Iki tragedijos – vienas žingsnis: prie kapinių vėjo neatlaikė pušis

Viktoras

Viktoras portretas
Ir kol nepaliečia kas asmeniškai mūsų, tol viskas ne taip ir blogai ar ne? O jei ką būtų užgriuvus pušis tai argi tragedija, juk ne mane. Toks mąstymas ir širdies kietumas veda ne tik į tragediją.

Jooo..

Jooo.. portretas
"Iki tragedijos vienas žingsnis". Taip, visas gyvenimas yra vienas žingsnis: ne ten, ne tuo laiku, ne tuo keliu... ir tragedija. Toks tas gyvenimas. Ir nustokime visur ir visada kaltų...

...

... portretas
CHE - kai einat šaligatviu, o pro šalį lekia BMW (o jei dar ir su blondine už vairo!) - juk jūs IRGI iki tragedijos TIK per vieną žingsnį.

Brigita

Brigita portretas
Gaila ir medžių ir žmonių, nors persiplėšk. Norisi atgulti kapinaitėse po pušim, nors ir sutrešusia, bet po pušim. Tokios mintys kilo perskaičius Jolantos komentarą. Tai gal daugiau dėmesio reikia tam, kas gyva. Ir augmenijai ir žmonijai.

Julita

Julita portretas
O Dieve! Liūdna, kai reaguojama tik tada, kai žūsta žmogus. Gal dabar valdžia atkreips dėmesį į "sesę", nes manau, kad nereikės laukti stiprios audros,kad ji nuvirstų.

Šeima

Šeima portretas
Taiklus straipsnio pavadinimas, nes patys taku dažnai vaikštome. Dabar matyti, kad iki tragedijos buvo tik žingsnis. . Pritariame, kad būtina imtis priemonių, nes pušies” sesės” griūtis gali būti kažkam lemtinga...

Eglė

Eglė portretas
Svarbiausia, kad žmonių gyvybės pušies griūtis nepareikalavo. Tačiau matosi liko jos sesė, kuri bet kada gali virsti ir įvykti nepataisoma nelaimė...

Rimantė

Rimantė portretas
Atsakymas poniai Jolantai, kuri sako, kad nereikia medžių kirsti kapinėse, nes norinti atgulti pušynėlyje. Žinokit, jūsų noras nesunkiai gali išsipildyti, jūs pasivaikšiokit kapinėse, kur yra sutrešusių medžių, per audrą.

Vida

Vida portretas
Tas pats laukia ir Veršvų kapinese tiek daug nudžiuvusių šaku lūžinėja o niekas netvarko o gatvėje prie kapų vienos šiukšlės niekada nešluota,tvoros išlužinėja o jau prieš kelis metus sakė kad buvo skirtos lėšos .

Kaniūkai

Kaniūkai portretas
Galvoju, kad pjauna ne ten kur būtina, bet ten kur kažkam reikia.

Jolantėle

Jolantėle portretas
O man tai grynai potui kur ir kaip mane... gali kad ir dviračiams stovą padaryt. Girdi? - potui!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Pažiūrėkit kiek sveikų medžių išpjauta link gatvės.Mediena išvežta ir niekam negaila. O jūs gailit perpuvusios pušies, apie kurią žmones skundėsi jau anksčiau. Kažin kas žmonėms nuostolius atlygins?

Jolanta

Jolanta portretas
Na kalta čia tai vėtra, o ką norėta pasakyti, kad reikia kapinėse visus medžius iškirsti, plynę padaryti. Ir taip iš kapinių "miestai" daromi, "gatvės" trinkelėmis klojamos... O aš norėčiau pušynėlyje atgulti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių