Kaune pareigūnas vijosi iš baro važiavusią, eismo įvykį sukėlusią kompaniją

 • Teksto dydis:

Kauno pareigūnai praėjusią savaitę, liepos 20-26 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Vadinamieji trikojai greičio matuokliai per savaitę užfiksavo 992 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus.

Kaip skelbia pareigūnai, mobiliais greičio matuokliais užfiksuoti 538 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 355 – nuo 20 iki 30 km/val., 67 – nuo 30 iki 40 km/val., 22 – nuo 40 iki 50 km/val.

Taip pat buvo užfiksuota dar dešimt vairuotojų, kurie viršijo greitį daugiau nei 50 km/val.

Liepos 22 d. 17.18 val. kelyje A5, Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, buvo užfiksuoti du automobiliai, lėkę vienas paskui kitą. „Mercedes-Benz“ važiavo 171 km/val., BMW – 169 km/val. greičiu, kur nustatytas leistinas greitis – 90 km/val.

Kauno policijos nuotr.

Taip nustatyta vienuolika vairuotojų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami teisės to daryti. Išaiškinti ir 26 neblaivūs vairuotojai bei penki neblaivūs dviratininkai.

Vienas neblaivus vairuotojas pats „prisidavė“ pareigūnui, skubėjusiam anksti ryte į tarnybą. Liepos 25 d. apie 5.45 val. į tarnybą vykstantis Kelių policijos valdybos pareigūnas Kaune, Chemijos g. - Pramonės pr. žiedinėje sankryžoje, pastebėjo eismo įvykį – atsitrenkusį automobilį, iš kurio išlipę du vaikinai ir trys merginos pradėjo šalintis. Pareigūnas liepė vairavusiam asmeniui, kaip ir kitiems keleiviams, sustoti, tačiau šie pradėjo bėgti. Pareigūnas pasivijo vairavusį asmenį ir padedamas sustojusio kito vairuotojo, parvedė jauną vairuotoją (gim. 1999 m.) prie automobilio.

Sklindantis kvapas išdavė, kad vyras vartojęs alkoholio, to jis ir pats neneigė. Taip pat nurodė, kad vairuotojo pažymėjimo nebeturi, nes teisė vairuoti atimta. Visa kompanija buvo pristatyta į šalia esančią policijos įstaigą. Vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,42 prom., kiti keleiviai, su tik iš vakaro įsigyta transporto priemone, iš naktinio klubo namo traukė taip pat neblaivūs.

Tuo istorijos, kuomet protokolai surašyti prie pat policijos įstaigų, nesibaigė.

Liepos 27 d. apie 09.40 val. Kaune, Vytauto pr., po vyriausiojo policijos komisariato langais protokolas buvo surašytas BMW vairuotojui (gim. 1989 m.), kuris kelio ruože, kurio priešpriešinio krypties eismo srautus skiria dviguba ištisinė linija, įvažiavo į priešpriešinio eismo krypties juostą, taip sukeldamas pavojų kitiems eismo dalyviams. Visa to priežastis – noras pasilikti transporto priemonę prie įėjimo į pastatą.

Šiam vairuotojui gresia bauda nuo 450 iki 550 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 12 mėn. iki 24 mėn.

Pirmadieniui besibaigiant, apie 15.15 val., į vyriausiąjį komisariatą atvyko dar vienas gyventojas, panoręs transporto priemonę pasilikti prie durų. Šįkart vairuotojas (gim. 1986 m.) nekirto dvigubos ištisinės linijos, tačiau pas pareigūnus atvyko su automobiliu „Peugeot 307“ be techninės apžiūros bei privalomojo civilinės atsakomybės draudimo. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, o vairuotas automobilis nutransportuotas.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo trylika eismo dalyvių (pernai iki liepos mėnesio pabaigos – 19), dar 403 sužeisti (pernai – 400).NAUJAUSI KOMENTARAI

>Juozas< \\\\\.../////

&gt;Juozas&lt; \\\\\...///// portretas
Negerk gerb.Juozeli degtinės,kaip veršis putros ir niekas iš tavęs nieko neatims.---Sunkiai apgirtęs,tai SĄMONINGAS patencialus ŽUDIKAS.

Juozas

Juozas portretas
Labai protingas matau atimt auto,bauda kuo didesne ir visam gyvenimui teises.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Dvigubai viršijus leistiną greitį mieste ar keliuose,anuliuoti med.pažymą ir siūsti pas psichijatrą,nes taip vairuoja tik durni.---Įpūtus virš 2,5 promilės alkoholio,teises atimti visam gyvenimui su mašnos konfiskavimu ir didžiule pinigine bauda.---Ne vieta žudikams už vairo.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių