Kryžkalnyje patikrintas daugiau kaip 1,5 tūkst. vairuotojų blaivumas

  • Teksto dydis:

Kauno ir Šiaulių apskričių policijos pareigūnai pirmadienį ryte Raseinių rajone, Kryžkalnyje, patikrino daugiau kaip 1,5 tūkstančio vairuotojų blaivumą, devyniems iš jų fiksuotas girtumas, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Magistralinio kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda atkarpoje, Kryžkalnyje, nuo 6 val. ryto, visuose įvažiavimuose ir išvažiavimuose aštuoni policijos pareigūnų ekipažai tikrino vairuotojų blaivumą ir tai, kaip eismo dalyviai laikosi kitų Kelių eismo taisyklių.

„Nors mūsų pareigūnai šioje vietoje vairuotojų blaivumą tikrino pirmą kartą, tačiau vairuotojai neturėtų tuo stebėtis, policijos pareigūnai darbuojasi visur“, – teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos 1-ojo poskyrio viršininkas Ramūnas Kemzūra. 

Reido metu patikrinti visi vairuotojai, pirmadienio rytą važiavę pro Kryžkalnio viaduką. Iš viso policijos pareigūnai patikrino daugiau nei 1,5 tūkst. transporto priemonių.

Policijos nuotr.

Priemonės metu išaiškinti devyni neblaivūs vairuotojai, šeši iš jų vairavo lengvuosius automobilius, trys – sunkiąsias transporto priemones.

Vykdytos priemonės metu policijos pareigūnai išaiškino ir vieną vairuotoją, kuris neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sūduvis

Sūduvis portretas
Daugiau tokių patikrinimų, daugiau nežymėtų greičio matuoklių Lietuvos keliuose, daugiau nežymėtų kelių policijos automobilių Lietuvos keliuose tai gal ir kelių padugnės, tik nevadinkime jų orių paukštelių, erelių, gaidelių ir t.t. vardu nes paukščiai nenusipelnė tokio pažeminimo, supras kad keliuose galioje kelio ženklai ir KET, o policininkams pati didžiausia PAGARBA, žinoma tiems kurie reiklūs bet nepriekabūs.

Romas

Romas portretas
To:...labai slykstu... Tai kokiu paros metu ikliuvai , kad toks nepatenkintas likai?

labai šlykštu

labai šlykštu portretas
kad Lt tapo policine valstybe ir eina link stalinistinės
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių