Pareigūnai sprogmenų Kauno „Akropolyje“ nerado, prekybos centras atnaujino darbą

Pareigūnams apieškojus Kauno „Akropolį“, sprogmenų nerasta, prekybos centras atnaujino darbą, pranešė policija.

Tarnybos buvo gavusios pranešimą apie sprogmenį prekybos centre, iš jo prieš kelias valandas buvo evakuoti maždaug 3 tūkst. žmonių.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė teigė, kad visi parduotuvių lankytojai, darbuotojai bei centro administracijos darbuotojai iš pastato buvo evakuoti per 10 minučių.

Pranešimas apie sprogmenį „Akropolyje“ buvo gautas šiek tiek po 14 val., prekybos centro darbas atnaujintas po 17 valandos.

Reaguojant į pranešimą buvo įvestas planas „Skydas“. Į prekybos centrą buvo atvykę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, jie apžiūrėjo prekybos pastatą. Policijos pareigūnai užtikrino perimetro apsaugą.

Greta „Akropolio“ buvęs portalo skaitytojas Romas žurnalistams pasakojo, kad akį patraukė prie prekybos centro besibūriuojantis didelis kiekis žmonių. „Mačiau labai daug lankytojų ir darbuotojų. Atvažiavusios kelios gaisrinės ir keli policijos ekipažai“, – situaciją komentavo kaunietis Romas.NAUJAUSI KOMENTARAI

to ani nuomone

to ani nuomone portretas
o toli ieskot kas padare net nereikia kazkas kas be gpaso negalejo i akropoli nueit kazkas is seimistu marsistu soblos garantuotai aisku kaip diena

bab

bab portretas
nepatenkintiems jums grabai mašinos svarbiau uz savo gyvybe .stipru.sprogimu atveju butumet palaidoti masinoje.

Rytis

Rytis portretas
Juokinga ta evakuacija, kai su automobiliu beveik valandą išvažinėji...
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių