Kauno rajone pareigūnai vijosi neblaivią vairuotoją: kad prieš valandą gėrė, prisipažino pati

 • Teksto dydis:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, birželio 7–13 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET) Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 1453 greičio viršijimo atvejus.

Savaitės lakstūnas su BMW automobiliu užfiksuotas trečiadienį, birželio 9-osios vakarą, apie 21.20 val., Kauno rajone, Ramučių kaime, kur leidžiamas maksimalus 50 km/val greitis, praskriejęs 153 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Birželio 13 d., apie 10.35 val. policijos pareigūnai automobilio vairuotojui užfiksavo ir didžiausią neblaivumo laipsnį per visą savaitę. Kauno rajone, Vandžiogalos plente, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas, gimęs 1991 metais, pareigūnams prisipažino iš vakaro vartojęs alkoholio – tai išdavė ir nuo vairuotojo sklidęs stiprus alkoholio kvapas bei nerišli kalba. Alkoholio matuoklio rezultatai parodė vidutinį girtumo laipsnį – 1,96 prom., todėl vyras buvo nušalintas nuo automobilio vairavimo ir sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones.

Kauno apskr. VPK. nuotr.

Dar viena neblaivi vairuotoja Kauno rajone, Mastaičių kaime, buvo sustabdyta penktadienį, tiesa, ją pareigūnams teko vytis, mat, mergina, išsigandusi, kad ją stabdo policijos pareigūnas, tik padidino greitį ir bandė pabėgti. Kaip vėliau paaiškėjo, vairuotojos išgąsčiui buvo pagrindas – „Fiat Ducato“ vairavusi mergina, gimusi, 1996-aisiais, buvo neblaivi, – kaip pati pripažino, prieš valandą gėrė alaus.

Jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,82 prom. Taip pat paaiškėjo, kad automobilis neįregistruotas ir neapdraustas privalomuoju draudimu. Už padarytus nusižengimus vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Tą pačią dieną, Kauno rajone, Garliavoje, Vakarinėje gatvėje, buvo sustabdytas ir neblaivus dviratininkas, gimęs 1977 metais. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,56 prom.

Savaitės pabaigoje ir visą likusį savaitgalį, birželio 10–13 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos ir Kaišiadorių rajone, Kauno apskr. VPK Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemo-nes, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių me-džiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Per keturias dienas patikrinus virš 4 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinta trylika neblaivių vairuotojų – daugumai jų nustatytas lengvas girtumas ir du dviratininkai, taip pat penki asmenys, vairavę transporto priemones neturint tam teisės. Nustatyti ir kiti pavieniai KET pažeidimai, kai buvo vairuojama neįregistruotas transporto priemones, ar nedėvėti automobilių saugos diržai.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė penkiolika neblaivių vairuotojų ir šešis dviratininkus. Dar penkiolika asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo penki eismo dalyviai (pernai iki birželio mėnesio pabaigos – keturiolika), dar 261 sužeistas (pernai – 279). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.NAUJAUSI KOMENTARAI

pypenas

pypenas portretas
Kas čia darosi,bobos už vairo girtos ir dar bėga,...........negerai oi negerai.............?????????????????????
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių