A. Stulginskio gatvėje – kaip iššūkių trasoje: pavojus ir vairuotojams, ir pėstiesiems

lioniukas

lioniukas portretas
Nori pusė rajono prisijungti o kas po nosim daros nemato negalima sakyt Kaunas tvarkos bet dar darbo reikia daug idėt ipatingai Viljampolej ir kituose senuose miesto rajonuose tik dirbk ir be rajono darbo užteks bet pinigų rajono nori taip ir sakytu tiesiai

Bertas

Bertas portretas
Gyvenu šalia. Stulginskio (buvusi Komjaunimo) gatvė niekada nebuvo tranzitinio eismo gatve iki tol, kai remontui buvo uždarytas Vileišio tiltas. Tada srautas iš Kėdainių g. ir Raudondvario pl. pasuko per Varnių tiltą, o jį pasiekdavo per Stulginskio g. ir Neries kr. Per tą laiką, kol tiltas buvo remontuojamas, susiformavo nauji vairuotojų įpročiai, ir remontui pasibaigus situacija negrįžo į buvusią prieš tai. Stulginskio g. atsirado niekada nematyti dalykai - eismo spūstys... Kadangi situacija yra sukurta dirbtinai, tai gal reikėtų priemonių, kurios ją panaikintų? Pvz., ar po remontų nevertėtų bent kurį laiką riboti eismą tranzitinėmis tapusiose gatvėse?

Papildymas tikrai bus, Kauno diena?

Papildymas tikrai bus, Kauno diena? portretas
"Gavę platesnį komentarą dėl šios situacijos straipsnį papildysime" - tikėkimės sulaukti papildymo, nes be nuolatinio priminimo jau N metų stumdoma ta problema. Seniūnas nieko nedaro, savivaldybė ties savo pažadais varnelę uždeda ir pamiršta... A, greičio ribojimą iki 30 prieš porą metų padarė :D Tokiu greičiu važiuoja tik mokomieji, o visu juos lenkia per nesančius šaligatvius.

...

... portretas
Ach, tas Krabas, raudonasis komunizmo statytojas, visa energija TIK švilpimui: keletą duobių Miesto centre užtaisė (sic, Miesto centras VIS apkasuose, kiek aptvarkytos TIK tos gatvės kur Jo Krabenybė su savo BBD laksto), BET - tam reikėjo šimtus gatvių apkasais paverst... ir vien tam kad Miesto centrą sutvarkyt 'Šauniajam komunizmo statytojui' tiesiog BŪTINA turtingesnius miestelius prie Kuano prijungt... kad būtų ką DAR plėšt; ar ne taip ir Stalinas veikė?

Savas

Savas portretas
O dar Kauno r. nori prisijungti,issimesk mesla savo tvarte

sssss

sssss portretas
nu yra ir prasciau atrodanciu gatviu Vilijampoleje :D nereikia toli eiti Bajoru, Strazdo, Pikulo, Ragucio, Patrimpo, ir taip galetume vardint be sustojimo...taip kad jau metas butu investuoti i tai, o ne prijunginet rajonus ir jiems tiest kelius uz musu pinigus,

AS

AS portretas
Aukštieji šančiai, Pravieniškių, dalis Šociko ir kt. gatvės situacija ta pati

Julė

Julė portretas
Prie A.Kupčinsko visos gatvės visiems buvo geros.Dabar jau meras chamiškai pravardžiuojamas.Tokios vidinės kultūros žmonėms tokios gatvės ir tinka.

Vėjo gatvė

Vėjo gatvė portretas
Situacija dar baisesne.duobes duobese.Esant dideliam lietui vanduo plauna zemes zemyn nuo kalno link Danges gatves.saligatviu nera,po lietaus reik valciu. Ir ka,ogi nieko.!? niekam cia neidomu. Sedi šudmaliai savivaldybeje ir mala...tai nera lietaus kanalizacijos,tai nera to ir ano. Gal butu pats laikas tai sutvarkyt!?

Vatonai

Vatonai portretas
Kodel dabar nesifotkina su šampanu?

...

... portretas
Na, tokie tvenkiniai LABAI tinkami krabų dauginimuisi... - kada Krabas tą užkampš prie Kauno prijungs? Tik - kur jtas užkampis randas: "Vilijamolėje, A. Stulginskio gatvėje, kauniečiai..." - kur tie kauniečiai Vili-Jamolę randa?

Šilainiuose tas pats

Šilainiuose tas pats portretas
Šilainiuose yra tam tikras trikampis, juosiamas Josvainių, Apuolės ir Pylimo gatvės. Šaligatvio nei vienoje tų gatvių nėra, tik liekanos nuo tarybinių laikų. Kėdainių gatvės dalis kylant į kalną taip pat neturi šaligatvio net nei vienoje pusėje. Jei Kaunas dabar aprašytų gatvių kontekste atrodo kaip tipiškas Lietuvos kaimelis, kas bus jei dar prisijungs rajoną. Juokinga, jei nebūtų graudu...

Taigi

Taigi portretas
Cia dar labai svelniai situacija pavaizduota. Nuo sunkiasvoriu masinu trenksmo per duobes skilineja namu pamatai ir sienos. O kai pasninga ir palyja- praeiti neuzpiltam purvu tikras iššūkis. Ar ne geda tokia gatve vadinti prezidento vardu?

V.M.

V.M. portretas
Tas pats Jasaičio g. šalia Kauno Klinikų, ten nėra šaligatvių . Pėstieji eina važiuojama gatvės dalimi. O transporto ten nemažas srautas, nes šalia LSMU klinikos. Dažnai tenka eiti šia gatve, tai viena pusė užstatyta automobiliai ir tenka eiti gatvės viduriu.

o krabui- BBD

o krabui- BBD portretas
jam svarbu užgrobti naujas žemes.

VK

VK portretas
800-900 automobiliu per valanda ? :D tai srautas didesnis nei a1 trasoj :D

Liūdna

Liūdna portretas
tai kad savivaldybės nevėkšlos rūpinasi rajono prijungimu, o kauniečių problemos jiems dzin, tfu arba juoką kelia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių