Kamuolinių šou tęsiasi: tarp žiūrovų – ir Temidė

Grįžti į straipsnį

Pamirškite

Pamirškite portretas
Nėra jokio teisingumo Lietuvoj. Jie ten daro ką nori nebaudžiami, siautėja belekaip mano nuomone. Įsivaizduokite- duokite žmogui valdžią neribotą laiką, kuris neneša pasekmių už savo veiklą. Tai logiška kad kuo toliau, tuo labiau darys baisesnius dalykus. Juk turim tokių pvz iš rytų..

Teismai

Teismai portretas
Kai papuoli tenai nekaltai, ir tvarkaisi be pinigų, prokurorai ir teisėjai nekreipia jokio dėmesio į advokatų kalbas ir įrodymus- nuteis dėl + statistikos. Nes didelę dalį, kurie tvarkosi už pinigus išteisina, arba duoda nedaug. O tie kurie neduoda nieko, ant tų teisėjai įpatingai pikti- nekaltam duos pilnai

viskas vyksta taip kaip ir galvojau

viskas vyksta taip kaip ir galvojau portretas
savivaldybe ieskini atsieme...tai galvoju ka likusiems laikas atsiimt...atlaisvint sales isdalint sulaikyties atsiprasymus uz sutrukdyma , banditams pervest kompensacijas i banku saskaitas.... uzteka cirku , jei resursu yrodyt ka kalti ner tai iseina ka cirkininkai nekalti...paleidziam DAKTARA i tegu issiaiskina patys...

L

L portretas
Cirkas vyksta siust į Ukraina visus dingtų šypsenos iš karto

Pokstas

Pokstas portretas
Puse ju jau beveik pensininkai , kol sulauks to nuosprendzio patys kojas pakratys

Joo

Joo portretas
Supuvus musu teisesauga ir dar korumpuota. Cia teisti jau senai reikejo o neirodineti . Kausu valdzia, vieni kysininkai

Ot

Ot portretas
Šokdina visus. Ko negali pinigai, tą gali dideli pinigai. Čia pamastymui.

Teisėjas

Teisėjas portretas
Aukščiausio teisingumo- ech, anksčiau buvo gerai- papuola riimti veikėjai į teismą, riebus kąsniukas. Paimi sau kapeikėlę, centre kavinėj išgeri gerai prie pietų, ir dainuodamas važiuoji sau namo. Policija sustabdo, pakiši paž po nosim, ir važiuoji toliau. O dabar klausykite, paėmęs kapeikėlę, padaręs gramą bijai važiuoti. O jei patikrins, duos pūst? Ir grius tas rojaus kampelis iškarto. Koks beprotis sugalvojo šitą str.. juk anksčiau buvome neliečiamieji, darėme viską nesivaržydami. O dabar dėl to menkniekio ir sudegti gali.

Temidei

Temidei portretas
Kodėl temidė akla, kad bylos nemato? Bet kupiūras tai mato gerai..Nėra LT teismuose jokio teisingumo, jie ten daro ką nori, bylas apverčia aukštyn kojom. Iš savo patirties tą žinau. Mano akimis tai ne teisingumo, bet agresinės įstaigos. Net mieliau įmonėm pavadinčiau. Nu kaip Pieno Žvaigždės su savo Ruskij Sir prekiavusiu kažkir Egipte lyg tai. Ir niekas apie tai nekalba, visi bijo. Ko Kauno diena apie tai neparašo? Parašykite, info juk yra..

Su bachuriukais

Su bachuriukais portretas
Jie elgesi švelniai. Va dorus piliečius mėgsta nekaltus bausti. Babė parašė melagingą pareiškimą iš keršto, vyrą sutvarkė nekaltą. Grupuočių vadams vertėtų pamastyti dėl vado statymo moters. Nes mūsų teismai mėgsta teisti pagal lytį. Tai moteris grupuotės galva arba visiškai išsisuks, arba gaus tik sinboliškai. Taip patemdama ir kitus. Juk pagrinde teisėjos moterys. O pastebėjau jos maniakiškai gina savo lytį. Tai mano nuomonė ponia prokurore ( kad neiškeltumėt bylos)

Shuler

Shuler portretas
Kodel teisejai nenori kamuolinio suspardyti-nes gi pralostu gyvenimo losima...Statymai juk pastatyti,rezultatai aiskus,kam rizikuoti.

Po šių maratonų

Po šių maratonų portretas
Teps visi dalyviai į atsargą su gerom pensijom ir los, kad algos mažos. Eis ginti toliau žulikų;)

Julius

Julius portretas
Kas didesnis nusikaltėlis? Teisėjas ar teisiamasis? Temidė už tai ir paslėpusi akis iš gėdos, kad nematyti didžiausių nusikaltėlių. Teisia tik Dievas, o ne supuvęs sistemos teisingumas. Žmonės visi, išpirkę savo kaltes turi tuojau pat būti laisvais, kad nepamirštų žmogiškumo. Mes ne žvėrys, o žmonės, bet mus teisia sunkiau nei žvėris. Siūlau visus išleisti, kad žmonės galėtų dirbti ir nešti visokiariopą naudą visuomenei! Kitu atveju teisentieji yra žudikai ir tironai savo aukoms žudantys viltį visą gyvenimą. Laisvę visiems!!!

Teisininkas

Teisininkas portretas
kažkaip viskas ožiška, ne taip, kaip su daktarais

Tedis

Tedis portretas
Geda, teismui. Viešinkit teisėjus

Komentaras

Komentaras portretas
Kas gali tvirtinti,kad Temyde gyva?Banditai su advokatais iš jos juokiasi .Triumfuoja pinigai.

Policininko sunus

Policininko sunus portretas
Uz zmogzudyste gavo 2metus,fantastika vyksta tiktai Kauno teismuose

Ir toliaj

Ir toliaj portretas
Klesti-Lietuva-banditu rojus.

Temide

Temide portretas
akla,bet puikiai atpazista kupiuras!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių