Mįslinga avarija Kaune: nuo pareigūnų nukentėjo su eismo įvykiu nesusijusi vairuotojos mama

Patekusi į avariją, jauna medikė Ilona į pagalbą pasikvietė savo mamą. Tačiau tai, kas nutiko tuomet, kai į įvykio vietą atvyko policijos ekipažas, šiandien abiem moterims kelia ne tik pyktį, bet ir baimę.

Šį vakarą, 19.30 val.,  TV3 laidos „Prieš srovę“ žiūrovai išgirs šokiruojančią istoriją. Patekusi į avariją, jauna medikė Ilona į pagalbą pasikvietė savo mamą. Tačiau tai, kas nutiko tuomet, kai į įvykio vietą atvyko policijos ekipažas, šiandien abiem moterims kelia ne tik pyktį, bet ir baimę. Abi moterys atskleidžia bijančios Lietuvos policijos. Ir jei ne praeivio filmuoti kadrai, vargu, ar šiandien pavyktų patikėti, jog tiek Ilona, tiek jos mama pasakoja tiesą. 

Viduryje baltos dienos praeivio užfiksuoti vaizdai iš tiesų kelia ne vieną klausimą. O pamatęs šią filmuotą medžiagą, susimąstys net garsus teisininkas, teisėsaugos ekspertas Valdemaras Bužinskas.

Apie visą įvykių grandinę pasakojimą žiūrovai išgirs iš pirmųjų lūpų – 35 metų medikės Ilonos ir jos mamos Reginos.

Kaip laidoje atskleis moterys, ši istorija įvyko Kaune, Pramonės prospekte, kai netikėtai įvyko avarija. Jos metu niekas nesusižeidė – tik susidūrė ir buvo šiek tiek apgadinti trys automobiliai.

Mačiau, kaip mano mamos veidas ėmė mėlynuoti. Kaip medikė supratau, kad tai – širdies sutrikimo požymis. Maldavau pareigūno atsipeikėti.

Ilonos skambučio sulaukusi Regina tąkart atvažiavo į avarijos vietą dukros palaikyti. O atvykusi išgirdo, kaip kitų dviejų automobilių vairuotojai jos dukrą – trečiojo automobilio vairuotoją – puola. Neva, būtent ji dėl avarijos kalčiausia.

Reginą kaltinimai nustebino, o kadangi iki tol nė vienas vairuotojas nebuvo iškvietęs policijos, numerį 112 ji surinko pati. Tačiau šiandien tą akimirką, kai į įvykio vietą atvyko policijos ekipažas, Regina prisimena kaip tokią neteisybę, kokios nebūtų sapnavusi net baisiausiame košmare. Moteris sėdėjo dukters automobilyje, kai staiga prie jo pripuolęs vienas pareigūnas atidarė mašinos dureles ir ėmė vilkti moterį lauk. O netrukus surakino ir antrankiais.

„Mačiau, kaip mano mamos veidas ėmė mėlynuoti. Kaip medikė supratau, kad tai – širdies sutrikimo požymis. Maldavau pareigūno atsipeikėti“, – pro ašaras pasakos Ilona.

Tačiau pareigūnas liovėsi tik tada, kai, pasak Ilonos, ji ėmė kviesti greitąją, kuriai pasakė, kad pareigūnas smurtauja, ir jos mamai yra reikalinga skubi pagalba. O kodėl pareigūnas taip pasielgė, Ilona nesupranta iki šiol.

To nesupranta ir nukentėjusi Regina. „Jaučiu emocinį sukrėtimą. Atrodo, kad pabuvau kažkokiame siaubo trileryje… O dabar netgi bijau miegoti. Juk, ką aš žinau – gal jis ateis? Jis turi ginklą! Jei jis taip neadekvačiai su manimi pasielgė, jis bet kada gali ir vėl pasielgti taip pat. Jis žino mano adresą, vardą ir pavardę – jis žino viską. Pasitikėjimo tikrai nėra“, – apie policijos pareigūno protrūkį kalbės Ilonos mama Regina.

Šiuo metu situaciją tiria Imuniteto valdybos pareigūnai, tačiau atsakymų, kodėl prieš niekaip su įvykiu nesusietą moterį buvo panaudotas smurtas, norisi jau dabar. Kodėl pareigūnas galėjo imtis specialių priemonių prieš beginklę vyresnio amžiaus moterį?

Ne ką mažesnę nuostabą šis įvykis ir jo eiga kelia ir teisėsaugos ekspertui, žinomam advokatui V. Bužinskui. Susipažinęs su šiuo žurnalistiniu tyrimu, pastarasis akcentuos viešumo svarbą. Teisininkui įspūdį padarys ne tik praeivio filmuota įvykio medžiaga, kurioje matyti žiaurus policininko elgesys su pusamže moterimi. Patyręs teisininkas nemažiau stebėsis ir policijos atstovės atsakymais į žurnalistų užduodamus klausimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Adin

Adin portretas
Netikiu,kad nei iš šio to, pervertė tą moterį be pagrindo,galvoju,kad ji plūdo ir grasino policininkams.Aišku,kad policininko veiksmai nėra normalūs,juk galima viską išsiaiškinti be smurto.

LT

LT portretas
Pigi Lietuvos visuomenės reakcija , - visiems komentatoriams linkiu to pačio ir tokios pačios aplinkinių reakcijos ( tokios kaip patys reaguojate ).

stipru

stipru portretas
atvaziavo policija i ivykio avarijos vieta ir issiveze boba su su apyrankem
VISI KOMENTARAI 72

Galerijos

Daugiau straipsnių