Garliavos įvykių byloje bus apklausti trys garsūs žurnalistai

Manau

Manau portretas
Tokie žurnalistai,kurie vykdė baisią melo istoriją,tuo įžeisdami,violetinių gaivalų nužudytų žmonių artimuosius,turi būti ne apklausti,o nuteisti.Vadinti žurnalistais visokius krivickus negalima,nes jie suteršė tą garbingą vardą.Dabr,matomai išvarytas iš televizijos,tas plikis lenda į į visokias partijas,kad tik pakliūti į Seimą,bet žmonės ne kvaili,tokio melagio nerenka ir manau nerinks.

violetine

violetine portretas
Atsimenam mergytes klyksma, jos paskutini sauksma ''zmones jus ar ne zmones''. Tai du vaikai Lietuvos kankiniai Mantukas ir Kedyte. Kur jus matet prigerusi baluteje zmogu su svariais batais ir sukryziuotom rankom prie krutines?. Kuri dar byla turi tiek daug dingusiu liudininku?Ateis laikas, nes pralietas kraujas ir skausmas prabils.

ginte

ginte portretas
Jie yra kalti , kalti ir labai kalti !KORUMPUOTI.

visa

visa portretas
salis prisigerusi kraujo prakaito alkoholizmo ir narkomanijos liune o sitiems isgamoms/siurbelems/ dar maza padoriu zmoniu kanciu nes jie sako tiesa o budamas issigimeliu jis greiciau kita tuo apsmeiz juk ciniskas puolimas tai geriausia ginties forma nusikalteliu pasauly....

Šituos

Šituos portretas
žurnalistus teisti reikia, o ne apklausti.

brudai

brudai portretas
janutiene su krivicku isverte skuras,o kudabiene dar dabar valkioja violetrinius akinius...Ar kas nors ivertins ju "ausini" indeli i sia kraupia beprotybe ???

Šaunolai

Šaunolai portretas
Šaunuoliai žurnalistai nepabijojo parodyti TĘSA. Seimas ir tolau leidžia pinigus apsaugai. Ką, ja saugos iki gyvos galvos? Tevai smurtauja prieš vaikus, korupcija klesti. Nera Lietuvoj teisybes ir greitai nebus. Neaišku kas valdo šali, nes nera jokios tvarkos.

nuomonei

nuomonei portretas
o aš maniau kad tokie kaip jūs jau išsiblaivė....deja, panašu kad violetiniai bezdalai sugadino smegenis negrįžtamai, todėl vis dar liejasi marazmai.

nuomonė

nuomonė portretas
Nukentėjo advokatas,nes sunkiai nešė klykiančią mergaitę, nukentėjo motina, nes turėjo raudoną piniginę, nukentėjo antstolė, nes nešė pas mergaitę antklodę...... Nenukentėjo tik tokį absurdišką nuosprendį paskelbęs teisėjas Kondratjevas,nenukentėjo aukštas pareigūnas ūsorių lydėjęs link balos,nenukentėjo policijos šulai vykdę Lietuvoje nematytą operaciją "imam vaiką" ir t.t. Viena motina,teisėjo žmona, kurios sūnų nušovė, yra nukentėjusi, kita gi motina, kurios sūnų taip pat nukankino(tai matėme foto), ne teisėjo , o statybininko žmona, yra nenukentėjusioji , o kaltinamoji. Gal todėl, kad tyli. Keistas ir jos dukros Neringos tylėjimas. Aš manau, kad naujasis JAV prezidentas ją asmeniškai priimtų ir jį sudomintų jos pateikta medžiaga, nereiktų jam nė detektyvinių knygų skaityti. O minėtiems žurnalistams linkiu klausytis sąžinės balso ir girdėtus klykiančios mergaitės žodžius "Žmonės jus ar ne žmonės"

Ona

Ona portretas
Žmonės, astibuskit: Lietuvoje NĖRA už pedofiliją nuteistų aukštesnio nei žemiausio rango visuomenės atstovų. Ar jūs tikite tuo, kad kituose visuomenės sluoksniuose pedofilų nėra? Juk taip lengva pasakyti, kad vaikas išsigalvoja, nesąmones šneka, arba padarius penkias vaiko apklausas pasakyti: vaikas susipainiojo, jo parodymai nepatikimi...

Pagaliau

Pagaliau portretas
Šie žurnalistai būtinai turi būti pripažinti kaltais ir nubausti,bent kaip.Jie prisidėjo,prie išgalvotų faktų skleidimo,juos dar pagrąžindami.Tai būtų pamoka kitiems žurnalistams,kad nesąmonių,kurių nežinai,skelbti NEGALIMA.

pasirinkimas

pasirinkimas portretas
krivickas geras zurnalistas, geri , teisingi reportazai buvo, bet ji galima suprasti, kodel nutylo, jis pasirinko savo Seima. Gaila, kad baige savo karjera, bet tai jo PASIRINKIMAS

šitie rėksmingi žurnalistai

šitie rėksmingi žurnalistai portretas
turėtų prisiimti atsakomybę už tragedijos pūtimą, aštrinimą, gandų bei šmeižto skleidimą. GĖDA jiems. Ar bent atsiprašė kada klydę? Ne. Dėl reitingų š...malė ir tautai smegenis pudrino. Negerbiu nė vieno iš jų.

viskas

viskas portretas
pakrypo i priesinga puse po ekspertizes ,kuri parasius jog nebuvo smurtine mirtis . As netikiu ,nes maciau nuotrauka spaudoje,visa galva buvo sudauzyta. Gal ekspertai teisus ,bet as netikiu.

kaunas

kaunas portretas
Idomu ka paskytu ekstrasensas

Garliaviskiai

Garliaviskiai portretas
Sunku pasakyti. Privalo buti TEISINGAI isspresta byla. Na,bet mes uz Venckiene,uz Jos seima,uz teisinga ir ramu a.a. Kedzio dukrytes gyvenima.

Netikiu

Netikiu portretas
Kur dingo žveys? Katras mate, kaip buvo atvežtas negyvas Kedys. Visi mate ta įrašą.

Galimai manau.

Galimai manau. portretas
Pajuto ta tavo Ruta manau pajuto tik susigunde galimai susigunde ....

Total košmar

Total košmar portretas
būtų naudinga pakartoti šių asmenų sukurptas isteriškas istorijas, kad žmonės susivoktų, kaip jie buvo mulkinami metų metus.

wau wau

wau wau  portretas
gaila kad mano megstama zurnaliste R.Janutiene nepajuto , kad viskas vyko pagal nesveikos psichikos "rezisieres" venckienes n. scenariju [kuri veliau prisidirbo I kelnes paciupus sunu nepilnameti ===spruko I amerika ir tuno---- iki kokio apsurdo! ligota vaizduote prisidirbo!!!

kalta

kalta portretas
teisėsauga, ilgai snaudė, nebūtų tiek žuvusių.

taigi

taigi portretas
šiems trims žurnalistams taip pat turėtų būti iškelta baudž. byla už šmeižimą ar dar kokį nors straipsnį. Juk jie visa "gerkle" rėkė iš TV ekranų, kad nužudytieji ir nukentėjusieji - pedofilai.

nuomone.

nuomone. portretas
Tu zurnalistu deka ir buvo suskaldyta Lietuva.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių