dar turime?...

gintulis(gerasis)

gintulis(gerasis) portretas
Pederastus dangstanti, nusikalstama mentinė sistema,nesusitaiko su tuom ,kad pusė Kauno proktologotūros buvo nubausti už pederastijos ignoravimą atliekant tarnybos pareigas.Dabar visi yra reabilituoti ir galvoja,kad "SUĖS``' Venckienę. Viskas baigsis tuom ,kad lietuvėlė už tokių "valstybininkų" manevrus,per EŽTT mokės didelius pinigus už Venckienės diskriminavimą kriminaliniame procese.Mokėsime visi- bet aš sutinku,jei tokia teisybės kaina.Gaila,kad pedrylos asmeniškai nemokės nieko niekada už tai ką daro valsytybės vardu.

linkiu

linkiu portretas
kad visus tuos veidmainius ir pidglobejus sudorotu VIRUSAS ir to pacio jurbarko banditam ir ju globejam ...

Liudvika

Liudvika portretas
Tiesiog nori žūt būt su ją susidoroti.Tokia jau čia teisėsauga,gina tik visokias padugnes,mafija,.O kaip su Jurbarko byla? Nežinau kodėl teisėsaugoj nėra smegenų.Dabar visokiems pedofilams laisvė jaučiasi lyg ant peciaus.Bjauru,kad šitaip nori susidoroti su Neringa.Kada tas vajus liausis ?

Karma

Karma portretas
Uz,tokius „nusikaltimus,be to ji buvo teiseja ir turejo imuniteta?

ragana

ragana portretas
Atstokit,piktos dvasios ,nuo nekalto žmogaus.

Z

Z portretas
Ji turi atsakyt ir but teisiama uz nuzudymo organizavima bei sukurstyma nuzudyt.

Anonimas

Anonimas portretas
Visa laiką rašiau,kad lazda turi du galus. Šitiek per ją žuvo žmonių ir turi atsakyti.O mergaitė turi mama ir yra su ja.Ne jums violetiniai žinoti kur jinai.

Petrui

Petrui portretas
Na aš nepalaikau nei vienos pusės, bet gal galima išreikšti savo nuomonę.

Kam

Kam portretas
Komunistinė spauda, tokios kaip Kauno tiesa, komjaunimo tiesa vis kartoja ir kartoja kliedesius apie venskiene? Ar neturite ka rašyti komunistinės išperos. Geriau ruoškitės jums taip mylimo ir gerbiamo Vladimiro Uljanovo (Lenino) gimtadieniui. Rašykite apie jo vaikyste, nuveiktus darbus. Rašykite apie socialistini lenktyniavimą. Tai jum tinkamiausios temos.

juru wilkas

juru wilkas portretas
Teimas-parodija..to dar Tarybu lietuvoje nebuvo.Neringa klok viska kita mergaite_laimutes sesers dukra.kur ji dabar?!Okur Jusu dukterecia!?

>Jonas< \\\\\.../////

&gt;Jonas&lt;  \\\\\...///// portretas
---Pedofilas.

vištos walmora\\\\\\///////

vištos walmora\\\\\\/////// portretas
Kas tikit,kad Venckienė kaltinama neteisėtai,spaudžiam ŽALIĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik teismas apsimetė kad nematė kad valstybės tarnautojų gauja persekiojo asmenį , fabrikavo kaltinimus, provokavo, ir kėsinosi į gyvenimą , tuo priversdami asmenį visais įmanomais būdais gintis . Ką ir konstatavo Amerika .

Petras

Petras portretas
Jonai gausi i snuki

Jonas

Jonas portretas
Uždarykit pagaliau tą Venckienę.O tai tuoj visi Lietuvos teismai tik jos skundus ir nagrinės.Ką jau ką,o skundus rašinėti ji sugeba.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių