N. Venckienė: JAV aš gyvenau legaliai, kad slapsčiausi – melas

Anonimas

Anonimas portretas
Atrodo,kad visa sunarpliota istorija ir liks neišaiškinta,nes pagrindinės dalyvės Stankūnaitė ir Venckienė yra laikomos ir tampomos už virvučių-tik pabandykit išsižioti,ir papasakot tiesą.Taigi komentatoriai,nesiginčykit ,nes tai nieko nepakeis-viskas sustyguota aukštesniuose visuomenės sluoksniuose.

Anonimas

Anonimas portretas
visai teisingai,Rokai..Ta kershtinga gyvate --melo bokshtas..pasibiauretinu tipeeeee

rokas

rokas portretas
melas, kad nesislapstei, melas kaip ir visa pedofilijos istorija, kas gali patiket, kad staiga venckienes kolegos patapo pedofilais ir puole tvirkint brolio dukra, o motina tam nepriestaravo, cia geru idijotu reikia buti kad tiket tokiu kosmosu

Anonimas

Anonimas portretas
Komentuojantis "operacija YY" jumoristas,,net tragedijoje iziurejo jumoro;;pirmas sniegas --ir nuvirtusi JAV begle…. juokas pro asharas ,,,fain.

Anonimas

Anonimas portretas
komentuojantis >>operacija YY

linkėjimai valdžiagyviams-iškrypėliams

linkėjimai valdžiagyviams-iškrypėliams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
TAI TA PEDOFILE VENSKIENE PRISIPAZINS, KAD DUERECIA DEIMANTE MOKE CIULPTI KEDZIO SYSALUS

tam Gg

tam Gg portretas
Kalbama, kad Aidą Milinį nužudęs asmuo jau nuteistas ir įkalintas. Su Garliava tai neturi nieko bendro. Ir Milinienė ta žino. O jį nužudė ar tai dėl to, kad perdavė kyšį patėviui, bet šis nieko nepadarė, ar tai dėl kažkokių narkomafijos santykių aiškinimosi. Internete galite rasti buvusio Kauno kriminalisto Juozo Leščiukaičio telefoninio pokalbio išklotinę. Pats Leščiukaitis neseniai mirė paslaptingomis aplinkybėmis.

Gg

Gg portretas
Kada pagaliau issiaiskins kas uzdusino Usa ir Kedi, kas nuzude ta Aida?

gerokai sunkesnė istorija

gerokai sunkesnė istorija portretas
Garliavos košmaras - tai ne vien pedofilija, ten dar baisesnė istorija. Dėl to valdžia taip bijo atskleisti tiesą.

to Irena

to Irena portretas
Prie ko čia "giminė nepasidalino vaiku", ir prie ko čia "pirma karta nuo žagrės". Nematai gilesnių priežasčių. Apie pedofilus ir jų slaptus pomėgius gal net negirdėjai

...

... portretas
Įdomu: vos tik Venckienė atsidūrė laisvėje, iškart kažkokia Barons pradėjo ieškot partnerio nakčiai... :s

Zenonas

Zenonas portretas
Venckienė šaunuolė. Artūras Paulauskas nusikaltėlis.

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas keisti įvaizdį Venckienei,juk moteris,be to nesigilinti į praeitį,o jaustis tvirtai savo žemėje.Pamatė ko verta Čikaga,ir gana.JAV lietuviams ir ne tik,yra nedraugiška šalis ir kitokia nesiruošia būti.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tai ir taip aišku. Nes pati prokuratūra sakė kad žino kur ji gyvena. O paprasčiau šnipai veikė užsienio valstybėje, ar ne prokurorai.

Anonimas

Anonimas portretas
Iš visų nuskambėjusių įvykių sekos susidaro vaizdas kad Venckienė turėjo mažiau priežasčių blefuoti... Bet tik vienas Dievas težino kieno tiesa.

UNTOKAS

UNTOKAS portretas
TETA NERINGA NEKALTA ,KALTA APLINKA

Irena

Irena portretas
Kas darosi NEPIKLAUSOMOI LIETUVOI. Giminė nepasidalino vaiku. Nuskambėjo iki Amerikos. Ir kaip galima pasitikėt teisėsauga. Va ką padarė pirma karta nuo žagrės.

Anonimas

Anonimas portretas
duokite man zmogu, as jam pritaikysiu straipsni. taip tik lietuvoje buna.

Nuomone Kaunas

Nuomone Kaunas portretas
Neringa nesislapstei ir ne Lietuvos kokiam miestelyje gyvenai.Juknenuvaziuosi ,neisidesi i lagamina ir neparsivesi.Visur yra iststymai.O zuvusiu asaros nenueis veltui ponia.Ar dabar ar po mirties atsakyti reikes.Vis rasiau; lazda turi du galus.

Anonimas

Anonimas portretas
Nesupratau nežinojo kad paieškoms.Sitiek metu per telika rėkė kad bus pargabenti bet kokiais būdais. O ką ne bendravo su tėvais.

Knygų mėgėjas

Knygų mėgėjas portretas
Ponia teisėja užsinorėjo būti seime, prezidentūroje...pamiršo kuo baigėsi pasakoje apie žvejį ir auksinę žuvelę....užsinorėjo būti visų valdove ir kad Auksinė žuvelė jai tarnautų...ir liko prie suskilusios geldos.

H

H portretas
Jei yra pareikštas teiginys - meluoji , o meluojantis tyli . Vadinasi teiginys teisingas. Jei asmuo pagautas meluojant bent vieną kartą , vadinasi toks elgesys tikriausiai jam yra būdingas. Klausimas. Kodėl toks asmuo iki šiol dirba .

paskaitykit komentarus ....dalis pederastu su pedofilais

paskaitykit komentarus ....dalis pederastu su pedofilais portretas
didziai susinervine ,, matomai siknaskyles jaucia ,kad tuoj bus uztraukti ant nutasyto berziuko....

tam --VAIDAS-- jei ji ,,,paklos,,,

tam --VAIDAS-- jei ji ,,,paklos,,, portretas
pedofilu vardus ......ja pedofilu mafija ,,,paklos ,,po velena anksciau nei kad tu tuos vardus isgirsi..... manau Ji gyva siandien tik todel ,kad pakolkas neviesina ir neyvardina pedofilu sedinciu auksciausiuose valstybes ir teisingumo ministerijos postuose...

Internetinis sėkmės darbas

Internetinis sėkmės darbas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėnesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ...........................>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

Anonimas

Anonimas portretas
PEDOFILAI PRAKEIKTI NUPIAUTI JUSU TAS MAZAS BIRKAS SAVO DARBA JAU JUS ATLIKOTE.

Vaidas

Vaidas portretas
Tai dabar klok tų pedofilų vardus ir pavardes.Ko tyli?

Ohi

Ohi portretas
Baisi tu melage.baisi tu.sitiek kraujo pralieta.nezinau kaip bet miliniai turetu kreiotis del vaiko mirties.bent ta baisi boba turetu paaiskinti kazka..pasenusi visa zila.jei nekalta kam slapstesi kam tas prieglobstis?gyvaciu lizdas ir tevai.slykstu

Emma Baron

Emma Baron portretas
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n

Gėdinga teisėsauga

Gėdinga teisėsauga portretas
Dabar aišku, kodėl prokurorai tiek vilkino jos parvežimą, nes jokių rimtų kaltinimų iš esmės nėra...

Ginti, Saugoti, Padeti

Ginti, Saugoti, Padeti portretas
Komunistai sunaikino Roma Kalanta konservai naikina N. Venskiene..

vau vau vau ---o sitiek zarnaliugos uszakyti

vau vau vau ---o sitiek zarnaliugos uszakyti portretas
veme ,rase ,smeize,prokuraturos, teisingumo ministerijos, BNS ir ELTOS uzsakymu.....kad venskiene amerikoje slapstosi, kad kalejimuose amerikoj cukorius grauzia, Lietuviskos ,,teMYdes,,, tarnai su kiseniniais gen,prokurorais net 39 nusikalstamas veikas sukure ,isgalvojo ,apdailino ,ir apipavidalino ,pateike falsifikata ...kuris subliusko lietuviskos temides mafukai gavo per snuky su sudina mazgote nuo amerikoniskos temides ....kuri tepaliko 4 epizodus .....

Rezidentas

Rezidentas portretas
Legalus gyvenimas jav tik turint zalia korta, o garliavine teiseja jos neturejo .

Leva

 Leva portretas
Sveikatos ir sekmes Jums gerb.Teiseja N.Venckiene.

Anonimas

Anonimas portretas
juokas,kokiem ji pedofilams rezia??? jos sunus ir ji pati jau apie 10 metu gazdina ,kad ji atskleis valdzioje sedincius pedofilus….. bet vis neishstena tu nyslingu vardu,,,cha ,pedofilijos MOTINA-bitute

Operacija Ы ir paskutinis Neringos nuotykis.

Operacija Ы ir paskutinis Neringos nuotykis. portretas
Su dideliu nerimu laukiu pirmo gausaus sniego. Sulauksime naujienų: ėjo, paslydo, nuvirto į pusnį, mirtinai sušalo.

Manau

Manau portretas
Kad Venckienė teisi,pedofilijos klanas klesti.JK jau ten net 30 pedofilų lietuvių suimta.O dauguma valdančiųjų rėkia,kad mūsų šalyje pedofilų nėra. Neringą palaikiau ir palaikysiu ji yra teisi.Laikykis.

Liudvika

Liudvika portretas
Palaikiau ir palaikysiu Venckienę,nes ji nebijo tų pedofiljų ir jiems rėžia kaip reikiant. Su jais reikia kovoti, ir neleisti jiems mūsų šalyje plėstis.

...

... portretas
Dar vienas akivaizdus patvirtinimas kad bobos meluoja geriau.

??

?? portretas
Legaliai? Tai už ka sedejo???

vijole

vijole portretas
Kostas ir Linas ---labai teisingai ;;;kur matyti ,kad savo brolio sugyventines[[[kuria jie visi ten zemino..]]] dukrele kazkaip iskreiptai!! "globotu??? Mama yra sventas zodis ir pirmiausia kudikis turi likti [jei jie skiriasi]] su mama. Taip biauriai nustatyti kudiki pries mama ==tik brudas gali sumastyti;;zinoma svetima tetute visas savo zinias ir ligota vizija pasitelke,,kad apsaugoti broliuko turtusnuo mergaites ir nemoketi alimentu,,,shmeize,tyciojosi,juokesi is jaunutes Stankunaites,,,,BET!!! juokiasi tas --kurisJUOKIASI paskutinis,,juokiasi JAUNA MAMA..ziurint TV kyla klausymas ----kas ten per kirmeliu lizdas???

Vienuolė

Vienuolė portretas
Nėra stipresnių nuodų už gyvatės nuodus, nėra didesnio pykčio už moters pyktį. Verčiau su liūtu ir slibinu gyvenčiau, negu su pikta moterimi. Moters piktumas pakeičia jos išvaizdą ir padaro ją kaip apkartusią mešką. Kai jos vyras sėdasi prie stalo su kaimynais, jis negali susilaikyti nuo karčių atodūsių. Moters piktumui neprilygsta joks kitas piktumas;( ciracido25:15-26)

Kopustas.

Kopustas. portretas
Ojojoj..., nu ir jums Negėda pult moterį? Jūs dar netaip atrodytumėt po tokios įstaigos. Jūs aplamai iš ten duok Dieve jeigu ir išeitumėte tai tik su išbliaurbta savo skyle jaigu suprantate apie ka aš?

Ne policininkas

Ne policininkas portretas
"Legalios slidės"

> linui

> linui portretas
Kai padvėsi, gal Dievo valia atgimsi šūdų gaublį ridenančiu vabalu ir pagaliau būsi pats glavniausias humoristas savo kvadratiniam miško metre. O kol esi tik pydaras tik apgailėtinas šūdų bortukas, gal geriau tylėk įtriapočką.

visokiu

visokiu portretas
zyd ..hienu ir kt. kaliu pedoloimas i dangu neeina kaip ir tu socsudbibiu bei kon.sav.batuku bei kt prisiplakeliu iteisinto u spec t banditeliu?....

Hena

Hena portretas
Bet ir baidykle!

Anonimas

Anonimas portretas
dabar pagaus pedofilai suvalgys

Šaunuolis, Linai

Šaunuolis, Linai portretas
Venckę palaiko visokie atmatos: suteneriai, vaikų tvirkintojai (-os) ir sąvadautojai (-os), protitutės ir , sakysiu atvirai, durniai.

Stebiuosi

Stebiuosi portretas
Nuo.kada liaudies tarnai (seimo nariai) mauna nuo liaudies kuo toliau? Subinė degė?

Pydarui

Pydarui portretas
Tai, kad turejo broli tai reikia is mamos vaila atimt.Gaila man musu liaudies, kuri buka kaip Pydaras.Kuo mazesni intelekta turi tuo sitoj istorijoj didesne pedofilija mato:))

jooo

jooo portretas
..bet kaip nusibodo ,ka rasot apie ja...,ir is vis,nejau lietuvos zmones neturi ka veikt,tik kas dien skaityt..kas su kuom,ir kas beko..?

> linui

> linui portretas
pydaras buvai ir liksi, net nesupranti, kad turėjo broli

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ką atmatos padaro, su žmonėmis

Venskienė, kaip visada - melagė!

Venskienė, kaip visada - melagė! portretas
Slapstėsi ir dar kaip slapstėsi, kol Milinienė jos nesurado nenufotografavo parduotuvėje ir gatvėje, pasekė sužinojo adresą ir paskelbė per žurnalistus. Iki tų nuotraukų niekas nežinojo, kad ji slapstosi Čikagoje.

Linas.

Linas. portretas
As tai nesuprantu, kaip gali Venckiene palaikyt. Ir nelabai suprantu kam tai Venckienei ta Stankunaites mergaite.Faktas kad nenorejo kad su mama gyventu, kad neispasakotu viso melo.Ka ji patyre Kedziu namuose yra daug didesnis siaubas negu Jusu Uso sysalai:))))

Rokas

Rokas portretas
Tikri nusikalteliai policijai nerupi. Saziningas zmogus kaip Venckiene apiberiama absurdiskais kaltinimais. Kur jos kalte? Ji niekam nenusikalto. Bet Teisybe isreze, o nusikalteliu klanui tupinciam valdzioje teisybe nepatinka, tai ir drebia purvais ant Venckiemes, kad tikrus nusikaltelius pateisintu.

Iš Jonavos

Iš Jonavos portretas
Tokių žmonių Lietuvoj beveik nėra, kurie paaukotų savo gerbūvį, gyvenimą dėl artimųjų. Stiprybės, sveikatos, ištvermės.

Kostas

Kostas portretas
Nabage, pasigriebe vaika jam nebaigus mokyklos, Seimui parode nuoga sikna ir i Amerika... nesislapste - "teta" vel prota zmonems knisa. Pabaisa, tu, ne zmogus, teks atsakyti uz mergaites ir jos mamos kankinima. Gelbetoja atsirado... svetimu vaiku kankintoja

Asas

Asas portretas
Kol Gerbiamoji Grybauskaite karaliavo, tol turejai rimta stoga, dabar turi pasekmes.

neringa,

neringa, portretas
Tave dauguma palaiko,stiprybės Tau.Tu mūsu didvyrė.Ne bet kas ryžtus stot i atvira kova su galingu klanu.Tu laimėsi,teisybė Tavo pusėj.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių