Eglės smurto prieš sūnų bylos nagrinėjimas nepradėtas, į kitą posėdį bus atvesdinama

Kauno apylinkės teisme numatytas posėdis Eglės Kručinskienės smurto prieš mažametį byloje neįvyko.

Į teismo paskirtą pirmąjį skandalingosios bylos posėdį neatvyko pati kaltinamoji smurtu prieš vaiką E. Kručinskienė ir jos gynėjai.

Teismo posėdžio sekretorė pranešė, kad šaukimai E. Kručinskienei ir jos sutuoktiniui nebuvo įteikti. 

Pasak sekretorės, Kručinskai paaiškino vedantys vaikus į polikliniką, todėl negalintys atvykti į teismą.

Teismo atstovė spaudai Vaida Bytautė vėliau informavo, kad prokurorė paprašė teismo kaltinamąją E.Kručinskienę į kitą teismo posėdį atvesdinti. 

Prokurorė motyvavo, esą tėvai negalėjo nežinoti apie antradienį vyksiantį posėdį. Iš dalies tai liudija ir pačių Kručinskų viešai išsakytos mintys apie tai, kad tyrimas dėl galimo smurto prieš vaiką ir viešosios tvarkos pažeidimo baigtas.

Teismas tenkino prokurorės prašymą – į vasario 6 dieną numatytą teismo posėdį E. Kručinskienė bus atvesdinta. Ši teismo nutartis neskundžiama. 

Didelio atgarsio visuomenėje sukėlusioje byloje E. Kručinskienei pareikšti kaltinimai viešosios tvarkos pažeidimu ir fizinio skausmo sukėlimu mažamečiui.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas apie, tai kad Kauno Panemunės parke praeivis pastebėjo moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistų sprendimu du mažamečiai vaikai buvo paimti iš Kručinskų šeimos.

Tarnyba aiškino, kad mažyliai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus. Užkliuvo ir tai, kad mažylių tėvai nesutiko bendradarbiauti nei su policijos pareigūnais, nei su vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistais.

Kilus skandalui, vaikai šeimai buvo grąžinti.

Po viešumą pasiekusio incidento vyko ne vienas tyrimas. Aiškintasis ar tarnybos specialistų veiksmai buvo teisėti. Pripažinta, kad klaidų buvo padaryta, tačiau į esminį klausimą apie galimą smurtą prie mažametį atsakys teismas.NAUJAUSI KOMENTARAI

jei gerai supratau iš žiniasklaidoje pateiktos informacijos,

jei gerai supratau iš žiniasklaidoje pateiktos informacijos, portretas
to skundiko žmona mokykloje buvo praėjusi "pozityvios tėvystės" kursus, todėl pamatęs miške besiožiuojantį vaiką per kombinezoną pliaukšinčią mamą, norėjo pasirodyti kietas specas ir pradėjo ant tos moters rėkti. Toji, natūraliai, pavadino jį idiotu ir liepė nesikišti. Jis įsižeidė ir pradėjo moteriškei grasinti kažką padaryti. Toji išsigandusi pradėjo skambinti vyrui. "Ne idiotas" išsigando, kad moteris skambina policijai ir, norėdamas save apginti, apskundė vaiko teisėms. Tada atvyko uolus VTAT skinas ir tt. ir pp.???????

Rūta

Rūta portretas
Ne,būtinai būtinai reikia sulaužyti šitą šeimą,kad visiems likusiems būtų pamoka: štai kaip bus jums visiems,jei nepaklusite! Prisijungė ir Černiauskas.Iškart viskas tapo aišku.Kas pirmas pasprings žolės lapu? Šakalienė ir Černiauskas = jie mūsų vaikų gynėjai?Kažko šlykštesnio ir sapne nesusapnuotum...

Anonimas

Anonimas portretas
Vietoj primuščiau filmuojantį skundiką. Sudaužyčiau ir telefoną, ir snukį. Laikas pradėti juos mokyti.
VISI KOMENTARAI 60
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių