Konfliktas prie šviesoforo vienam vairuotojui baigėsi baudžiamąja byla

  • Teksto dydis:

Pirmaisiais šių metų mėnesiais Kauno apskrityje stebimas viešosios tvarkos pažeidimų skaičiaus mažėjimas. Tačiau pareigūnai atkreipia dėmesį, kad neramina tai, jog toks pats skaičius išlieka viešosios tvarkos pažeidimų, susijusių su kelių eismo dalyvių konfliktais.

„Į tokius pranešimus tiek kreipiantis gyventojams, tiek ir informacijai pasirodžius viešojoje erdvėje, reaguojame principingai. Mūsų gyventojai turi būti saugūs ir namuose, ir kieme, ir gatvėje“, – apie netoleruotiną elgesį gatvėje atliepia Kauno pareigūnai.

Balandžio 26 d. 18.18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr. ir Partizanų g. sankirtoje, automobilio „Volvo C30“ vairuotojui, užsidegus jo vairuojamos transporto priemonės prietaisų skydelio klaidą signalizuojančiam ženklui ir sustojus prie šviesoforo, iš galo sustojo automobilis „Opel Combo“. Pastarojo vairuotojas ne tik pradėjo signalizuoti, bet ir išlipęs pradėjo konfliktuoti, trenkė „Volvo C30“ vairuotojui. Vėliau pasišalino, kliudydamas ir nulauždamas „Volvo“ automobilio galinio vaizdo veidrodėlį.

Kauno pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Pareigūnai nustatė vyrą (gim. 1970 m.), kuris tuomet vairavo automobilį „Opel Combo“. Šis, atvykęs į policijos komisariatą, neneigė konfliktavęs su kito automobilio vairuotoju, nes pastarasis trukdė pravažiuoti. Po žodinio konflikto, „Volvo“ vairuotojui spjovus, šis jam sudavė. Vyrui pareikšti įtarimai, tyrimas tęsiamas.

Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Chi

Chi portretas
Ale kokie nervingi vyrukai pasitaikė. Ir kur taip reikėjo skubėti, galėjo kartu taikos pypkę surūkyti. Gal šis priverstinis sustojimas sulaikė nuo didelės nelaimės- juk viskam gali būti paaiškinimas. Bet ką padarysi, pasimojavo kumščiais ir prisidarė bėdos..

Martis statkus

Martis statkus portretas
Kas spjaus sudubasinsiu ištraukęs is auto. O kas palies šeima, uzmusiu

Hbg

Hbg portretas
Tai jei ji apspjove ka reikejo atsukt dar kita zanda.mane apspjautu taip pat smogciau
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių