A1 kelyje – ne viena avarija dėl liūties: automobiliai rėžėsi į atitvarus

Grįžti į straipsnį

Hm

Hm portretas
Autostrada Kaunas -Vilnius siaubingai susidėvėjusi. Kelias labai provėžiuotas ir duobėtas. Tampo labai automobilį važiuojant sausu keliu. O šlapiu tokiu keliu dar labiau. Tokiame sudėvėtame kelyje greitis jau turėtų būti ribojamas bent iki 90km/val. Nes nebrendylos lekia 130 ir dar daugiau. Todėl ir avarijos tokios, kokių niekada nebūdavo. Tiesiog trenkiasi į atitvarus.

Siaip

Siaip portretas
Tai reikėtų gerai pakratyti kelių tiesimo įmones nes po kelių metų pasidaro vėžės kaip ant kokio vieškelio nuo sunkesvorio transporto. Ir sunkiasvoris transportą reikėtų normaliai apmokestinti. Daug dar šviežių vairuotojų kurie nesupranta kad vėžės per lietų slidžiau nei ant ledo. Ir draudimas blogai dirba jei reikalautų kad nuostolius padengtų kelio savininkas tai tokia problema išnyktų savaime nes furos mokėtų už kiekvieną pravažiuoti kilometrą o ne aplamai simbolinį mokestį pravažiavus visą valstybę, ir kelių tiesimo įmones dulkintu už broka.

zigmas

zigmas portretas
Už vairo esu nuo 1959 metų gyvenime pasitaikė visokių kelio ruožų bet neturiu nei vienos avarijos na šiuolaikiniai vadeliotojai nesupranta kad automobilis skirtas tik protingam vairuotojui o ne skystų smegenų naudotojui

kauniečiui

kauniečiui portretas
na jau 16 metų su MS važinėju ir nei vienos avarijos.........gal todėl, kad žinau kiek spausti?

Psichiatro asistentas

Psichiatro asistentas portretas
Mašinai lizingą šiaip ne taip išstenėjo, o smegenams ir padangoms nebeliko-lietuvos klasika...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Važiuoja su MS padangom žiemai ir vasarai tinkančiomis taupo pinigus rezultatas avarijos žmonių žūtys.

RĖŽĖSI!!!

RĖŽĖSI!!! portretas
Žurnalistai išmoko vieną žodį "rėžėsi"Geriau rašykite "vriezalsia"vns.Dgs.-vriezalis(s tarti minkštai t.y.su minkštumo ženklu).

Yra kaip yra

Yra kaip yra portretas
Nemoki važiuoti išvis nevažiuok .nereik vepsot už tai už vairo arba telefoną maigyti. mašiną pati priekio dar varomo nesugalvos seip uzsinesti nebent panangos 2002m..turistebėti danga kad nepagauti akvaplaningo nes tikrai gali į atitvarus plotis.

Anonimas

Anonimas portretas
o tie kurie rėžėsi į atitvarus tur but kaltina bloga ora o ne savo durnuma.

avarijų priežastys iš esmės dvi

avarijų priežastys iš esmės dvi portretas
netinkamos padangos. Noras išmokti greitai važiuoti lyjant.

Gediminas

Gediminas portretas
Lekia kaip išprotėję tai ir pasekmes

Nesilaikoma greičio ir atstumų

Nesilaikoma greičio ir atstumų portretas
Lyjant , mūsų keliais , su provėžom giliausiom - 70 km/val.Retas kuris laikosi.Per visokius idiotus , nukenčia ir tvarkingi šoferiai.

Gaila atitvaru

Gaila atitvaru portretas
koncervu negaila

Niu

Niu portretas
Tai galimai recidyvistų palikuonys lekia pramogauti į visų išvarytas parazitų suvažiavimą? A? Dievo pirštas - ištiko pakeliui. Galimai.

vilius

vilius portretas
taip lyjant butina mažinti greiti,o lochai lekia 100+,ir tada nesuvaldo.ijunkit galvas ne keliai bet kvailiai kalti

Tomas

Tomas portretas
Karabasas kaltas su savo naisiais

Jei

Jei portretas
Keliai butu kaip keliai o ne grioviai, tai vanduo nubegtu kaip priklauso, provezos didziausios, kaip vieskelis o ne greitkelis.

PaulMCipriani

PaulMCipriani portretas
Pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internetu iš namų iki 22 000 USD, todėl dirbti labai lengva tik laisvalaikiu. Praėjusį mėnesį už šiuos lengvus namų darbus sumokėjau 22 745 USD. Prisijunkite prie šio darbo dabar ir kiekvieną mėnesį uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite interneto nuorodą čia ...... Atidarykite šį puslapį ...... >>>>>>www.Slate74.com

Proto nerasta pas tuos

Proto nerasta pas tuos portretas
Padidinti greitį iki 150 visi durneliai gal išsitaškys.

jūra iki kelių

jūra iki kelių portretas
Ajajai - kokį nemalonų pokštą iškrėtė balos... Pasirodo, neužtenka žinoti kur mašinoje yra akceleratoriaus pamina, kartais ir stabdžiais reikia pasinaudoti mažinant greitį

kaunietis

kaunietis portretas
Važiuojant apie 100km/h greičiu per liūtį mašina nebe važiuoja, o praktiškai plaukia. Tai kokia kalba gali būti apie saugų vairavimą, kai žiopliai už vairo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių