Kai kurios tragiškos kaktomušos mįslės įmintos: jau aišku, kas vairavo „Mercedes-Benz“

  • Teksto dydis:

Paaiškėjo, kad šiurpią kaktomušą vėlų šeštadienio vakarą Islandijos plente sukėlęs automobilio „Mercedes-Benz GL550“, per kurią ir pats žuvo, vairuotojas yra verslininkas Tomas Rauba iš Šiaulių, baustas teismo ne tik už vienos cheminiais augalų apsaugos produktais prekiaujančios UAB, kurios direktoriumi buvo, vengimą mokėti pridėtinės vertės mokestį, bet ir už vairavimą būnant girtesniam nei 1,5 promilės. Už tai 2020-ųjų balandį Šiaulių apylinkės teismas jam buvo trejiems metams atėmęs teisę vairuoti ir šis terminas dar buvo nepasibaigęs. 

Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė BNS sakė, kad 2020 metų kovo 9 dieną šis šiaulietis buvo sustabdytas K. Korsako gatvėje Šiauliuose, jis tada vairavo automobilį „Chrysler Grand Voyager“, jam buvo nustatytas 2,52 promilės girtumas. Dėl vairavimo išgėrus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tų pačių metų balandį teismas nutarė perduoti vairuotoją laiduotojo žinion ir trejiems metams atėmė teisę vairuoti, taip pat teismas nusprendė iš vairuotojo išieškoti mašinos vertė atitinkančią pinigų sumą – 2,3 tūkst. eurų.

Kauno prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė BNS sakė, kad panašiu laikotarpiu buvo nustatyti dar trys vairuotojo padaryti pažeidimai – du susiję su mašinos statymu, trečiasis – su leistino greičio viršijimu.

Automobilis „Mercedes-Benz“, kuriuo jis, lėkęs prieš eismą, rėžėsi į „BMW 540“, tuo metu lenkusį pirmąja eismo juosta važiavusį „Škoda Octavia“, buvo registruotas T. Raubos sutuoktinės vardu.

Pareigūnams paskambinus šiai po nelaimės, ji teigė, kad yra sanatorijoje, į kurią tą vakarą atvyko su sutuoktiniu, bet šis netrukus netikėtai kažkur išvažiavo.

Taip pat žuvęs BMW vairuotojas, kuris, laimė, važiavo vienas, oficialiai nepatvirtintais duomenimis – kaunietis, grįžęs į namus aplankęs anūkus.

Viena iš versijų, prie kurios šiandien ryte buvo linkę ikiteisminį tyrimą dėl šios tragiškos kaktomušos pradėję teisėsaugininkai, – „Mercedes-Benz“ vairuotojas, panašu, kad pasiklydo, nerasdamas apsisukimo į Klaipėdą.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ vaizdo įrašas.

Tokia prielaida daroma, nes prieš tai jis buvo užfiksuotas sustojęs ties Kleboniškio tiltu – prie posūkio į Jonavos gatvę. Ir, įjungęs kairį posūkį, nuvažiavo. O po to jau iš Savanorių prospekto pradėjo važiuoti prieš eismą.

Sprendžiant iš vaizdo įrašo, jo greitis buvo tikrai didesnis už leistiną. Ar tai lėmė minėto blaškymosi sukeltas stresas, ar galimai vartotas alkoholis ar net kiti kvaišalai, atsakys ekspertai, kuriems perduota iš velionio paimto kraujo. Tačiau tokie tyrimai trunka iki mėnesio.

Be to, neatmetama, kad „Mercedes-Benz“ vairuotoją galėjo suklaidinti ir navigacija.

Kraupi avarija

Kaip jau skelbėme, vėlų šeštadienio vakarą „Mercedes-Benz GL550“ vairuojamas vyro (g. 1980 m.), važiuodamas prieš eismą atsitrenkė į automobilį „BMW 540“, vairuojamą vyro (g. 1961 m.), kuris nuo smūgio atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Škoda Octavia“, vairuojamą vyro (g. 1992 m.). Po susidūrimo automobilis „Mercedes-Benz GL550“ trenkėsi į kelio atitvarus ir užsidegė.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ vaizdo įrašas.

Per eismo įvykį žuvo automobilių „Mercedes-Benz GL550“ ir „BMW 540“ vairuotojai bei sužalota automobilio „Škoda Octavia“ keleivė (g. 1994 m.), kuri gydoma ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis per kurį žuvo žmogus.


Šiame straipsnyje: kraupi avarija Kaunetragiška avarija Islandijos plentežuvo žmonėsavarija LTprieš eismąMercedes-Benz vairuotojas

NAUJAUSI KOMENTARAI

a

a portretas
Rauba alkoholizmą paveldėjo iš savo tėvo

vilius

vilius portretas
Asilai teisme pijokus perduoda žmonai aukleti,tai dabar žmogu jis užmuše su žmonos žinia,tai bobą reikia teisti del nekalto žmogaus nužudymo.ir gal baikim pijokus aukleti,sodinkim kaip USA

As

As portretas
Viskas aisku,kam tuos detales
VISI KOMENTARAI 109

Galerijos

Daugiau straipsnių