Vėl „užminuotas“ Kauno apygardos teismas: jau antrą kartą šiais metais

  • Teksto dydis:

Šiandien apie 9.30 val. Kauno apygardos teismo raštinės telefonu, nurodytu internete, paskambinęs vyriškis pranešė, kad teismas užminuotas.

Gavus tokią žinią, nedelsiant susisiekta su Bendruoju pagalbos centru, kuris į A.Mickevičiaus gatvę pasiuntė policiją, ugniagesius gelbėtojus bei greitosios medikus. Tradiciškai įvestas planas „Skydas“. Laukiama atvykstant „Aro“ išminuotojų iš Vilniaus.

Šiandien iki dešimtos valandos Kauno apygardos teisme planuota paskelbti nuosprendį neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir kontrabandos byloje bei penkis sprendimus išnagrinėjus įvairius skundus bei teikimus – dėl lygtinio paleidimo, atsisakymo priimti skundą bei daiktinių įrodymų. O 10 val. – ir sprendimą dėl laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos pakeitimo į terminuotą laisvės atėmimo bausmę.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Ar spėti paskelbti sprendimai galėjo turėti įtakos tokiam skambučiui, aiškinsis policija.

Teismo posėdžiai dėl situacijos šalyje Kauno apygardos teisme, kaip ir kituose šalies teismuose, beveik nevyksta arba vyksta nuotoliniu būdų. Todėl po minėto skambučio turėjo evakuotis faktiškai tik šio teismo darbuotojai.

Šiųmetės birželio 19-osios rytą, kai taip pat buvo pranešta, kad Kauno apygardos teisme „užminuotas didelis kiekis sprogmenų“, šis teismas nedirbo pustrečios valandos. Tada iš Vilniaus atskubėję „Aro“ išminuotojai jų šiame teisme nerado.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
Taigi Geležiūnienę nuteisė, tai gal nepatiko...

na manyciau ,kada teisejai prokurorai advokatai

na  manyciau ,kada  teisejai prokurorai advokatai  portretas
paskende korupcijos liune , todel ir vyksta sie ,,,minavimai,,,, ....daugiau ..maziau teisingesniu teismu --niekas ,,neminuoja...,,

Reklama į nieką

Reklama į nieką portretas
Tuščias reikalas,daug triukšmo dėl nieko nebuvimo,taip buvo ir bus.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių