Įžūlumas be ribų: mašiną netinkamai pastatė per kelias vietas, skirtas neįgaliesiems

Anonimas

Anonimas portretas
Mane tai stebina tas ju raginimas registruoti eismo ivykius... Blemba maziau prie macko malkites su policijos masinom, kur jie buna ka veikia niekas nezino o kai isvaziuoja i reidus tai oho kokie darbininkai!

Kaunas.

Kaunas. portretas
Tai taip statp savo automobilius debiliukai,Dar pastatytineigaliuju vietoje uzimant tik viena vieta.Bet sitaip parodo savo issilavinima.O kas del igaliesiem skirtu vietu.Stai Savanoriu 255 g.,,Maxima,, Igaliuju vietu automobiliam pagal visa siena,o jos buna visada tuscios,o atvykes apsipirkti ypac treciadienyje suki ratus ir nerandi kur prisiparkuoti.Manau tu vietu neigaliesiem galetu butu per pus maziau.Kas jei minute kita palauks.O kai tuscios ir nera kur statyti tai ieskai kito prekybos centro.

Soferis

Soferis portretas
Matyt vairuotojas - vieningakaunietis.

...

... portretas
Tuščioje aikštelėje pastatė mašiną. Kam trukdė?

taryba

taryba portretas
Matyt juodojo automobilio savininkas yra savivaldybės darbuotojas. Nes jie gi itin nekenčia neįgalių žmonių. Miesto gatvėse nei su žiburiu nerasi vietos invalidams, o prie klinikų jiems dar ir baudos milžiniškos dedamos jei neturi pinigų sumokėti už stovėjimą.Tokius nervina prekybos centrai, nes juose visada yra vietų šiai žmonių kategorijai. Tai tikriausiai jie čia savo panieką taip rodo.

Anonimas

Anonimas portretas
Lendant be muilo į vieną vietą nukvakusiai Europai, tų vietų neįgaliesiems pridaryta kokia 10 kartų daugiau, nei realiai reikia. Ir tai dažnai siutina. Bet ką jau darysi, lietuvis bepataikanti okupantui negali, yra šimtametė patirtis...

mumu

mumu portretas
Jei nufotkinai pazeideja, tai turi nufotkinti save is visu pusiu , parasyti savo adresa ir tel.Taip pat ideti savo masinos ir uosvienes nuotraukas.

Rimas

Rimas portretas
Cia masinos numerius reikia paryskinti , o ne uztusuoti ... ar cia kokia tai valstybine paslaptis?

Algis

Algis portretas
Automobilių vairuotojai yra jau labai suįžūlėję, stato automobilius ant šaligatvių, vejos, po ženklais. Policija važiuoja pro šalį ir net nereaguoja, todėl vairuotojai tokie drąsūs!

saulius

saulius portretas
Mafijozai buozes parodo savo veida tokiu budu

Tam Mareliui

Tam Mareliui portretas
su tokiu tamstelės mąstymu, berods netoli iki invalidumo, tik ne fizinio, o dvasinio.

Marelis

Marelis portretas
Jeigu visos invalidų vietos laisvos,o vairyotojas automobilyje sėdi,tai kame čia problema? Atvažiuos invalidas ir patrauks tada automobilį... aplamai,pagal invalidų vietas susidaro vaizdas,kad kas antras Lietuvoje invalidas...

Kas neaišku?

Kas neaišku? portretas
Jei pilietiškas veikėjas perduoda TINKAMĄ informaciją apie pažeidimą, kam dar reikalingi jo asmens duomenys? Juk sakykim, yra užfiksuotas pažeidimas, data, valanda vieta- rašot protokolą ir šventa, koks dar nx teismas? Juk radaras kai nufotkindavo liūdininkų teismuose nereikdavo, nes jie ir neįmanomi.

ne naujiena

ne naujiena portretas
Vaidoto g.prie Maximos vairuotojai beveik ant parduotuvės durų mašinas užstato.

Anonimas

Anonimas portretas
Juk cia DAUNAS BUDULIS vairuotojas jam juk galima jis juk turi kapsa pinigu:-)

Klausiu

Klausiu portretas
O žurnalistai ir komentuotojai prieš moralizuodami nepasidomi, kam priklauso stovėjimo aikštelė ir įsipareigojimas atnaujinti, nudažyti ženklinimą, kad žioplesni vairuotojai nesuklystų?

Anonimas

Anonimas portretas
jai jis atsilupes jam gal galima

Gera policajų taktika,

Gera policajų taktika, portretas
svarbu ne pažeidėjas! Svarbiausia, kad pilietiškas asmuo pranešęs apie pažeidimą parašytų visus savo duomenis, tel. nr. ir dar nuotrauką pridėtų. Tuomet policajai viską perduos pažeidėjui, o šis jau išsiaiškins su skundiku.

ALGIS

ALGIS portretas
TOKĮ CHAMU PAVADINTI MAŽA .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių