Garliavos istorija: 17 svarbiausių datų

Grįžti į straipsnį

Nesueina galai

Nesueina galai portretas
Šlykštu. Šioje istorijoje yra du variantai. Kedys apšmeižė savo dukros motiną specialiai arba kalta Stankūnaitė. Atsakymų nerasta.

DEBILUI ALGIUI

DEBILUI ALGIUI portretas
JEI SUSKIAU TAVE VAIKYSTEJE BUTU PRIEVARTAVE KIEKVIENA DIENA PER VISUS GALUS, IDOMU KAIP TADA TU ATRODYTUMEI SIAME PASAULYJE. GALBUT TAI PAT KAIP SI MERGAITE, T.Y. BEVILTISKAI, NES JI TIK VAIKAS IR JAI TAIP NUTIKO IR KIEK DAR KALTES JAUSMO TAME, NES KENCIA IR JOS MYLIMA TETA IR SENELIAI, TAU, NUSMURGELI, NET NEISIVAIZDUOT! AUKA DAR DAZNIAUSIAI JAUCIASI KALTA DEL VISKO, KAS JAI NUTIKO. TAI IR ATSPINDI MERGAITES KUNO KALBA - NEVILTI, SKAUSMA IR KANCIA.

onuteTO BRONE

onuteTO BRONE portretas
O tavo pedofilo giminaite rura užraukta negražu žinoti kad tavo giminaitisprievartauja mažus vaikučius ir tyleti negražu BRONE ir tu virsi pekloje ir visajus brone padofilu veisle

algiuk !

algiuk ! portretas
savus uzstoji ,saunuolis ...!

Heil Wenzkiene !

Heil Wenzkiene ! portretas
Dar mes išrinksime tetą NERINGĄ į prezidentes . O tetos tetą------seimo pirmininke . O drąsiaus kelio partijos pirmininką Varkalą-----premjeru .

ALGIS

ALGIS portretas
NUOTRAUKOJE MATOSI , KAD MERGAITĖS RANKOS TIK UŽDĖTOS ANT PEČIŲ , O PRISPAUDIMO , KAS BŪNA IŠ MEILĖS , NĖRA , VADINASI APSIKKABINIMAS NENUOŠIRDUS .

nuomonė

nuomonė portretas
Tikrai svarbi data nepaminėta-kai psichiatrų komisija nustatė ir viešai paskelbė spaudoje, kad mergaitė nelinkusi meluoti, fantazuoti ir jinai nieko neišsigalvoja

Anonimas

Anonimas portretas
Ar sitaip apsikabina mylintis vaikas ? Rankos tik uzmestos per prievarta.Ir matosi ,kad ibauginta.Violetiniai gana jusu komentaru.,,Facebool..luzta nuo ituzusiu ir nemastanciu .Juk vaika per teisma kiek pamenu paeme.

Paulius

Paulius portretas
Kazkaip pamirsta pamineti nusauta jauna vaikina Kleboniskyje ir per daug maciusi Kauno mariu zveja.

Geriausias darbo pasiūlymas

Geriausias darbo pasiūlymas portretas
Tai geriausias uždarbis. Pirmą mėnesį gavau 25386 USD už darbą 3 valandas per dieną. Aš pradėjau priieš keturis mėnesius ir iš karto namo pasiimdavau bent 5638–7364 USD per savaitę. Aš negaliu patikėti, kaip lengva buvo, kai aš tai išbandžiau. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begalinis. Tai aš ir darau .....................>>>>>>>>>>>>>>> w­­­w­­­w.C­­­a­­s­­­h­­F­­­l­­­o­­­w77.C­o­m

Taktika

Taktika portretas
Dabar kiekvieną dieną smegenis kr...... š, kad tik atitraukti dėmesį nuo aktualių esminių dalykų ir problemų valstybėje. Juk dar biudžetas nepatvirtintas, mokytojai rengiasi streikui, pensininkai gyvena ES dugne, Alytaus gaisro vandenį pils į Nemuną ir kt.

Brone

Brone portretas
Susikiskit ta Venckiene į rura
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių