Vietoje baisios gūžtos po daugiabučio balkonu katėms atsirado tvarkingi nameliai

Dima

Dima portretas
Vienas vargas per katinus...

Ontė

Ontė portretas
Po balkonais tikrai katėms ne vieta. Yra vietų, kur galima tuos namelius pastatyti. Turime pora šėryklų katinukams, kur moterys atneša jiems maisto. Katės išoperuotos, nebesiveisia. O prieš 6 - 8 metus buvo betvarkė. Būdavo guli dar lovoje anksti rytą ir girdi ateinančią aukštakulnę moteriškę. Staiga garsas nutyla. Supranti, kad ji sustojo ir rausiaisi po rankinuką maisto atliekų. Šoki iš lovos ir puoli prie lango. Šauki ant moteriškių, kad jos prie savo langų tas atleikas krautų, o ne prie svetimų. Berdavo tas atliekas ant šaligatvių. Šunų mėgėjai man gėlių auginti nebeleido. Per dieną praeidavo 40 šunų. 10 iš jų ant gėlės nusišlapindavo ir ją nudegindavo. Buvo protingų šunų vedžiotojų, bet mažuma.

Buda

Buda portretas
Ar klausia kas ar sutinka kaimynai, kad iš buto daugiabutyje išveda du šunis. Katės trukdo tokiems, grasina, sunaikina įrengtus namelius. Kiemo katės į laiptines nepatenka.

To paskaičius

To paskaičius portretas
Neskaityk komentarų ir gerai jausies. Galėsi net katinus paglostyt.

paskaičius

paskaičius portretas
komentarus,pasidarė gėda už nepilnaverčius Lietuvos piliečius.Man netrukdo nei paukščiai,nei katės,nei augalai..Smagu kai pamatai kaip gyventojų tvarkoma aplinka prie namo,kaip čiulba paukščiai prie inkilų,kaip šildosi katė užsilipus ant savo namelio stogo..Bet ta nuotaika dingsta kai pamatai susiraukusią kaimynės ar kaimyno marmūzę,kai paskaitau tokius nevispročių komentarus.. Gėda už tokius dvasios ubagus.

kaunietei

kaunietei portretas
tai kodėl tuos katinėlius laikyti po balkonu? Parsinešk namo į savo butą, mieli kaimynai sušelps maistu. Ir katinėliams bus maloniau ir mielas gyvūnėlis šalia

Anonimas

Anonimas portretas
Kuo čia balandžiai dėti

kiekvienam

kiekvienam portretas
Ar norėtumėt, kad po jūsų balkonų gyventų katės, o balkone *iktų balandžiai? Jei taip-dėkit "like".

Rokas

Rokas portretas
Lai lindi katės lauke budose nei šeiminykauja rusiuose. Mačiau šeria jas daug kur iš daugiabučių rusiu išlindusias

Daugiau pramogu katinams

Daugiau pramogu katinams portretas
Kates, katinus, kaciukus ir katukus primygtinai siulau laikyti ne po balkonu, o bent jau balkone, o jame pastatyti televizoriu, kad mieli gyvunai su dar mielesniais tautieciais galetu patogiai stebeti ivairias laidas. Vakar katinai, budami po balkonu, neisvydo fantastiskos LFF burtu traukimo ceremonijos. Kaip dabar ja pamatyti, kai vaizdo irasas istrintas? Kita savaite Eurolygoje zais kaunieciu ir beveik visos Lietuvos numyletas Zalgiris. Tad greiciau katinus is po balkono kelkit i balkona.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas ten puiku po tuo balkonu

Anonimas

Anonimas portretas
bendrai,,tai apsurdo teatras su antisanitarinemisPASEKMEMIS!!! savivaldybe,,auuuu

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
apgyvendinti katinai po namo langais yra netinkama vieta [nesvarbu ,kad kazkam kvepia ,o kazkam -dvokia] ] gyvunai turi tureti vieta---skirta gyvunams;tai miesto savivaldybes darbas;kaip ir kur turetu gyventi ar … miesto gyventoju "padauginti "ir ismesti gyvunai.

Klausimas

Klausimas portretas
O per Velykas katinai gal ir kiausiniu gaus?

Cc77

Cc77 portretas
Negali visi vienodai mylėti kačių, šunų ar žmonių. Yra ir nieko nemylinčių. Margas svietas.

kaunietė

kaunietė portretas
Gerbiamieji,bet kas juos išmetė į gatvę?Negi mes leisime jiems badu mirti kiemuose?Kastruoti reikia,bet kaip pagauti?Dėl smarvės,tai Jūsų šunų nesurinktos išmatos irgi......Mačiau,moterys maitina........Būkime sotūs,visko pertekę ir tegul miršta kieme badu katinėlis.Bet kaip jie myli žmogų,kokie protingi.Kodėl būdami sotūs,apsirengę esame tokie žiaurūs benamiui mažam ,alkanam,gyvenančiam šaltyje gatvėje katinėliui?

Ina

Ina portretas
Nematau jokios netvarkos, švaru, tvarkinga, net šluota padėta. Aišku būtų geriau įrengti ne po balkonu, o kur nors toliau, prie kokios boilerinės, jei dar yra. Labai laukiu žiurkių invazijos, nes prie konteinerių ir velnias sprandą nusisuktų, bet ta netvarka niekam neužkliūna. Tada prisimins kates, naivuoliai tikisi, kad žiurkes išnuodys. Jau Vilniuj pasirodo, puiku, parduotuvės daro dezinfekcijas, o reikėtų tik pora katinėlių pagloboti.

Ilka

Ilka portretas
Tokias nesąmonnes ,komentuojate žemo intilekto žmogiukai ,nei tą moteris, kurį maitiną kates ,tai ir neišgali ir visai nenorėtu prižiūrėti ,jei kurie debilai nemėtytu vos nepatinka katukų ', sterilizuoja katukus ir jų neveisia ,ir jos nesiusiuoja ir nekakoja kur joms patinka ,geriau prižiūrėkite " ponai " savo šunys ,laksto ir dergia ,kokie šeimininkai tokie ir augintiniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Katėms nuo komentarų nei šilta, nei šalta. Nei nuo idiotiškų, nei nuo profesoriškų

Na,

Na, portretas
jau idiotiški komentarai prasidėjo, nieko protingo mūsų liaudis nesugeba nei pasakyti, nei padaryti. Nejuokinga.

Kaunas

Kaunas portretas
Kas sakė, kad kauniečiai myli kates? Neteko girdėti.

...

... portretas
Kai aplink šviežia mėsa laksto, kepsninės privalomos!

Katinas is Kauno

Katinas is Kauno portretas
Gerai dar butu alubari ir viesnami vietoj isteigt, - katinams viesnamiai gi nedraudziami! Butu kur ir maloniai laika praleist, ir dvipolio ideja pavystyt!

Vilniaus Katinas

Vilniaus Katinas portretas
Skirtingai nei šunims, katės pageidautų rūmų. Gerai būtų, kad prie jų vestų greitkelis ir geležinkelis - kačių populiacija sparčiau augtų, o ir pažiopsogti į ją daugiau atvyktų smalsuolių, jaunikių daugiau būtų sulaukta. Gerai katėms būtų po kitu balkonu įrengti pelių/žiurkių fermą, kadangi nameliuose gyvenančioms margėms kažkaip nebepritinka sąvartynuose gaudyti grobį. Kad kačių būstai neužsidegtų, jų neapvogtų ir panašiai, patačiau netoliesi pastatyti gaisrinę ir įrengti policijos nuovadą. Geros kaimynystės principas taip pat reikalautų, kad daugiabučio gyventojai gyvunėliams kas mėnesį mokėtų po 10 proc. nuo savo atlyginimų už apsaugą, nes iš fermos juk gali atlėkti pelės/žiurkės ko nors pagraužti... O jei rimtai, didžiai sveikinu kauniečius, pagaliau pamilusius kates!

Satrebla

Satrebla portretas
Reiktu po balkonais ir sunims budas sukalti. Butu galima nemokamai klausyti lojimo koncerto.

Anonimas

Anonimas portretas
Patariko patarimas smirda

Laura

Laura portretas
Šunys taip nepyksta ant kačių kaip kai kurie homo sapiens

O tamstos,

O tamstos, portretas
nesituštinat ir nesišlapinat, ar savo "tvarkinguose" balkonuose tai darot? Kai kurie balkonai tokie, kad atrodo, taip ir yra. Pirmo aukšto balkonų jau grindys pragraužtos, iš ten ir bėga. O tvarkingai maitinamos katės, matai, kliūna.

patarikas

patarikas portretas
Interneto platybėse teko skaityti, kad katės labai mėgsta antifryzą, rašoma kad reikia pamaišyt su pienu maždaug pusiau, ir su sausu ėdalu, dievina.

Šmic

Šmic portretas
Anonimai, katinukai subraižo kapotus? Ach tai štai kas subraižė kiaurai mano mašinos stogą, pragraužė padangas, ir nuplėšė anteną!!! Ir pilnas padangas blusų prileido!

anonimas

anonimas portretas
o kad katinukai blusu uznesa pilnus namu rusius,apdrasko masinu kapotus,tustinasi ir slapinasi,lai katinu myletojai juos namie auginasi

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
katinukus reikia globoti... kitaip pelės ir žiurkės užpuls...

...

... portretas
Gaila kad kebabų kepėjai savo produkcijai tik šunis naudoja.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Jonui.Todėl ir sakau,neduokdie gyventi daugiabutyje,kur gyvena tokie ar tokios beproęiai,visokiom zarazom vaikus ir suaugusius užkrečia,o patys lieka ,,šventaisiais''.

Jonas

Jonas portretas
Ne visi nori su kaimynais kariaut

Q

 Q portretas
reikštu tame name pusė idiotu gyvena , perkant gyv. plota reikia atidžiai domėtis ar nėra name tokiu mylėtoju [ant kaimynu sprando]

Rolas

Rolas portretas
Jau geriau po balkonu gyvūnai nei girti bomžai.

Anonimas

Anonimas portretas
Ot zmogeliai, del kaciu riejasi. Veikt neturit ka...

Tai įsistiklink

Tai įsistiklink portretas
Matyt ir balkone tokia pati tvarkelė kaip lauke. Yra tokių balokonų, kad pagalvoji, jei ir kambariuose tas pats...Ir katės kaltos, bardaką padarė

Anonimas

Anonimas portretas
Telieka visur tersiantys ir besisnargliuojantys, besispjaudantys, besikeikiantys dvikojai. Daug kam ir tai trukdo gyventi. Mastykit debilai.

Ja ba na v rot

Ja ba na v rot portretas
Katuku mylietoju sekta.

tamsuoliai

tamsuoliai portretas
paskaitykit gyd,komentara jau per tuos katinus ,greit praeiti ne bus galima gyv,myletojai ,imkit po viena katina ir parsinese i namus priziurekit ,kodel mano balkone ,pastoviai, turi blusuoti katinai landzioti( pirmas aukst ir neistiklintas)

Gyd.

Gyd. portretas
Žinote man tai baisu matyti tiek daug nuprotėjusių Lietuvos žmonių.Manau geriau būtų benamiams po balkonais įrengti vasarbuvius.Būtų geriau ,jie juk žmonės ,likimų nuskriausti,valstybės sukurtos sustemos ir galima pagalvos jiš jų dar sulaukti.O katės ,tai gyvūnai kurie dievo sukurti pelėm gaudyti .Atsikvošėkite ,gydykitės .Katės ligų nešiotojos ir jų plaukai pateke į žmogaus organizmą sukele psichinius susirgimus.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
GIEDRIUI.aš savo daugiabučio rūsyje visus katinus senai sterizavau dar senu sovietiniu metodu,riešutų traškyklės pagalba.Jeigu nebijai skausmo,sterilizuok pas save.Porą kartų stipriai,,ligi mėlynumo,susignybau dešinės rankos tarpupirščio odą.

Atradimą

Atradimą portretas
padarė Anonimas. Seniai reikia užsiimti benamių gyvūnų sterilizavimu ir kastravimu. Ir tai daryti turi Savivaldybės įmonės, bendradarbiaudamos su veterinarais. Nei atskiri žmonės, nei prieglaudos nepajėgia vienos šios problemos išspręsti. Paminklai gyvūnams - gerai, bet reikia ir gyvais pasirūpinti. O baisuokliams naikintojams ir nuodytojams - žiūrėkit, kad žiurkių nereikėtų naikinti. O tada tai bus smarvė. O dabar, kam ten smirda, pagalvokit, gal ir jūs kam nors smirdat.

Rosenberg

Rosenberg portretas
Problemas reikia kažkaip spręsti. Nebūtų kačių, nebūtų problemų. Bet liūdėtų kačių mylėtojos. Tai nežinia, ką daryt

Anonimas

Anonimas portretas
Vis tik reikalinga kačių sterilizacija ir kastracija,nes veisimasis nereikalingas.Katės atveda po 5 kačiukus...Savivaldybė privalėtų kiemo tvarka pasidomėti.Kačių visai išnaikinti nereikėtų,nes veisis žiurkės.

tam pastabiam

tam pastabiam portretas
jei tau atrodo, kad nameliai iš skardos, tai tu esi visai nepastabus.

P.R.

P.R. portretas
Yra geru žmonių.

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu Giedriui

nuomone

nuomone portretas
Jei nosi prikisi per 20 centimetru, tai aisku smirdes.

Smirda tie nameliai

Smirda tie nameliai portretas
Ir ligu uzkrafo saltinis..

Anonimas

Anonimas portretas
kam leisti daugintis gyvunams ,kuriuos kazkas ismete lauk,

Giedrius

Giedrius portretas
Zelemciukas, jei būtum protingas ir prisidėtų prie kačių sterelizacijos, tai myzalu kvapo nejaustum.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Atšilus orams, kačių myžalų smarve galės mėgautis visas mikrorajonas.

Pastabus

Pastabus portretas
Kačių nameliai iš skardos? Manau ilgai juose katės negyvens. Iki pirmo lietaus ir šalčio.

Anonimas

Anonimas portretas
Ķokios mėsos?

...

... portretas
Gerai šalia namų visąlaik turėt šviežios mėsos.

Anonimas

Anonimas portretas
Man atrodo katėm ten ne vieta

S.

S. portretas
nu tai dviguba nauda - ir zmonems graziau ir katinams jaukiau. bet kazkam kazkas vis vien nepatiks

Rasa

Rasa portretas
Tegu dziaugiasi katukai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių