Savaitės lakstūnas – magistralėje 172 km/val. greičiu skriejęs „Audi“ vairuotojas

 • Teksto dydis:

Kauno apskrities  pareigūnai praėjusią savaitę, sausio 25-31 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 429 greičio viršijimo atvejus. 

Didžiausias greičio viršijimo atvejis praėjusią savaitę užfiksuotas sausio 28 d. apie 13.50 val., kai mobilusis greičio matuoklis Kauno r., magistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, fiksavo automobilį „Audi“, kuris vietoje nustatytų 110 km/val., važiavo 172 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Sausio 27 d. apie 21.50 val. Jonavoje, J. Basanavičiaus g., pareigūnai sustabdė neblaivų automobilio „VW Touran“ vairuotoją (gim. 1986 m.), kuriam nustatytas lengvas girtumas – 1,14 prom. Paaiškėjo, kad vyras transporto priemonę vairavo neturėdamas teisės vairuoti, kai už vairavimą esant neblaiviam jau buvo baustas, o teistumas vis dar neišnykęs. Dėl pakartotinio transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso (toliau – LR ANK) 427 str. 1 d. (už tai vairuotojams gresia bauda nuo 1000 iki 1500 eurų, o neturintiems teisės vairuoti transporto priemonės asmenims – nuo 1200 iki 2000 eurų) ir dėl vairavimo neturint tam teisės, kai teisė vairuoti yra atimta ar sustabdyta pagal LR ANK 424 str. 2 d. (už tai gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų).

Sausio 29 d. apie 00.45 val. Kauno r., Poderiškių k., buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo dar vienas neblaivus vairuotojas (gim. 1954 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,57 prom. ir tai didžiausias nustatytas girtumo laipsnis per visą savaitę. Už vairavimą esant neblaiviam daugiau nei 1,5 prom., numatoma baudžiamoji atsakomybė – už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Sausio 31 d. Kauno ir Kaišiadorių r., buvo vykdytos papildomos policinės priemonės, skirtos neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolę bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Iš viso patikrintas 62 vairuotojų blaivumas, vienas vairuotojas buvo neblaivus (0,46 prom.), jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

Iš viso per savaitę nustatyti penki neblaivūs vairuotojai, įkliuvo ir dešimt vairuotojų, neturėjusių teisės vairuoti, fiksuoti kiti pavieniai Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo trys eismo dalyviai (pernai iki sausio mėnesio pabaigos – du), dar 24 sužeisti (pernai – 68). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Iš tokių gaidžių atiminėt teises su milžiniška bauda ir siūsti pas psichijatrą ar jam iš vis leisti vairuoti.Taip vairuoja tik bepročiai.

srezantas

srezantas portretas
Normaliai cia Jis ,as su savo prosu pastoviai taip varau jei reikia staigiai i wilnia
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių