Kaune sulaikyti įtariamieji vagystėmis iš butų: jei šie daiktai jūsų – atsiliepkite!

Kauno apskrities policija trečiadienį paskelbė sulaikiusi du vyrus, įtariamus vagystėmis iš butų.

„Mes jau kurį laiką turėjome duomenų apie šios grupės nusikalstamą veiklą, vykdėme tyrimą“, – žurnalistams sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos viršininko funkcijas atliekantis Eugenijus Lenkaitis.

39-erių ir 36-erių įtariamieji sulaikyti liepos 18 dieną. Tą naktį jie įvykdė dvi vagystes ir buvo sulaikyti vieno iš nusikaltimų vietoje.

Pasak E. Lenkaičio, butų savininkai buvo namuose ir nusikaltimų metu miegojo.

Eugenijus Lenkaitis

Ne kartą teisti įtariamieji šiuo metu suimti dviem mėnesiams.

Atlikus kratas įtariamųjų gyvenamose vietose pareigūnai rado daug, kaip įtariama, vogtų daiktų: juvelyrinių dirbinių, laikrodžių, kvepalų, televizorių, vaizdo registratorius, garso kolonėlę, įvairios elektronikos, automobilių registracijos numerius ir daugiau nei 12 tūkst. eurų grynųjų pinigų.

Jei kažkas atpažins savo daiktus, informuotų policiją – tikrai mums labai padės.

Spėjama, kad nusikaltėliai mokėjo atrakinti kai kurias spynas ar išlupdavo jų mechanizmus. Taip pat manoma, kad į butus jie galėjo patekti pro langus ar radę neužrakintas duris.

„Daiktai yra naudoti ir kai kurie gal neveikiantys, todėl tai nėra šioje stadijoje prioritetas juos vertinti“, – apie galimas daiktų vertes sakė E. Lenkaitis.

Dauguma daiktų, policijos vertinimu, nėra itin vertingi.

Nors šiuo metu įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl minėtų dviejų vagysčių, pareigūnai mėgina išsiaiškinti, kas yra rastų daiktų savininkai ir taip tikisi išaiškinti kitus įtariamųjų įvykdytus nusikaltimus.

„Įtariame, kad jie galimai vogti iš butų ir bandome juos susieti su įvykiais bei prašome pagalbos: jei kažkas atpažins savo daiktus, informuotų policiją – tikrai mums labai padės“, – sakė pareigūnas.

Šiuo metu pareigūnai peržiūri vaizdo medžiagą iš sulaikytų vaizdo kamerų bei kitą skaitmeninę informaciją, esančią, įtariama, vogtose laikmenose ir bando nustatyti daiktų savininkus.NAUJAUSI KOMENTARAI

B. B. d.

B. B. d. portretas
O kur snukiai? Kad iš medžioklinio 4ryto savo bute y toky :-/// ir ka policija??? Gyniau turtą nuo Tadu blindu

ne vagys

ne vagys portretas
o sudelnikai ,vogt numerius ,tapkes ,ar nuolaidu kuponus jau ''zapadlo''

nesvarbu

nesvarbu portretas
Šaunuoliai pareigūnai. Bet kai nusikaltėlius paleis po dviejų mėnesių, tikrai vėl eis vogti. Gaila kruopštaus tyrėjų ir pareigunų, kurie dirbo sulaikant darbo....
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių